Arama sonuçları: *

1. A

Yeni sistem aldım iyi mi ettim

Aynı sistemi aldım geçen pazar günü ve bugün gelicek. Senin PC Windows kurulu mu geldi.
  2. A

Wi-Fi dongle önerisi

Tahminen 4-5 metre
  3. A

Wi-Fi dongle önerisi

Masaüstü aldığım için ve kablo çekmek istemediğim için Wi -Fi sağlayıcısı almak istiyorum. Oyunlarda ping sorunu yaşatmasın ve normal kullanımı iyi olsun. Bütçe:200-250 Ayrıca aklıma şu yattı alınır mı...
  4. A

PRIME H510M-K anakart'a VGA monitör bağlanır mı?

Sağolun hocam.
  5. A

Hazır sistem olarak aldım. İşlemci i3 10105F
  6. A

Anladım. Peki önerdiğiniz dönüştürücü var mı ? Piyasadakilerin çoğu işe yaramıyormuş.
  7. A

Sipariş ettiğim bilgisayarda PRIME H510M-K anakart var ve elimde VGA girişli bir monitör var. Bu bilgisayar ile VGA monitör kullanabilir miyim?
  8. A

Bu sistem alınır mı?

Bana yeterli gibi geldi
  9. A

Bu sistem alınır mı?

Fiyatlar düşecek diyorlar bende o yüzden acele etmek istemiyorum
  10. A

Bu sistem alınır mı?

Yazın arkadaşlarla oyun oynamak için bu PC'yi beğendim alınır mı ? Oynayacağım oyunlar GTA, VALORANT, CSGO, R6, WARZONE, MC, FORTNİTE https://www.gaming.gen.tr/urun/173024/gaming-3060-intel-i3-12100f-asus-geforce-tuf-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  11. A

Steam Link kullanmak istiyorum sistem özelliklerim'in önemi varmı

Geçende steam link diye bir şey keşfettim televizyona kurdum bilgisayarı bağladım ama başlatmaya tırsıyorum çünkü bilgisayarımın özellikleri çok kötü siteden baktım sistem özellikleri yazmıyor 1615382168 Sistem Özellikleri İntel Graphics İntel Atom 1.33 Ghz Windows 10 Bildiklerim bunlar
  12. A

Ekran kartında kod 14 diye bir hata veriyor nasıl düzeltebilirim

Yaklaşık 1 hafta önce sabah laptopu açarken çok yavaşladı o gün çok yavaş çalıştı akşam üstü tekrar açtığımda ekran 800/600 oldu düzelmedi aygıt yöneticisinden baktığımda ekran kartında ünlem vardı ayarlarını açtım ve kod 14 yazıyordu parantezin içinde driver güncelledim olmadı yardım ederseniz...
  13. A

Valorant van -81 hatası

bende şuan hata kodu 128 alıyorum ne yapıcam yaa
  14. A

valorant 128 hata kodu

bu hatayı ilk defa alıyorum çözümünü bilen varmı
  15. A

VALORANT Güncelleme sonrası dx hatası

ben nasıl öğrenebilirim hangisini kullandığımı
  16. A

Valorant DX11 sorunu

merhaba son güncelleme ile DX11 feature level 10.0 is required to run the game engine diye bi hata almaya başladım daha önce böyle bişey olmamıştı yardım ederseniz güzel olur win7 intel hd graphics 3000 var
  17. A

Valorant van -81 hatası

Arkadaşlar valorantta van -81 diye hata alıyorum oyunu ilk yüklediğimde böyle bişey olmuyordu sonraları çıkmaya başladı şimdi ise oyuna giremiyorum aralıksuz 1.5 saat yedinden başlattım kapattım açtım youtubeden denedim çözüm bulmayı ama olmadı vanguardı sildim oyunu sildim ama olmadı lütfen...
  18. A

Valorant sesli sohbet sorunu

Arkadaşlar i Bügüne kadar oyundan ban yemedim sesli sohbette ve yazılı sohbette ve tuşu doğru atadım v olarak ama bazı maçlar çalışıyor bazı maçlar çalışmıyor 1605971704 Evet her zaman
  19. A

Valorant sesli sohbet sorunu

Merhaba Ben Alper sorunum şu valorantta oyun oynarken sesli sohbetim çalışmıyor ama şöyle bazen maça giriyorum çalışıyor bazen çalışmıyor napıcağımı bilmiyorum artık sıkıntı olmaya başladı bu yardım ederseniz çok mutlu olurum teşşekürler
Top Bottom