Arama sonuçları: *

• Users: ugo.
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ugo.

LoL'de FPS düşük normal mi?

İşlemcim i3 10105F Ekran kartım RX 6500XT 16 GB ram var. Fakat LoL'de düşük fps alıyorum, (fps değerleri tatmin etmiyor, oyun ilerledikçe düşüş bariz belli ve rahatsız edici oluyor), bu normal midir, sebebi nedir? Bilgili arkadaşlar var mı acaba? Ne yapabilirim bu konu hakkında?
  2. ugo.

F/P Rahat ofis koltuğu önerisi.

Başlıkta da belirttiğim üzere F/P rahat ve kullanışlı bir ofis koltuğu almayı düşünüyorum. Sipariş vereceğim. Tavsiyelerinizi bekliyorum, bütçem max: 900 TL civarlarında teşekkür ederim.
  3. ugo.

Blackshark V2 X Video izlerken sesi discorddaki arkadaşlarım da duyuyor.

Bas konuş kullanmayı sevmiyorum kulukalık ses etkinliğinde duruyor. Discord ayarı böyle, herhangi bir video izlerken veya müzik dinlerken ses kesintisiz bir şekilde olduğum kanala da gidiyor. Bunu daha önce hiçbir kulaklıkta yaşamadım sebebi nedir bilgisi olan var mı acaba?
  4. ugo.

SIGMA-RULES Sistem FPS değerleri normal mi?

İtopya stoğunu yakalayabildim sistem elime ulaştı, kurdum kullanmaya başladım. Ancak FPS değerleri biraz hoşuma gitmedi açıkçası. 144 HZ monitörüm var LOL oynuyorum arada sırada, aslında 144HZ LoL'de fazla önemli değil ancak FPS değerli (low ayarlar) 144'ün altında kalabiliyor, bu normal mi? Bir...
  5. ugo.

Max 500 TL 7.1 Kulaklık önerisi.

Başlıkta da belirttiğim gibi bir kulaklık arıyorum, bütçeyi ne yazık ki 1 TL bile aşamam. F/P Bu aralar güzel, kullanılan ve tavsiye edilen bir kulaklık istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  6. ugo.

Yardım Port hızı kendiliğinden 10Mbps hızına düşüyor.

Modemdeki LAN1'den 2'ye takıyorum 100'e çıkıyor fazla bir süre geçmeden 10Mbps'e düşüyor. Sonra kasadan ethernet kablosunu cıkartıyorum, geri takıyorum. 100'e çıkıyor. Yine fazla bir süre geçmeden 10Mbps değerine sabitleniyor port hızım. Neden böyle bilgisi olan, başına gelen var mı acaba?
  7. ugo.

TürkNet referans kodu olan var mı?

16.30 da telefonda randevum var. Geçiş sağlayacağım, referans kodu rica ediyorum. İlk atan kişinin referans kodunu kullanacağım.
  8. ugo.

Hangi ISS Tercih etmeliyim?

Selamlar, sorum şu; hangi internet servis sağlayıcısını tercih etmeliyim? 2019'da şu an oturduğum eve taşındım, 2019'dan beri oturduğum evde FTTH (Kapıya kadar gelen) 100Mbps fiber internet erişimi sağlanıyor. Fakat biz o zamanlar araştırmadan direk Vodafone Net almıştık, taahhüt'ü yeni sona...
  9. ugo.

Ethernet 5-10 dk'da bir gidip geliyor.

Selamlar arkadaşlar, başlıkta belirtmiş olduğum gibi ethernet bağlantım 5-10 dakika aralıklarla kopup geri geliyor. Bunun sebebini bilen var mı? Daha önceden yaşayan v.s. bilgisi olan arkadaşlar yorumlayabilirse çok sevinirim. @alpolojix bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz hocam ? :)...
  10. ugo.

Max 13K Sistem tavsiyesi

Bütçem 13.000 TL üstüne çıkamam, tavsiyelerinizi yapabilir misiniz? Teşekkür ederim.
  11. ugo.

Laptop tavsiyesi verir misiniz?

Bütçem yazdığı üzere max 10k üzerine çıkamam. Genellikle ders çalışmak için kullanacağım en fazla 1 oyun yüklerim. Güzel performanslı bir laptop istiyorum. Lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  12. ugo.

5.000 TL bütçe ile android telefon önerisi

Selamlar, bir tanıdığıma yardımcı olmam gerekiyor. Alt limit: 5.000 TL Üst limit: 5.500 TL Bütçe artamaz, lütfen bu fiyat bandında alınabilecek en iyi telefon önerilerinizi yapar mısınız? Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  13. ugo.

Autocad ücreti ile çizim yapabilecek bir kişi arıyorum.

Konu yanlış yerde olduysa üzgünüm, moderatörler taşıyabilirse sevinirim. Ücreti ile çizim yapabilecek birisini arıyorum, ne çizilecek dosya ekine ekran resmi olarak koydum. ÖM atarsa ücreti konuşabiliriz.
  14. ugo.

300.000₺ Mining sistem önerileri

Öncelikle konuyu yanlış yerde açtıysam affola. Hepinize selamlar, 300.000₺ gibi bir bütçem var ekran kartı olarak ne tercih etmeliyim? Ne kadar ekran kartı gelir, anakartı v.b bileşenleri düştükten sonra, aylık elektriği düştükten sonra ne kazandırır tahminlerinizi alabilir miyim? Bilgili...
  15. ugo.

Netspeed bağlantı sürecim.

Millenicom zamlanıp 150 TL fiyatına çıkartıldığı için, 98 TL gibi güzel bir fiyata aynı hizmeti veren Netspeed'e geçmeyi düşündüm (Referans kodu ile 12 ay boyunca 5 TL indirim yapıyorlar). Netspeed firmasını öneren @Samet ? hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Öncelikle ön abonelik kayıdı...
  16. ugo.

Toptan tişört kim alır?

Şubat ayı sonlarına doğru Merter’e gidip Ticaret yapmak amacıyla biraz mal aldım, biraz satış yaptım fakat şu an çoğunluğu elimde kaldı, ve nakit ihtiyacım var tekrardan bilgisayar toplayacağım, açıkçası bilgisayarımı sattığıma çok pişman oldum. Uzun lafın kısası, bu tişörtleri gelişten faturalı...
  17. ugo.

Millenicom’dan Türknet’e geçilir mi?

Millenicom zamlanmış 150₺ olmuş, taahhütsüz 100mbps kullanıyordum. TurkNet ise 100mbps 140₺ sizce 10₺ için firma değiştirmeye gerek var mı? Veya da Millenicom’da taahhütlü pakete mi geçmeliyim? Bu devirde 10₺ bile kıymetli gerçekten ne hale geldik internet faturası 150₺ geliyor şaka gibi memleketim.
  18. ugo.

LoL ani fps drop sorunu

İşlemci R5 2600x Ekran kartı - Asus 3 fanlı Rtx 2060 Ram - marka bilmiyorum, 32 gb 4000MHz dual(16x2) Yeni olmaya başladı. LoL oynarken aniden drop yiyorum, normal maçta fps 60-70 e düşüyor aniden TFT’de fps 5’e düşüyor. Sebep aradım bulamadım, kullanımlara baktım drop yediğim an ekran kartı...
  19. ugo.

2018 MacBook Air ile ASUS TUF FX505DT takas mantıklı mı?

MacBookumdan çok sıkıldım, oyun oynamayı özledim. TikTok'da önüme valorant clipsler çıkıp duruyor, sizce takaslamak mantıklı mı üstüne 200 TL fazla vericeğim MacBook'u satip. Eğer mantıklı değil ise 9000 TL bütçe ile gaming notebook önerir misiniz?
  20. ugo.

VodafoneNet taahhütümün bitmesine 4 ay kaldı, taahhüt cezası çıkar mı?

Evet arkadaşlar sorum başlıkta, VodafoneNet taahhütümün bitmesine 4 ay kaldı, taahhüt cezası çıkar mı?
Top Bottom