Neler Yeni

ETS2 TruckersMP sv 2 den beni atıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Fatih Kıyak
tmp oyundan beni çevrim dışı bırakıyor bu sorunu sv 2 de yaşıyorum, 6 ila 7 arası pingim var tmp destek adam gibi çözüm vermiyor, bu konudan anlıyan varsa yardımcı olursa sevinirim,
forum da bunu yazdım oyalıyolar beni, bu arada orjnal konvoy oyna demeyin tmp ortamı ayrı zevk.

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    760.7 KB · Hit: 33

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,780
İsim
Mert Can Ergün
farları açıyormusun

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Araban'da Olmaması Gereken Bir Modlama Varmı Admin Kaplamaları Şu Polis Çakarları Felan.

Shimaida

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
galip
Atılma sebebin Unreliable Connection. Türkçesi güvenilmeyen stabil olmayan bağlantı. İnternet'inizi kontrol edin. VPN ile bağlanmadığınızdan emin olun.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
tmp oyundan beni çevrim dışı bırakıyor bu sorunu sv 2 de yaşıyorum, 6 ila 7 arası pingim var tmp destek adam gibi çözüm vermiyor, bu konudan anlıyan varsa yardımcı olursa sevinirim,
forum da bunu yazdım oyalıyolar beni, bu arada orjnal konvoy oyna demeyin tmp ortamı ayrı zevk.
Tırın kodlu mu? Genelde bu yüzden oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Fatih Kıyak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Araban'da Olmaması Gereken Bir Modlama Varmı Admin Kaplamaları Şu Polis Çakarları Felan.
öyle bişe yok yeni save bile açsam aynısı oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır değil ama sv2 den atıyor

Atılma sebebin Unreliable Connection. Türkçesi güvenilmeyen stabil olmayan bağlantı. İnternet'inizi kontrol edin. VPN ile bağlanmadığınızdan emin olun.
hızım gayet iyi ancak sorun tmp sunucu 2, vpn yok olsa haberim olur, saniyelik hız bile 1 yani sv 1 de ve promods da oyun beni atmıyor, sv2 atıyor orası kalabalık nadir atsa sıkıntı olmaz ama sürekli böyle 2018 yılında da böyle yapıyordu net yenilendi ama sorun aynı üst seviye pc aldım atıyor oyun yine Çözümü önerisi yapan zaten yok düzgün

tmp forum ma yazdım modlar gönderileri onay istiyor 24 saat oldu orda da bi cacık yok deste yazdım yine çözümsüz bekliyom

farları açıyormusun
farlar kapalı olsa atılma nedenimi söyler ama değil

Ekler

• eww.PNG
    eww.PNG
    49.2 KB · Hit: 25
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular