Arama sonuçları: *

• Users: Macaw
  • Order by date
  1. M

Asus Tuf VG24VQ ölü piksel garantisi var mı?

benden bu monitörü aldım fakat 1 tane ölü pixel çıktı ama 9 ay falan oldu yani hala garantisi var değişim yaparlar mı sizce
  2. M

Yardım sRGB kamutu mönitörler

yani sizce bu monitör viewsonic xg2405 hem oyun hemde tasarım için yetermi
  3. M

monitörde sRGB kaç olmalı

merhabalar oyuncu monitörü arayışı içerisindeyim 1500 2000 TL bandında sRGB kamutu %105 üstün de güzel renkleri olan 144 hz monitör arıyorum Viewsonic XG2405 var ama nasıldır bilmiyorum onun dışında bildiniz monitörler varsa yazarsanız sevinirim kullanım amacı hem grafik tasarım hem de oyun...
  4. M

En sevdiğiniz kuş türü

Macaw bir bulabilsem alıcam
  5. M

Sistem iyi mi? sizce ?

1tb harddisk i 500e indirip 480lik ssd bakın derim online oynuyorsanız
  6. M

Yardım Rgb kapama özellikli oyuncu kulaklığı Aranıyor!!!

logitech in güzel ürünleri var bak derim
  7. M

Yardım Rgb kapama özellikli oyuncu kulaklığı Aranıyor!!!

direk renksiz alabilirsiniz
  8. M

Yardım sRGB kamutu mönitörler

merhabalar oyuncu monitörü arayışı içerisindeyim 1500 2000 tl bandında sRGB kamutu %105 üstün de güzel renkleri olan 144 hz monitör arıyorum Viewsonic XG2405 var ama nasıldır bilmiyorum onun dışında bildiniz monitörler varsa yazarsanız sevinirim kullanım amacı hem grafik tasarım hem de oyun
  9. M

Yardım CORSAİR GPU Water Block Uyumu

peki birde şey var tuf 3090 var bundan alsam olurmu
  10. M

Yardım CORSAİR GPU Water Block Uyumu

selamlar rgb hastası olara custom sıvı soğumalı sistem toplayacağım fakak ekran kartı için water block bulamıyorum ekran kartım asus rog strix RTX 3060 OC biliyorum bu karta sıvı soğutmaya gerek yok ama hayalimdeki sistem için yapıyorum...
  11. M

10400F İçin H410 Chipsetli hangi anakartı almalıyım?

msı ya bak derim m2 yuvası var ileride yükseltme yaparken anakart almanız gerekmez 10400f için h410 yeterlidir zaten fp sistem tadında
  12. M

Yardım discord da mikrofonu reverblü vermek

Arkadaşlar selam discord üzerinden arkadaşlar gitarla beraber müzik söylüyorum ama izlediğim videolar da reverblü bir şeklide ses gidince daha iyi oluyormuş onu fark ettim. Bunu yapabileceğim ücretsiz bir program var mı acaba ? Birde kendi reverblü sesimi duymak istiyorum detone olmamak için
  13. M

GT 630 2K Gaming Olur Mu

zaten çıkışlarda mini hdmı1.2 ve dvı var 2kyı desteklemiyo ekran kartı
  14. M

Çözüldü✓ R5 3600 1660 Super sistem reset atıyor

saolun yardımcı olduysam ne mutlu bana
  15. M

Discordta reverblü konuşmak

Arkadaşlar selam discord üzerinden arkadaşlar gitarla beraber müzik söylüyorum ama izlediğim videolar da reverblü bir şeklide ses gidince daha iyi oluyormuş onu fark ettim. Bunu yapabileceğim ücretsiz bir program var mı acaba ? Birde kendi reverblü sesimi duymak istiyorum detone olmamak için
  16. M

GT 630 2K Gaming Olur Mu

merhabalar zotac Gt 630 ekran karım var ama monitörüm 2k aldım photoshop için lol de 2 k da kaç fps alır tahmini acaba ? sistem 6 gb ram 1600 mhz i3 3220 gt 630 120 gb sdd (sata3)
  17. M

Çözüldü✓ R5 3600 1660 Super sistem reset atıyor

ram mhz den kaynaklı gibi duruyor 3000 mhz ye çekip ramleri tekrar deneyin anakart voltaj yetmiyor olabilir
  18. M

i3 3220 oc yapılır mı?

intelin kendi sitesinde 3.30 yazıyor turbo hakkında bilgi yok yani bu işlemciler turbo frekans zamanın baya gerisinde 1612032356 yanlış başlıkta açtım
  19. M

i3 3220 oc yapılır mı?

i3 550 ye yapıldını biliyorum ama bu işlemciye yapılıyor mu
  20. M

i3 3220 oc yapılır mı?

bazı forumlar 3.3 ghz den 3.6 ghz çıkartılabileceği yazıyoru yani hepsi palavramı
Top Bottom