Neler Yeni

Aliexpress Parayı Çekti Siparişi İptal Etti İade Görünmüyor

Paramount

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Enes Simatkot
Arkadaşlar bu kampanyadan 2 farklı hesaptan, iki farklı karttan kupon kazandım. Ödemeyi de iki farklı kimlik numarası ve iki farklı adres kullanarak yaptım ama buna rağmen siparişler güvenlik nedeniyle kapatıldı. Hepsinde de parayı çekti.
Şimdi ilk iki siparişimde de iade süreci başladı olarak görünüyor:

1.png

2.png

Hata olmuştur deyip tekrar farklı bir ürün satın aldım parayı çekti fakat iade süreci bu siparişte başlamadı. Parayı hesaptan çekti fakat bunda iade süreci görünmüyor ne yapmam gerek? Diğerlerinde problem yok iade edileceğine dair bilgi var fakat bu siparişte iade durumu yok. Bankada mı aliexpresste mi bu para anlayamadım. Tek bildiğim hesabımdan paranın çıktığı.
3.png

memz

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar bu kampanyadan 2 farklı hesaptan, iki farklı karttan kupon kazandım. Ödemeyi de iki farklı kimlik numarası ve iki farklı adres kullanarak yaptım ama buna rağmen siparişler güvenlik nedeniyle kapatıldı. Hepsinde de parayı çekti.
Şimdi ilk iki siparişimde de iade süreci başladı olarak görünüyor:

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Hata olmuştur deyip tekrar farklı bir ürün satın aldım parayı çekti fakat iade süreci bu siparişte başlamadı. Parayı hesaptan çekti fakat bunda iade süreci görünmüyor ne yapmam gerek? Diğerlerinde problem yok iade edileceğine dair bilgi var fakat bu siparişte iade durumu yok. Bankada mı aliexpresste mi bu para anlayamadım. Tek bildiğim hesabımdan paranın çıktığı.
Alıntıyı görüntüle
galiba kazıklandın

Hepra

80+ Silver
En İyi Cevap
13
2. defa kupon alıp kullananlarda da oldu iptal durumu, kurallarına uysanız bu sorunlar olmayacaktı.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Aynısı bana oldu. 2 farklı hesaptan 2 ayrı kuponla 2 ürün aldım 2 sipariş de iptal oldu ve iade sürecinde şuan

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Farklı hesap açıp satın alın. Bir hesapta 2 farklı kupon kazanıp ürün almaya çalışırsanız böyle olur. Yeni Hesap Açarken Benim Kodumu kullanır mısın rica etsem :) ? https://a.aliexpress.com/_B1QoqX

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siri cevaplıyor;
Ben iki hesap açtım birinde sorun olmadı fakat diğerinde aynı TC ve aynı adrese sipariş ettim ilk hata verdi tekrar deneyeyim dedim yine hata verdi. Kart geçmişine baktığımda da iki defa çekim yapılmış ve siparişler teslim edildi yazıyordu.

pentiti

80+ Silver
Bende başka hesaba kupon aldım sıkıntı çıkmadı diğer hesaptan alışveriş yapmadım diye. Bekleyip benim kulaklık siparişim geldiğinde kullanırdım o kuponu amaa bildiiğim kadarıyla 25 ocağa kadar geçerli.

Paramount

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Enes Simatkot
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar iki hesapta farklı kartlarla oluşturuldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. defa kupon alıp kullananlarda da oldu iptal durumu, kurallarına uysanız bu sorunlar olmayacaktı.
İki hesapta farklı hocam.

Paramount

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Enes Simatkot

Hepra

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Bende bir ürün iade sürecinde görünmüyor hocam sorun o.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biri kardeşimin hesabıydı kullanılan internet ortak.
IP adresi aynı olduğu için iptal olmuştur yüksek ihtimalle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,496
Üyeler
142,936
Son üye
Holi0
Top Bottom