Arama sonuçları: *

• Users: mayklgames
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. mayklgames

Güç Seçeneklerindeki ayarlar gözükmüyor

merhaba ekran görüntüsündeki gibi formattan önce burda bisürü ayarlar vardı işte usb ayarları pci ayaarı işlemci max durum pilde prizde ayarları şimdi 3-5 ayar kalmış nasıl geri getiririm ne yapa bilirim ?
  2. mayklgames

Yardım Nvidia NİS Tam ekran olmama sorunu

Arkadaşlar nis i ne zaman açsam ve oyun içi geçerli çözünürlüğe getirsem ekran sağ ve sol kenarda siyah kalıyor tam ekran olmuyor bunun çözümü nedir ?
  3. mayklgames

Yardım Rtx 3060 mobile Watt sıkıntısı

merhaba arkadaşlar ekran görüntüsündeki gibi watt sıkıntısı var oyunda 115 falan çekerdi şimdi 56 57 40 falan böyle ve her oyunda kasma yapıyor ben ne yapacağımı bilmiyorum birşeyleride ellemedim sıfırdan gittim nvidia driverini kurdum yine sıkıntı aynı
  4. mayklgames

Yardım Telefon önerisi istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden telefon önerisi istiyordum şuan Azerbaycanda yaşıyorum ve neredeyse bir birlerine çok çok yakın fiyatta İphone 13 Pro Max 128 ve ya 256 Düz İphone 14 128 lik ve Xiaomi 13T Pro satın alabiliyorum yani fiyatları çok çok yakın olduğundan bu 3 modeli yazdım hatırlatma...
  5. mayklgames

İnstagrama Pc üzerinden giriş yapmakta sıkıntı yaşıyorum

Arkadaşlar chrome indirdim sıfırdan kurdum ondada aynı sıkıntı yaşıyorum nedir bu bi benim başıma mı geliyor ? telefondan sorun yok ama pcden girişte sıkıntı yaşıyorum 1654365875 vay be koca forumda kimse mi yaşamamış bu sorunu ?
  6. mayklgames

Epic Games Kuponları en yakın hangi tarihte verilir?

Merhaba bildindiği üzere epic games çoğu zaman kupon dağıtıyor şuanlık kupon bulunmamakta bf 2042 alacağım fakat kupon kodu olursa baya ucuza denk geleceğinden şuanki 200 tlyi vermekten kaçınıyorum en yakın hangi tarihte epic yine bir kupon dağıtır bilgisi olan var mıdır ?
  7. mayklgames

Vodafone Pay Para İadesi Yapmıyor

Merahaba arkadaşlar 23.03.2022 tarihinde vodafone pay kartıma 689 TL yatırmış ve trendyol üzerinden ssd almıştım. Sonra bu ssdyi 24.03.2022 tarihinde iptal edip para iadesi talebinde bulunmuştum param anında Vodafone Pay hesabına düşmüş fakat 24.03.2022 saat 15:15 hesabımı inceleme altına alıp...
  8. mayklgames

Bu Ssd'ler Arasından Hangisi Daha Iyi Ve Tavsiye Edilmesi Gerekli?

https://www.trendyol.com/xpg/sx6000-pro-512gb-2100-1500-mb-m2-2280-ssd-p-4971845?boutiqueId=601563 20 TL kuponla birlikte 690 TL'ye düşüyor https://www.itopya.com/kingston-500gb-nv1-nvme-m2-2280-ssd-2100mb-okuma-1700mb-yazma_u13394 herhangi indirim yok...
  9. mayklgames

Notebook İçin Soğutucu önerisi alabilir miyim?

Başlıkta belirttiğim üzere 300-400 arası bana bu en verimli dediğiniz bir notebook için soğutucu önerir misiniz? şuan aklımda olan Zalman ZM-NS2000
  10. mayklgames

Yardım İ7 11800h undervolt ayarları lazım

Arkadaşlar şuan Monster Tulpar T5 v20.3 kullanıyorum işlemcim i7 11800h bu işlemciye uygun undervolt ayarları gerekli benim için çokça video izledim yaptım ancak hep mavi ekran aldım
  11. mayklgames

SSD sata 2.5 çevirici

Merhaba elimde sata 2.5 SSD mevcut yeni laptop aldım içerisinde sata girişi yok uygun bir fiyata bana bu sata başlığı USB ye falan çevirici önerir misiniz lütfen
  12. mayklgames

Yardım Ryzen 7 5800 vs Intel i7 10750H

Başlıktan anlaşılacağı üzere 2 tane Acer nitro 5 modeli mevcut birisi 17.799 Ryzenli Diğeri ise Intel işlemcili 17.999 TL ve ekran kartları 3060 95 w kadar çıkıyor mağazanın bildirisine göre bu 2 işlemciden hangisi daha iyi hangisi tercih edilmeli? Bu arada 18.000 bütçem var ne tercih...
  13. mayklgames

En iyi miner hangisi ?

Arkadaşlar şuan düzenli olarak NBminer kullanmaktayım bundan 1 önce trex kullanıyordum fakat rejected çok alıyordum ve geliri büyük oranda etkiliyordu. Soruya gelecek olursak Lol, Trex, Gminer, NBminer , bunlardan hangisini tavsiye edersiniz? 2miners için eth kazıyorum
  14. mayklgames

Eth kazımında resimdeki sorun

Resimdeki kırmızıyla işaretlediğim alan bazen 11 e yükselip kırmızı oluyor bazen 2 ve 1 e düşüyor anlamadım nedir bu Trex miner bu arada
  15. mayklgames

Mining İçin Binance Pool mu yoksa 2miners mi?

Merhaba Başlıktanda gördüğünüz üzere şuan 2minerste nano kazıyorum ve aktarım yapıyor binanceye 0 fee ile daha önce poolda kazıyordum acaba poolda eth kazmak daha mı mantıklı ?
  16. mayklgames

Rtx 3060 la mining yapılır mı ?

Merhaba konu başlığındada belirttiğim gibi 2 gündür Binance pool üzerinden grimle mining yapmaktayım Rtx 3060 Gigabyte 12 gb versionuna sahibim Lhr değil ilk çıktığı zamanlarda almıştım, zaten boş boş duruyor en azından pasif gelir olarak getiri olmasını amaçlıyorum. Şİmdi sorum ise Ben şuan eth...
  17. mayklgames

Windows 11 e geçmek mantıklı mı ?

Merhaba arkadaşlar yazıp fikir alışverişi yapmak istiyorum sizce geçmek mantıklımı bir süre wmware de kullandım sanal makinede bir sıkıntı yaşamadım ?
  18. mayklgames

Öneri Razer Essential Macro Sekmesi Yok

Merhaba bu gün elime ulaşan Razer Essential Mousenin yazılımını kurup ürünü kayıt ettikten sonra macro sekmesinin olmadığı dikkatimi çekti resimi buraya yerleştirdim bakıp yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  19. mayklgames

VOK Hazır sistemin detaylarını paylaşıyorum

Evet arkadaşlar cidden rtx 3060 3000 küsür fiyatlardan satışa çıkmış bunun en bariz örneği bu gün gelen faturamda gördüm ve insanlar bu kartı ciddi ciddi 10000 e falan yüklemiş Allah akıl fikir versin NOT : Bu sistemi Vok satış günü 100 stoktayken 8000 e yakaladım fatura böyle
  20. mayklgames

Yardım AİGO DT240 İ5 10600 Uyumlu mu?

Evet başlıktada belirttiğim gibi aigo Dt 240 sıvı soğutucu sipariş etmiştim sonradan sistem değiştirdim ve intele geçtim i5 10600 1200 soket kullanıyor acaba benim anakartta b460 buna takabiliyor muyum bu sıvı soğutmayı onu soracaktım
Top Bottom