Arama sonuçları: *

1. priwchu

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

Arkadaşlar Marmara veya altınbaş üniversitesi yazmak istiyorum.acaba mekatronik yerine yazılır mı? altınbaş üniversitesinde okuyan var mı?
  2. priwchu

❌İndirim Bitti! Anker Soundcore Q30 2090 TL

Kısacası dedigim şey şu anc yani sag tarafına elimle basılı tuttugum zaman son iki mod arasında geçiş yapıyor üçü arasında degil.anc tuşuma bastığımda üçü arasındada geçiş yapıyor. 1708174956 Hocam sag tarafa basılı tutun çok kullanışlı oluyor 😉
  3. priwchu

Kulaklıktaki anc tuşuna bastığım zaman üç mod arasında da geçiş yapıyor.ancak NFC özelligini kullandığım da iki mod arasında geçiş yapıyor sadece.
  4. priwchu

ANKER SOUNDCORE Q30 NFC SORUNU

sol kulaklıktan hafif bir cızırtı geliyor.ve nfc özelliği ile modlar arası geçiş yaparken sadece iki mod arasında geçiş yapıyor.acaba sadece bende mi böyle? 1708175071 Beyler bı el atsanız ona göre iade edicem belki.
  5. priwchu

Hocam konuyu hortlatmış gibi olucam ama bende aldım ve bazı sıkıntılar var galiba.sol kulaklıktan hafif bir cızırtı geliyor.ve nfc özelliği ile modlar arası geçiş yaparken sadece iki mod arasında geçiş yapıyor.acaba sadece bende mi böyle?
  6. priwchu

2000-2500 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Arkadaşlar anc olursa daha da güzel olur.daha çok kulak üstü istiyorum.aklimda soundcore lifeq 30 var şu anlık. 1707680652 Upupup 1707681197 Up
  7. priwchu

KULAKLIĞI AMAZONDAN ALMAK

Arkadaşlar daha önce amazondan ürün almadım.anker soundcore q30 Teknosa da 3500 Amazon ve trendyolda 2500 TL.amazon biraz daha güvenli geldi.ne...
  8. priwchu

OMUZ DÜŞMESİ HAKKINDA

İstanbul efendim
  9. priwchu

OMUZ DÜŞMESİ HAKKINDA

Dediğim gibi profesyonel anlamda ilerliyordum gelişi güzel antrenman yapmıyordum ki
  10. priwchu

OMUZ DÜŞMESİ HAKKINDA

İnanın ki yok o kadar canımı sıkan bir durum ki.25 kg verdikten sonra psikolojik çöküş üstüne birde bunlarla uğraşıyorum.
  11. priwchu

OMUZ DÜŞMESİ HAKKINDA

Abim aldım da ilgilenmediler baya baştan savdılar
  12. priwchu

OMUZ DÜŞMESİ HAKKINDA

Hocam zaten ikisindede olabildiğince dik duruyorum.hastaneye gittim ilgilenmediler bir türlü 1701935515 anlıyorsanız özelden fotolar atabilirim
  13. priwchu

OMUZ DÜŞMESİ HAKKINDA

Arkadaşlar selam.eskiden profosyonel anlamda vücut geliştirme ile uğraşıyordum.6 ay önce bıraktım ve 25 kg verdim.bu aralar yeniden başladım ancak şöyle bir durum var.bir tarafımı sıkarken bir tarafımı sıkamıyorum trapezde.ve kanat kaslarım yamuk gibi.anlayan birisi var mıdır?
  14. priwchu

GEOMETRİ İÇİN YARDIM

Arkadaşlar ilk defa sağlam bir şekilde girmek istiyorum.ne önerirsiniz?(temelim çok da sağlam değil, sıfır da değil)
  15. priwchu

Mİ BAND 6 İPHONE 11 İLE KULLANMAK

Hocam demek istediğim şu kullanmaya başladıktan sonra sürekli açık kalması mı lazım?
  16. priwchu

Hocam peki Apple watch dada Bluetooth un açılması mı lazım?
  17. priwchu

Arkadaşlar kullanılır mı?birde acaba mi band olsun,Apple watch olsun bu aletleri kullandığımzda Bluetooth un sürekli açık kalması mı gerekiyor? 1698948345 Up up
  18. priwchu

MARMARA MAKİNE/MEKATRONİK VS GAZİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ

arkadaşlar sizce hangisi?bu bölümden mezun tanıdıklarınız varmı?
  19. priwchu

OTOMOTİV MÜHENDİSLERİ BURAYA!

Kanka ben 4 yıllık elektro mekanik üzerine okudum liseyi.mercedes de staj yapıp dükkan açma, iş güvenliği, kalfalık gibi bütün belgelerini zaten eksiksiz tamamladım.
  20. priwchu

OTOMOTİV MÜHENDİSLERİ BURAYA!

arkadaşlar hayırlı akşamlar ilk önce.bu bölümü okumak istiyorum gazı üniversitesinde,makine ve mekatronik ile arasında kaldım.yardimci olursanız ne mutlu.
Top Bottom