Neler Yeni

İade etmek istediğim ürün şuan elimde ama hala kargoda görünüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Osman Buğra Dabanca
Hepsiburada dan aldığım ürün elime geçti ama ürün takibine girdiğimde ürün transfer sürecinde olarak görünüyor. Ürünü iade etmek için ürünün orada teslim edildi görünmesi lazım. Talep oluşturamıyorum bu nedenle. Orada 13 haziranda teslim edilecek yazıyor. 13 haziranda teslim edildi olarak görünür mü?

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,075
İsim
Kürşat
Hepsiburada dan aldığım ürün elime geçti ama ürün takibine girdiğimde ürün transfer sürecinde olarak görünüyor. Ürünü iade etmek için ürünün orada teslim edildi görünmesi lazım. Talep oluşturamıyorum bu nedenle. Orada 13 haziranda teslim edilecek yazıyor. 13 haziranda teslim edildi olarak görünür mü?
Başka bir sitede aynı durumu yaşamıştım müşteri hizmetlerine bağlanıp mail yoluyla iademi gerçekleştirdim.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
13unu bulmaz teslim edildi yazar bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Osman Buğra Dabanca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki bir şey daha soracağım, ürünü ön ödemeli kart ile aldım. Paranın o karta yatması mümkün mü?

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Onur
Banada oldu hepsijet sistemlerinde sorun var ürünü aldım hala yolda görünüyordu bir gün sonra teslim edildi diye mesaj geldi düzelir bir iki güne kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Osman Buğra Dabanca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şey içi sordum hocam, papara da bildiğimiz üzere hesap numarası var, iban yok. Sitede iban numarası eklememi istiyor. Bir şey yapmama gerek var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,339
Üyeler
141,439
Son üye
Said Özdemir
Top Bottom