Arama sonuçları: *

1. J

Sistem iyi fakat beta gameloop 90 fps vermiyor

Ben videodakileri birebir yaptım oldu. Ama ikinci denememde başarılı oldum.
  2. J

Bu kısım
  3. J

ayarlarda oyun kısmınıda atabilirmisin.
  4. J

Bende Dün ayarladım. Gameloop tamamen sildim. Sonra 7.1 sürümünü kurdum ardından oyuna girip gerekli ayarları yaptım sonra da videolarda gir çık ayarlarını yaptım. şuan 90 fps oynuyorum. genelde 80-85 fps alıyorum oyun gayet akıcı oldu. emilatörü tamamen silmen gerek.
  5. J

Gameloop beta 7,1 sürümünü kullanmak lazım ve birkaç ayar vermek gerikiyor. Gameloop ne kullanıyorsun?
  6. J

Da-4 sistem siparis edenler dayanışma/son durum neler ??

Ulaşabiliceğim çok yer dediğin gibi ama cevaplar pek hoş değil tedarik edemiyoruz dedi iptal edelim dedi İptal ettirmek istemedim tedarik edilmesini bekleyeceğim.
  7. J

kasayı aldığım gününle beraber monitörde aldım. Monitörü hepsiburada dan aldım uygun olsun diye ama mönitör hala elime geçmedi şimdi hepsiburada mı daha önce getirecek yoksa itopyamı merak içinde bekliyorum. şimdi ikisinide sipariş edeli 10 günü geçti.
  8. J

Rica ederim. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
  9. J

Hocam gelen ürün pc kasası olduğu için kutu içi yeterince dolu oluyor köpükle felan kasa destekleniyor zaten dışardan çok güçlü darbeler gelmesi gerekiyor ki kırılsın zaten kutusu zarar görmeden kolay kolay içerikte zarar görmez ama kargo gelir gelmez kargocunun yanında açabilirsiniz. 1-2 dakika...
  10. J

Gelen kutuları kontrol et zaten iki kutu gelir biri kasanın olduğu diğeride ekran kartı ve diğer cihazların kutularının olduğu kutu kutular sağlamsa zaten içinde çıkanda sağlam oluyor kutular yırtık ise size kargoyu getiren kargocuyu 1-2 dakika bekletip içeriği kontrol edin hızlıca varsa bir...
  11. J

Yok hocam ups de değilim. Kargoların içinde en iyilerinden biri ama fazla şubesi yok. Adrese kadar getiremezse kargo firması değişir o kadar zor değil. Şuanlık sistemde ups yazıyor olabilir. Ama kargoya verince belli olur. Teşekkür ederim sırada yılsonu indirimleri var kampanyalar başlar yine :):)
  12. J

Bende kargocuyum arkadaşlar uzun zamandır pc toplamak istiyordum. Bilerek kasıma erteledim. Abdullah abide yapınca hemen yapıştırdım siparişi geç geleceğini biliyorum (26 kasımda sipariş verdim.) 15 aralıkta elime geçsin yeter. Acelem yok çünkü kasımda internet alışverişi bir acayip oluyor...
Top Bottom