Arama sonuçları: *

1. anilbabalgsokuyor???

Telefon dondu, kapandı, açılmadı

Telefonla Instada gezerken birden ekranı dondu ne güç tuşu ne dokunmatiği çalıştı sonra gittim güç tuşuna basılı tuttum bi süre sonra kapandı. Sonra geri açmaya çalıştım ama ses seda yok. Ne bildirim ışığı yanıyor ne ekran açılıyor. Şarja taktım yine aynı şekilde bir şey olmadı. Telefon: Poco X3...
  2. anilbabalgsokuyor???

Bataryayı telefonsuz şarj etme

Poco X3 Pro cep telefonumda kronik bir sorun var. Depolama dolmaya başladığında sürekli kendini tekrar tekrar başlatıyor. Düzelmesi için recovery mode da biraz bekletip safe mode da açmam gerekiyor. Son seferinde ise şarjım olmadığı için telefon recovery mode u açma menüsüne giemedi. Bende...
  3. anilbabalgsokuyor???

POCO X3 PRO, SUYA DAYANIKLI MI?

Poco X3 Pro aldıktan sonra böyle bir şey aklımda yoktu ben telefon sadece su sıçramalarına dayanıklı zannederken suya dayanıklı olduğunu okudum. Şimdi açıkcası su altı çekim yapim desem eğer olayı yanlış anladıysam bu telefon elimde kalır ve artan dolardan sonra bunun acısından birdaha biryere...
  4. anilbabalgsokuyor???

Telefon kamerasına USB lehimleyerek kullanmak mümkün mü?

Bu aralar kameralara ve DIY videolarına sardım ve karşıma bu video çıktı. (link aşağıda) Videoda adam farklı telefonlardan söktüğü kameralara USB kablo lehimleyip, ardından dönüştürücü ile telefona takarak bir program yardımıyla kamerayı kullanıyordu. Açıkcası diğer SPY Kameralara baktım ve...
  5. anilbabalgsokuyor???

Corsair fanların arasındaki farklar.

Hepinize selamlar sevgili Donanım Arşivi Forum Kullanıcıları gününüz aydın olsun. Bu gün bu konuda hem benim kafamda kalan bazı soruları hem de benim gibi diğer kullanıcıların kafasındaki soruları yanıtlamak için burdayız. Olay şu ki Corsair'ın bir çok fan modeli var. Bunlar; AF, SP, HD, ML ve...
  6. anilbabalgsokuyor???

Laptop garanti dışı kalırmı

Bir laptopum var hdd si bozuldu ama ben anlamadığım için format atmak istedim ama bozuk olduğu için atamadığım için açmak istedim fakat vidalardan biri dönmediği için plastiği eriterek açtım yani kasanın vida kısmında küçük bir erime izi var. İçini açıp sadece hdd si çıkartıp başka pc...
  7. anilbabalgsokuyor???

Sistem açılmıyor, alt-tire çıkıyor

Bilgisayarım açılırken alttantire hatası veriyor ve ardından Reboot device hatası veriyor işin garibi Biosdan Boot menüye girdiğimde ilk sırada harddiskim var belki işletim sistemi bozulmuştur diye format flaş belleği taktım ama yapamadım içini açtım belki hdd gevşemiştir diye ama hdd...
  8. anilbabalgsokuyor???

Bikgisayarım açılmıyor acil yardım

Bilgisayarım sürekli bu ekrana geliyor bu ekrandan öncede mavi ekran verdi lütfen yardım edin 😭😭😭😭😭😭😭😭
  9. anilbabalgsokuyor???

kulaklık aux tamiri sorun

Elimde 1 tane kulaklık kısmı bozuk auxu olan 1 tanede auxu bozuk kulaküstü kulaklık kısmı olan 2 parça kulaklık var Auxun bulunduğu kablodan 2x Sarı, 1x Yeşil, 1x Kırmızı kablo çıktı Kualküstü kulaklığın olduğu kablodan: 1x Sarı, 2x Yeşil, 1x Kırmızı Kablo çıktı ve bu kabloları 2x yeşil kablo...
  10. anilbabalgsokuyor???

MSI Prestige X570 Creation vs ASUS Crosshair Formula

https://rog.asus.com/tr/motherboards/rog-crosshair/rog-crosshair-viii-formula-model/ https://tr.msi.com/Motherboard/PRESTIGE-X570-CREATION İkisi arasındaki farkı merak ediyorum ama ankete 2 anakart daha bıraktım. Hangisini neden seçtiğinizi yazarsanız sevinirim tartışırız. Bu arada ASUS...
  11. anilbabalgsokuyor???

MSI vs ASUS Anakart (Diğer Markalarda)

Alacagım sistemde MSI'ın üst model bir anakartını kullanacağım MSI Prestige X570 Creation. Fakat izlediğim özel sıvı soğutmalı sistem videolarında çoğunluklar ASUS'un Crosshair serisi anakartlar kullanılıyor. Bu ikisinin arasında ne fark var, hangisi daha iyi, bunlardan daha iyisi varsa yazar...
  12. anilbabalgsokuyor???

RX 6900XT 11.000TL Satış Fiyatı [NewEgg]

Aşağıya Newegg'de satılan birkaç adet RX 6900XT ekran kartının linkini bıraktım. Ne kadar stoklarda olmadığı yazsada 11.500 Türk Lirası bir fiyat etiketine sahip. Sizce yeniden fiyat etiketi eklendiğinde fiyat artarmı. Vergilerin eklenmesiyle kaç para olur? %18 vergi ekleyince 13.500 14.000 Türk...
  13. anilbabalgsokuyor???

Perakende Windows 7 Lisansını Windows 10'da kullanma.

Microsoft'un resmi sitesindeki bir forum yazısından gördüm, yazıda satın alınan Windows 7 ve 8 lisanslarının yükseltme ile Windows 10'da çalıştığı moderatörler tarafından yazılmıştı. Baktığımda internette kutulu (perakende) Windows 7 Professional 100TL fiyat etiketine sahipti, yani ben alacağım...
  14. anilbabalgsokuyor???

6900XT Fiyatı Kaç TL olur?

Merhabalar henüz ülkemize gelmediği için RX 6900XT ekran kartının fiyatını bilmiyoruz. İnternette baktığımda RX 6800 7000-8000 TL arasında, 6800XT ise 9000-10000 TL civarında ve dolar kuruyla baktığımızda 100 dolar fark var 100 dolar fark için 1000TL para ödüyoruz o zaman 6800XT ile arasında 400...
  15. anilbabalgsokuyor???

700TL 2050ti Ekran Kartı mı?

İnternette dolaşırken karşıma böyle bir ekran kartı çıktı, Çin malı ve 2050 ti olduğunu iddia ediyor. YouTube'da baktım yurt dışı da dahil hiç video bulamadım ve aklımda acaba çıkış yaptı ama Türkiye'ye mi gelmedi sorusu oluştu, fiyatıda gayet ucuz 700TL. Birlikte bu konuya birazcık kafa yormaya...
  16. anilbabalgsokuyor???

Steelseries Engine 3 doubl click makro atama

Rival 650 mouse a steelseries engine 3 yazılımı üstünden soldaki tuşlarından birine double click tuşu olarak atayıp basılı tuttuğumda 8 9 cps arası vermesini veya mouse tekerleğini aşşağı veya yukarı çevirdiğimde sol veya sağ tuşa jitter yaparmı...
  17. anilbabalgsokuyor???

Wireless mouse ile jitter

Minecraft oynayanların daha iyi bilebileceği bir konu ama açıklayayım yinede jitter bir mouse a saniyede 15 20 kere tıklamaktır fakat mouse bunu bilgisayara aktarmadıktan sonra sıkıntı. Benim şuan kullandığım kablosuz bir mouse var saniyede max. 6 7 kere bilgisayara sinyal gönderiyor Rival 650...
  18. anilbabalgsokuyor???

Discord özel oda oluşturma

Aşşağıdaki rsimdeki yazı kanallarının başındaki # logosunu nasıl bunlara çevirebilirim, Server Boost gerekli mi?
  19. anilbabalgsokuyor???

VA panel oyun için alınır mı?

MSI OPTIX MAG322CQR 31.5" 165Hz 1ms 2K monitörü almayı düşünüyorum fakat VA panel fazla gecikmeliymiş monitörün özelliği gibi 1ms alabilirmiyim? MSI güvenilir bir marka yalan yapmaz biliyorum ama VA panel sıkıntı yaşatırmı? Bide VA panele bastırınca renkte bozulma oluyormu...
  20. anilbabalgsokuyor???

Steam En Ucuz Rozetler 1,18TL (Her Zaman Güncel !!!)

Bu listede bazı sitelerden bulduğum ve bazı insanların profilinde gördüğüm rozetleri derledim. Yenisini Buldukça listeyi güncelleyeceğim. . Endless Space => TOPLAM 1,18TL (2.12.2020) . Company of Heroes 2 => TOPLAM 1,27TL (2.12.2020) . Layers of Fear => TOPLAM 1,29TL (2.12.2020) . Surgeon...
Top Bottom