Arama sonuçları: *

• Users: Paramount
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Paramount

Yardım Aynı Sisteme sahip kişilerden çok daha düşük FPS alıyorum

Arkadaşlar selam sistem şu: Bu sisteme sahip insanlar Forza Horizon 4'te en yüksek ayarlarda %95 gpu kullanımıyla 90-100 FPS alıyor. Benim sistemde ise %60-70 gpu kullanımı oluyor ve 60-70 fps anca alıyorum. Ekran kartı driverını güncelledim. Bilgisayarı tarattım ettim ama FPS yükselmiyor...
  2. Paramount

Kasayı Boyayıp Mesh Panel Yaptım

Kasa Corsair 110R idi. Fanları da boyadım. Ön tarafı da yapabildiğim kadar mesh yaptım. Video şeklinde izlemek isteyen olursa:
  3. Paramount

Aliexpress Parayı Çekti Siparişi İptal Etti İade Görünmüyor

Arkadaşlar bu kampanyadan 2 farklı hesaptan, iki farklı karttan kupon kazandım. Ödemeyi de iki farklı kimlik numarası ve iki farklı adres kullanarak yaptım ama buna rağmen siparişler güvenlik nedeniyle kapatıldı. Hepsinde de parayı çekti. Şimdi ilk iki siparişimde de iade süreci başladı olarak...
  4. Paramount

B450M-DRAGON Fan Desteği ve İTOPYA

Arkadaşlar İtopya'nın hazır sistemini satın aldık kasada 2 fan var anakart B450M Dragon bu anakartın üstünde sanırım 1 tane 4 pin var. Kasada 2 fan var bu diğer 1 fanı boşta mı bırakacaklar şimdi ? 4 pin to molex gibi bir kabloyla o fanı da hazır hale getirip mi yollarlar sizce ?
  5. Paramount

DADG2 ASUS TUF GTX 1660 SUPER OC 6GB SORUNLU MU ?

Arkadaşlar selam, baya araştırdım TUF serisi çok ısınıyor diyorlar. TUF 1660 ve 1660 Ti 'da kart 85 88 derecelerde geziniyormuş sürekli 1660 Super modeli daha sonradan piyasaya sürüldü acaba bu kartta da sıcaklıklar yüksek mi ? Bu ekran kartının herhangi bir test videosunu da görmedim. Diğer...
Top Bottom