Arama sonuçları: *

• Users: osmanbdbnc
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. osmanbdbnc

Özürsüz devamsızlığım tam 10 gün

beyler 10'nun üstü mü kalıyor yoksa 10 da dahil mi bu sınıra
  2. osmanbdbnc

İsemkitap.com güvenilir midir?

Almam gereken kitaplar var internet üzerinden baktığımda diğer sitelere oranla epey daha uygun fiyatlara sahip aranızda alışveriş yapan veya sorun yaşayan var mı?
  3. osmanbdbnc

CS Paris Major Kapsüllerine yatırım yapılır mı?

İleriye dönük olarak bu kapsüllere yatırım yapmak mantıklı mı? Sonuç olarak son major ve bir anısı olur diye düşünüyorum. Bunun dışında yatırım amaçlı fiyat performans önerileriniz var mıdır?
  4. osmanbdbnc

Valorant VShop uygulaması sorun çıkarır mı?

Valorant da mağazayı kontrol etmek için sürekli giriş yapamıyorum. Birine bakması için demekte yorucu oluyor. İnternette sürekli bu uygulama karşıma çıkıyor. Aranızda kullanan var mı? Riotun 3. Partiden ban atma ihtimali varmıdır veya hesabın güvenliği ile alakalı bir problem olur mu?
  5. osmanbdbnc

Valorant Protocol Sheriff değer mi?

Sizce sheriff skini nasıldır? Sheriff skinini aldım ama fiyatından otürü içimde bir sıkıntı kaldı. Valorantın yaz aylarında her oyuncu için bir seferliğine kullanılmış skini iade etme politikası getirmiştim. Bu sistem hala geçerli mi daha önce iade hakkımı kullanmadım eğer memnun kalmaz isem...
  6. osmanbdbnc

Twitch de abonelik serimi bir ay yenilemezsem sıfırlanır mı?

Bir kanalda 5 aylık serim var. Bu ay abonelik yenilemezsem bu seri sıfırlanır mı ? Diğer ay kaldığım yerden devam edebilirmiyim
  7. osmanbdbnc

TWS Kulaklık Önerisi. Bütçe 500-600 TL

Önerdiğiniz TWS tip kablosuz kulaklıklar nelerdir? Philips TAT1215 Nasıldır 550 TL bandında sizce? 1674473351 Düzeltme: TAT1215 450 TL*
  8. osmanbdbnc

TYT Orta Düzey Geometri Kaynak Önerisi

11.sınıfım ve az çok temelim var. TYT geometri için kaynak arıyorum ama aşırı kararsız kaldım. Orta düzeyde başlangıç için önerdiğiniz kaynaklar nelerdir. Bir de Karekök Yayınlarının TYT Geometri kitabının zorluk seviyesi nasıldır?
  9. osmanbdbnc

Liselerde devamsızlık durumu nasıl?

Liselerde olan sistemde bildiğim kadarıyla 5 günü geçtiği zaman devamsızlık belge alınamıyor. 1. Sorum bu 5 gün özürlü özürsüz devamsızlık toplamımı? 2. Sorum ise 5 gün iki dönem toplamı için mi yoksa her dönem için 5 er gün mü?
  10. osmanbdbnc

Taahhüt sürem bitti eylül faturam 114TL görünüyor Taahhüt yenilersem bu gider mi

Taahhüt sürem doldu bu nedenle eylül ayı faturam 114 TL görünüyor. Taahhütü yenilersem de bu miktarı ödemem mi gerekiyor?
  11. osmanbdbnc

Fortnite Battle Passin en başındayım, 1 ayda bitirebilir miyim?

Fortnite da 3. Bölüm 3. Sezon Battle Pasi 17 Eylülde bitiyor. Henüz başlayamadım, Darth Vader dan dolayı almak istiyorum ama 37 günde biter mi? Günde ne kadar oynayıp, ne yapmalıyım?
  12. osmanbdbnc

Cities Skylines İçin Harita,Mod İndirmek İçin Site?

Steam Workshop Downloader sitesinin artık çalışmamasından ötürü farklı bir site lazım, bildiğiniz bi site var mı? MOD DB e baktım ama fazla anlamadım. Amacım atolyede ki ögelerden indirmek.
  13. osmanbdbnc

11.Sınıfa geçtim, bu kitabı çözmem zaman kaybı mı olur, Bir faydası olur mu?

Elimde 8. Sınıfta fazla kullanmadığım bir paragraf kitabı var. Malum soru kitaplarının fiyatları çok pahalı. 11. Sınıfa geçtim. Yaz boyunca belli konuları bitirmek istiyorum. Elimde ki bu kitabı çözmek zaman kaybı mı olur?
  14. osmanbdbnc

İade etmek istediğim ürün şuan elimde ama hala kargoda görünüyor.

Hepsiburada dan aldığım ürün elime geçti ama ürün takibine girdiğimde ürün transfer sürecinde olarak görünüyor. Ürünü iade etmek için ürünün orada teslim edildi görünmesi lazım. Talep oluşturamıyorum bu nedenle. Orada 13 haziranda teslim edilecek yazıyor. 13 haziranda teslim edildi olarak...
  15. osmanbdbnc

Asus Rog Stric Impact 2 Mouse bu fiyata alınır mı?

Palm tip tutuyorum en fazla 450-500 TL bütçem var. 17 Cm kadar elim. Ergo fark etmez, linkte ki mouse uygun mudur? Bir de linkte ki satıcı güvenilir midir? Bilgisi olan var mı? Puan iyiydi ama bu üründe hiç yorum yoktu emin olamadım...
  16. osmanbdbnc

Yardım Hangi Bluetooth kulaklığı tercih etmeliyim?

Bütçem en fazla 400 TL. Bunun üstüne çıkma imkanım yok. Hangi model iyidir, uzun kullanımda sorun çıkarmaz. Bir de İthalatçı garantili almak da sorun olur mu?
  17. osmanbdbnc

Öneri FPS Oyunları için mouse önerisi.

En fazla 450-500 TL bandında bir mouse istiyorum. Elim 16-17 cm civarında , Palm tip tutuyorum genellikle.
  18. osmanbdbnc

Öneri JBL Endurance Run Kablosuz kulaklık alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/jbl-endurance-run-mikrofonlu-kulakici-kirmizi-ipx5-suya-dayanikli-spor-kulaklik-pm-HB00000BPGMA
  19. osmanbdbnc

Corsair 4000D Airflow kasa sizce nasıldır?

Belirttiğim kasa modeli sizce alınır mı...
  20. osmanbdbnc

Çözüldü✓ Discord da botları nasıl bir araya getiririm.

1636988503 Bu hale bir türlü getiremedim yardımcı olur musunuz Başka sunucularda hep böyle
Top Bottom