Arama sonuçları: *

1. FatihBayKıyak

Maono AU PM320 XLR için ses kart önerisi

Merhaba iyi sosyaller, maono AU-PM320 XLR conderser mikrofon var elimde ancak ses kartı arıyorum. Phantom Power düşünüyorum. Ancak Lastvoice satıcısına şunu sordum. Lastvoice Phantom mikrofonuma uyar mı dedim uymaz filan dediler şimdi benim mikrofonu kullanmam için ne almam gerek ses mikseri...
  2. FatihBayKıyak

Kasa içine extra fan takmak ve fan öneri

Öncelikle merhaba herkese kasa da 4 fan mevcut Üçü ön tarafta diyeri egzon fan olarak kasa arkasında, ekran kartın alt tabanında fan takmam için alan mevcut 2 tane takmayı düşünüyorum tek sıkıntı yönleri kart göre mi bakmalı üflüyen kısım. bu ara da bulundum bölge aşırı sıcak bi yer bu yüzden 2...
  3. FatihBayKıyak

Logitech C505e beyaz ışık sorunu var

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, dün Logitech C505e wepcam sipariş etim bugün geldi ve kutudan çıkarıp direk PC'ye bağlayıp test etim ama beyaz ışık sorunu var video kamera da böyle sorunu var ve fotoğraf da aynı, bunu nasıl düzeltebilirim ya da iade mi etsem kronik sorun mu acaba? Ürünü...
  4. FatihBayKıyak

Çözüldü✓ Kulakiçi Düz Tip Kulaklık Önerisi

Herkese iyi forumlar arkadaşlar ben Twitch yayıncısıyım kulaklık ihtiyacım var elimde olan kulaklık çok kötü durumda hep onardım ancak kablosu koptu en son :( eski usül kulak içi düz tip kulaklık kullanıyorum Lenovo markalı kulaklık var elimde şu an ama çok eskidi 5 senelik aynı kulaklı hiçbir...
  5. FatihBayKıyak

Windows 10 kendiliğinden uyku modunda kalıyor

İyi günler herkese, benim şöyle sorunum var Windows 10 kullanıyorum masa bilgisayarım var uyku modu kapalı olmasına rağmen kendiliğinden uyku moduna geçiyor bilgisayar bu neden kaynaklı olabilir normal de böyle sorunum yoktu 1 hafta önce Windows 10 güvenlik güncellemesi aldı güncellemeden sonra...
  6. FatihBayKıyak

Twitch için wep kamera önerisi

Merhaba arkadaşlar Twitch için devamlı olarak canlı yayın açıyorum uzun süredir wep kamera ile yayın açmak istiyorum ancak nasıl bir kamera bakmalıyım bilmiyorum FP ürün olursa güzel olur şuan amatör olarak yayın yapıyorum çok pahalı bir şey bakmıyorum 720p 60 FPS li birşeyler düşünüyorum
  7. FatihBayKıyak

Mühendislik için laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım için laptop gereklidir kendisi mühendis çizim için laptop önerisi arıyor bana söyledi Bütçe arası 20bin 30bin arası.
  8. FatihBayKıyak

Çözüldü✓ 480-512 GB Arası F/P SSD Arıyorum

Acil SSD'ye ihtiyacım var laptop için, HDD var şu anlık ancak kötü durumda sistemin kasmasına neden oluyor Windows'u SSD'ye kuracağım. Bütce 900₺ : 800₺ Arası duruma göre fiyatı artırabilirim.
  9. FatihBayKıyak

Gıgabyte Monitör deki pixsel arza sı garanti kapsamında mı?

Merhabalar başta belirtim gibi Gigabyte monitör de pixsel arzası var, 17 şubat günü aniden beliri verdi kırmızı dikey şerit şekinde pixsel görüyorum uzun şekilde ve monitör darbe asla almadı siyah ve gri renk tonlarda görünüyor kırmızı şerit ve garanti kapsar mı Sinerji bilgisayar ile konuştum...
  10. FatihBayKıyak

Twitch de yayın geçmişi nasıl kalıcı yapılır?

Twitch yayını açıyorum 2 haftadır aklıma takılan bir soru var vod uygulaması 14 gün içinde geçmiş yayınları siliyormuş silmemsi için ne yapmalıyım bazlı Twitch yayıncı arkadaşlarım var 8 ay önce ki yayınları filan duruyor takipci sayıları da az, yayın geçmişi kalıcı olması için konu açtım farklı...
  11. FatihBayKıyak

ETS 2 krom renk cansız

bugün ayarlar ile oynadım promods da iken ama krom renk çok sönük oldu ayarı neydi bilen varmı ?
  12. FatihBayKıyak

GIGABYTE B450M S2H Anakarta sahibim wafi takmak istiyorum

başlıkta söyledim gibi B450 S2H anakarta wifi adaptörü bağlamak istiyorum anakartıma uyumlu bir şey arıyorum 5ghz bandın da nasıl bir wafi kartı almalıyım, bütce belirsiz piyasayı bilmiyorum
  13. FatihBayKıyak

Kulak içi liksiz kulaklık önerisi.

Görselde ki gibi kulaklık önerisi arıyorum kulak içi kullanmıyorum PC için kulllanıyorum. istedim kullaklık türün ismini tam bilmiyorum o yüzden böyle yazdım :D görsel deki gibi olacak!
  14. FatihBayKıyak

Euro Truck Simulator 2 ne zaman indirime düşer ?

toplu dlc alacağım modifiyeler için markalara özel dlcler için, 1 aydır bekliyorum tam olarak ne zaman indirimlere düşüyor ETS2 pek bilgim olmadı için bu konuyu açtım.
  15. FatihBayKıyak

ETS2 TruckersMP sv 2 den beni atıyor

tmp oyundan beni çevrim dışı bırakıyor bu sorunu sv 2 de yaşıyorum, 6 ila 7 arası pingim var tmp destek adam gibi çözüm vermiyor, bu konudan anlıyan varsa yardımcı olursa sevinirim, forum da bunu yazdım oyalıyolar beni, bu arada orjnal konvoy oyna demeyin tmp ortamı ayrı zevk.
  16. FatihBayKıyak

Keenetic Extra DSL KN 2111 modem ayarı nasıl olmalı?

Merhaba iyi günler, Dün Keenetic Extra modem geldi, İncehesap'tan almıştım, Modemin kurulumunu yaptım Wi-Fi'yi ayarladım Performans için yapmam gereken farklı ayarlar var mı cihaz için? Deneyimli olan arkadaşlar yapmam gereken ayarları anlatırsa memnun olurum.
  17. FatihBayKıyak

Asus DSL-N16 300 Mbps VDSL Modem alınır mı?

Merhaba herkese modeme ihtiyacım vardı VDSL özelikli internet den indirmli modem buldum https://www.n11.com/urun/asus-dsl-n16-300-mbps-ebeveyn-kontrollu-ewan-vpn-vdsl-adsl-fiber-modem-router-1412277?magaza=vizyonbilgisayar#unf-review asus modem nasıl sizce çekim güçü iyi mi? veya teknik sorun...
  18. FatihBayKıyak

VDSL Modem arıyorum düzgün birşeyler

iyi forumlar ben internet paketimi yükseltiyorum anca şöyle bir sıkıntım var benim modem ADSL2 internet sağlayıcısyla konuştum VDSL modem almam gerektini söyledi tarife değiştirmeden önce almam şartmış, kullanacağım internet de VDSL destekli, şu anda ADSL internet kullanıyorum ve modem de ADSL...
  19. FatihBayKıyak

Minecraft da HDR nasıl açılır?

Monitörüm HDR destekli ekran kartım da anca Minecraft'ta HDR açamıyorum oyuna girdim de Display Port normale geçiyor HDR devre dışı kalıyor bu minerafta normal mi yok da bir ayarı var mı? Oynadım tüm oyularda HDR aktif oluyor anca Minecraft için aynısı geçerli değil renkler kötü görünüyor...
  20. FatihBayKıyak

USB RAW Formatı oldu

İyi forumlar bügün rufus ile usb yi biçimlendirme yapıyordum disk hata verdi ve erişilmez oldu bilgisayardan usb görmüyor disk yönetimde var diski silip yeniden oluşturyordum hata veriyor
Top Bottom