Arama sonuçları: *

1. O

Uygun Fiyata Laptop Önerisi

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad-3-intel-core-i3-10110u-8gb-256gb-ssd-d0s-15-6-fhd-laptop-lenovo-tr-garantili-81wb01g1tx-p-409537502 bu cihaz nasıldır peki ?
  2. O

maksimum 7 bin
  3. O

Arkadaşlar, çok fazla bütçesi olmayan birisiyim. benim laptopta aradığım word,powerpoint, youtube ve dizi izlemek bunları sorunsuz takılmadan yapabileceğim en uygun fiyatlı laptop önerilerinizi bekliyorum..
  4. O

400 ₺ Oyuncu kasası önerisi

zalman n5mf i sizin düşüncelerinize güvenerek aldım fikirleriniz için teşekkür ederim
  5. O

bunu neden öneriyorsunuz hocam biraz anlatabilir misiniz? ben şöyle bir kasa beğenmiştim https://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/gametech-ares-4x120mm-fanli-gaming-oyuncu-bilgisayar-kasasi-psu-P455150670 bununla farkı nedir?
  6. O

güzel 4x fanlı oyuncu kasası önerinizi bekliyorum. bütçe max 400
  7. O

240 gblık ssd önerisi

Patriot Burst aldım tüm arkadaşlara güvenerek.. zaman ayırdığınız için teşekkürler
  8. O

240 gblık ssd önerisi

sata olucak ssd.. max bütçe 270.. patriot ürününe göz attım ama kullanan edenler nasıl bilir bu ürünü bir arıza çıkarır mı? 1611487585 bx500 nasıldır? onu da düşünüyorum
  9. O

240 gblık ssd önerisi

240 gb lık ssd önerisi olan var mı? kronik sorunu olmayan bir ürün önerir misiniz?
  10. O

Yardım 775pin anakarta hangi ssd uyumludur?

yanlış hatırlamışım onu. kronik sorun ben kendi aldığım üründe yaşamadım tertemiz çalışıyor. bana düzgünü denk gelmiş olabilir başkaları sorun yaşıyorsa da bilmiyorum
  11. O

https://www.amazon.com.tr/Western-Digital-GreenSeries-3D-NAND-WDS120G2G0A/dp/B076XWDN6V/ref=pd_sbs_147_3/259-7768383-9061758?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B076XWDN6V&pd_rd_r=90a27546-6f98-4ec1-b384-b94751e9cc42&pd_rd_w=IXkmn&pd_rd_wg=qbMbP&pf_rd_p=ddf7d7da-4b23-4d3e-8e99-53bc78f23594&pf_rd_r=BPEKHQR36AY...
  12. O

2500 TL APU SİSTEM!!

gayet iyi fiyat bu kura göre. ve dual channel olması gayet f/p ürünü
  13. O

sata ssd alıcaksınız siz. büyük ihtimal anakartınız sata 3 destekliyordur. sata 3 destekliyorsa ssd nin yazma ve okuma hızları 300 mb/sn yi geçmez. heh tabi yine de bir hızlanma yaşar bilgisayar. anakartınızın tam modelini atarsanız bakarız bizde
  14. O

Toplama PC açılmıyor

işlemci fanının kablosunu takmıssın ama işlemcinin güç kablosunu takmamışsın o pin boşta duruyor.
  15. O

Yardım 12 mbs internet ile bu oyunlar oynanırmı?

cs go valorant gibi oyunlarda ping önemli ve o hızlar yeter fakat dediğiniz gibi pinginiz fırlıyorsa altyapınızda bir problem vardır. wifi ile bağlanıyorsanız o da neden olabilir.
  16. O

Öneri Oyuncu mouse tavsiyesi

Rival 300s, Razer Deathadder
  17. O

Xbox series s mi alsam bilemedim

Bir kaç ay daha bekleyebiliyormuşsun o yüzden bekle ve series x al. şuan yeni çıkan konsollar daha kapasitesini kullanamıyor oyunların optimizasyonu updateleri daha yavaş yavaş geliyor. hem o zamana kadar bunlar düzelir ve yeni oyunlar da çıkabilir hem de series x in olur. ps5 konusuna gelirsek...
  18. O

4K TV de Xbox One S Oynanır Mı?

Xbox one x almaya çalış o zaman. xbox one s 1080p konsolu hatta kimi yeni oyunlarda 900 p ye düşüyor. oynadığın oyunlara göre de değişir fifa nba tarzı oynuyorsan onlarda çok rahat takılır eğlenirsin. one s de sadece 4k video oynatırsın netflix youtube veya blu ray disk takarsan.
  19. O

Yenilenmiş XBox One S alınır mı

ikinci elden donanımhaber kısmından 1.5kya tertemiz garantili cihaz aldım. orada çok var böyle oraya bir göz at derim.
  20. O

Bu sistem alınır mı???????

yeni sistem alacaksanız ddr3 sistemlere bakmayın artık bence yani..
Top Bottom