Neler Yeni

Okulda ne yapacağım ?

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
Arkadaşlar ben bi b*k yedim.
1 senedir sevdiğim kızı sarhoşken aradım.Telefonumun şarjı bittiği için arkadaşımın telefonundan özelden aradım.Kızında sevgilisi vardı.İçimi döktüm. Kızın sevgilisine laf ettim hemen ardından özür diledim.kıza kim olduğumu söyledim.Eve gidip ayıldığımda kız mesaj yazmış bidaha olmasın diye özür diledim ve sevgilisiyle mutluluklar diledim ,uzattı ve ağır sözler söyledi tekrar özür diledim. Kızla çok az konuşmuşluğumuz var. tanımadığın birine nasıl aşık olabilirsin dedi.Onuda dilim döndükçe anlattım.en sonunda sevgilisi yazdı yeter diye oğlanın mesajına girmedim.kızada sevgilisiyle mutluluklar dileyip bitirdim.
Hacılar bu durum düzelmez daha da büyümemesi için okulda nasıl davranmam lazım?

2mApoo

80+ Silver
Kural-1 :
Eğer tedirgin - utangaç ve pişman şekilde görünürsen daha da kötü duruma düşersin. Biliyorum zor ama bunu yapmalısın. Sanki hiç yaşanmamış gibi git. Eğer karşına çıkarsa da çok yüz verme ve üste çıkmaya çalış ona karşı. Sanki hata ondaymış gibi hissetemeye çalışki senin üzerine binmesin.
Ek olarak sevgilisiylede muhattap olma.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar

rech

80+ Bronze
1 senedir sevdiğim kızı sarhoşken aradım.Telefonumun şarjı bittiği için arkadaşımın telefonundan özelden aradım.Kızında sevgilisi vardı.İçimi döktüm. Kızın sevgilisine laf ettim hemen ardından özür diledim.kıza kim olduğumu söyledim.Eve gidip ayıldığımda kız mesaj yazmış bidaha olmasın diye özür diledim ve sevgilisiyle mutluluklar diledim ,uzattı ve ağır sözler söyledi tekrar özür diledim. Kızla çok az konuşmuşluğumuz var. tanımadığın birine nasıl aşık olabilirsin dedi.Onuda dilim döndükçe anlattım.en sonunda sevgilisi yazdı yeter diye oğlanın mesajına girmedim.kızada sevgilisiyle mutluluklar dileyip bitirdim.
Bugün forumda da önüne gelen sarhoş arkadaş.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Okula gideceksin adam gibi konuşacaksın. Kaç yaşındasınız ki?

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
orası senın hünerlerine kalmıs kız bakıcak sevgılım bından dayak yedı bu cocuk ondan daha ıyı der ve ustune atlar mutlu son
Ozaman bende kız :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okula gideceksin adam gibi konuşacaksın. Kaç yaşındasınız ki?
17. zaten konuştum daha konuşmaya gerek varmı özür diledim.Sevgilisi sıkıntılı bi tip değil ama sıkıntı çıkarırsa kavga etmeye gerek varmı onu sorguluyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,683
Üyeler
141,620
Son üye
Emirhanfzl
Top Bottom