Arama sonuçları: *

1. KAYMAKAM

Bu sisteme hangi Windows?

Arkadaşlar merhaba Windows 10 ve Windows 8.1 arasında kaldım hangisi yakışır bu sisteme? ASUS DUAL AMD RX 580 8 GB OC EDİTİON 2X8 HYPERX 2600 MHZ RAM İNTEL İ5 7500 İŞLEMCİ ASUS B250M ANAKART 240 GB KİNGSTONE SSD 240 GB CRUCİAL SSD 500 GB SAMSUNG 7200 RPM HDD 550W PSU
  2. KAYMAKAM

i5 7500 ve GTX 1070 Darboğaz Yapar mı?

Arkadaşlar 1050 1060 gibi kartların eskide kaldığını düşünüyorum 1070 çok yüksek sayılmaz ama çoğu oyunda hatrı sayılır bir performansı var halen güçlü. Bu sistemde bu kart darboğaz yapar mı? Şuan ekran kartı yok Uhd 6300 ile çalışıyor. Sistem: İ5 7500 ASUS B250 600W PSU 2X8 HYPERX RAM MSİ...
  3. KAYMAKAM

Format atamıyorum yardım!

Evet
  4. KAYMAKAM

Format atamıyorum yardım!

Arkadaşlar bilgisaayarda HDD var fakat ölmüş ses falan geliyo gittim SSD aldım flaş belleğe Win 8.1 yazdırdım 3 GÜNDEN BERİ 3 A DİSK READ ERROR OCCURRED diyor ben kafayı yemek üzereyim kaç tane flaş değiştirdim neler yaptım yok arkadaş biostan 14 3.5 mm ayarını da kapattım olmuyor arkadaşlar...
  5. KAYMAKAM

BU RAMLER ALINIR MI?

Arkadaşlar cevap verecek yok mu
  6. KAYMAKAM

BU RAMLER ALINIR MI?

Asus h81m-d anakarta bu 2x4 1600 MHz hyperx ramler 250 TL’ye alınır mı? Ne düşünüyorsunuz 1643384591 Up
  7. KAYMAKAM

İnternettem aldığım ekran kartının iadesi yapılmıyor.

N11 ile görüş, bu tarz durumlarda kargoyu açarken video çekmek en iyisi oluyor şimdi nasıl inandıracaksınız.
  8. KAYMAKAM

Full siyah psu hangi marka

Valla :D
  9. KAYMAKAM

Yardım Sürekli internet kesiliyor

TürkNET müşteri hizmetlerini ara biz bilemeyiz arızayı.
  10. KAYMAKAM

Çözüldü✓ bu monitorlerden hangisi

BenQ olan.
  11. KAYMAKAM

Çözüldü✓ ASUS G20CB bu devirde alınır mı?

Bence yapmamalısın kendinde toplayabilirsin mini bir kasa içine 3060 bile koyabilirsin...
  12. KAYMAKAM

R5 5600X sisteme ekran kartı önerisi

O işlemciye o kartları takarsanız bişey değişmez. 750 1030 dengi kartları veya RX 450 460 civarı en kötü kartları takmalısın. R7 serilerine ise hiç bulaşma bence bekle.
  13. KAYMAKAM

Çözüldü✓ ASUS G20CB bu devirde alınır mı?

İşlemci eski kalıyor ve buda zaten leptop gibi bişey soğutmada yetersiz kalır ekran kartı kalbinizi çalmasın takas etmeyin.
  14. KAYMAKAM

Bu ikisi aynı ram mi

Ledsiz olanın CL değeri yüksek fakat MHZ olarak fazla. RGB olanın ise MHZ değeri düşük fakat CL değeri yüksek.
  15. KAYMAKAM

Yardım Laptopumun Sıcaklıkları Normal mi?

Anladığım kadarıyla yaşın biraz küçük ve ilk bilgisayarın kolay alınmayan bir bilgisayar olmuş senin için sanırım. Benim hayatım bilgisayarlarla geçti sorun olmaz normal keyfine bak. Ama için rahat etmiyorsa bir servise gönder macun değişsinler. İyi geceler sınavlarında başarılar.
  16. KAYMAKAM

Ryzen 5 3600 sisteme anakart önerisi

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-b550m-s2h-amd-b550-am4-ddr4-5000mhz-micro-atx-anakart-p-HBV00000Y7G61?magaza=Aptek&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAiA55mPBhBOEiwANmzoQuxQrrsLLSZ62GFs0mViJjzTUL28j4oTFbdXJ02-ZlhS137QiCSFTxoCGUYQAvD_BwE&gclsr...
  17. KAYMAKAM

Kanka bak şimdi 80 90 gibi sıcaklıklarda bir sorun teşkil etmez masaüstü bilgisayarlar için bu sıcaklıklar anormaldir. Sen gamebook kullanıyorsun yüksek gücü kısıtlı alana sığdırmak zaten başlı başına olmayacak bişey fakat neyse ki teknoloji gelişti. Yapacağın tek şey kafana takmadan oyununu...
  18. KAYMAKAM

Belki balkonda oynuyordur bilemeyiz. :D 1642547330 Normal değerler kafana takma Forza güçlü bir oyun o yüzden ısınması gayet normal.
  19. KAYMAKAM

Kardeşim şimdi şöyle zaten Monster Casper gibi markalar ucuz markalar mesela Monster'in muadili bir Asus almaya kalksan Monster 10.000 ise Asus 12.000 TL buda malzeme kalitesi ve soğutma ilkeleri devreye giriyor. Monster gibi bir NOTEBOOK için normal değerler 80. Altına kaliteli marka bir fan al...
  20. KAYMAKAM

Bu sistem için ne düşünüyorsunuz?

Ekran kartına verdiğim parayı ssd'ye vereyim bir süre HD Grafik devam mı diyorsun? 1642546990 Almadım daha ekran kartını.
Top Bottom