Arama sonuçları: *

1. F

27 inç IPS monitör tavsiyesi

Almıştım reis sağol
  2. F

Yeni yıla kıza çıkma teklif ederek gireyim mi

Hayır mesela nasılsın de böyle yanından geçerken falan rastgele bişey konuş eskiden arkadaşmışsın zaten bende çok az konuştuğum bi kıza aşıktım sevgili yaptı sarhoşken açıldım benimki baya rezildi ilk iki hafta kızın sınıfına giremedim şuan çok rahat giriyorum 1.5 ay falan oldu hatta.
  3. F

Kilo alma hakkında tavsiye

Çok şekerli şeyler ye
  4. F

Okulda ne yapacağım ?

Ozaman bende kız :) 1668808827 17. zaten konuştum daha konuşmaya gerek varmı özür diledim.Sevgilisi sıkıntılı bi tip değil ama sıkıntı çıkarırsa kavga etmeye gerek varmı onu sorguluyorum.
  5. F

Okulda ne yapacağım ?

Anladım sonrada kızı alim mi 😀
  6. F

Okulda ne yapacağım ?

Sevgilisi gelirse ne yapıcam.korkum yokta yani ona ne demek lazım.
  7. F

Okulda ne yapacağım ?

Arkadaşlar ben bi b*k yedim. 1 senedir sevdiğim kızı sarhoşken aradım.Telefonumun şarjı bittiği için arkadaşımın telefonundan özelden aradım.Kızında sevgilisi vardı.İçimi döktüm. Kızın sevgilisine laf ettim hemen ardından özür diledim.kıza kim olduğumu söyledim.Eve gidip ayıldığımda kız mesaj...
  8. F

Teşekkürler pivot özelliği olan tavsiye edebileceğiniz varmı 1668358177 Teşekkürler
  9. F

Maks 5000
  10. F

Arkadaşlar 27 inç 1080p IPS kaliteli monitör tavsiye edebilirmisiniz
  11. F

7 kişiye ne kadar tavuk kanat yeter?

2.5 kilo alın hocam iyi yerseniz 3 alın.
  12. F

Boyum Nekadar Olur ?

175 hocam 1 senede 4 cm uzamışım sanırım .
  13. F

Lgs'de çıkan hatalı(?) soru.

Soru doğru sıkıntı yok mesela 10 olursa olmuyo çünkü Fatihin attığı yerin iki değeri olabiliyo onlardan ikisine de olmuyo olursa birinci mehmet olur.
  14. F

7800TL'ye 2. 3060 Alınır Mı?

Yayın içinse alınır.
  15. F

7800TL'ye 2. 3060 Alınır Mı?

Bunun yerine sıfır rx 6600 veya 6600xt al daha iyi bence
  16. F

Rx 6600 içeren bu sistemi önerir misiniz?

Alınır bence.
  17. F

Ben Türk müyüm, değil miyim?

Göz rengini yazmışsın Atatürk’ün göz rengide mavi. Karadenizde çok mübadele göçmeni var diye biliyorum bu arada onlarda türk zaten.
  18. F

Ben Türk müyüm, değil miyim?

‘’Ne mutlu türküm diyene’’ demiş Atamız. Kendini ne alarak adlandırmak istersen o olursun.
  19. F

Çok Kg Aldım, Ne yapıcam?

Daha çok spor yapsam daha çok verebilirsin bence ama çok hızlı vermek de yararlı değil vücutda sarkma yapabiliyor.
  20. F

Çok Kg Aldım, Ne yapıcam?

Seninde az değilmiş boyun. Bence biraz istikrarlı gidersen 1 ayda 4 kilo verirsin. Ben ramazanda verdim.
Top Bottom