Neler Yeni

Da-4 sistem siparis edenler dayanışma/son durum neler ??

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Mehmetcan Aydın
Bu haftaiçi siparişlerin büyük bir kısmı halledilir diye düşünüyorum. Öbür haftaya sarkarsa büyük kaos çıkar tahminimce😂

jetmurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
murat çötoğlu
Bende kargocuyum arkadaşlar uzun zamandır pc toplamak istiyordum. Bilerek kasıma erteledim. Abdullah abide yapınca hemen yapıştırdım siparişi geç geleceğini biliyorum (26 kasımda sipariş verdim.) 15 aralıkta elime geçsin yeter. Acelem yok çünkü kasımda internet alışverişi bir acayip oluyor günlük 800-1000 parça koliyle uğraşırken birden 5000+ üzerinde koliye çıkıyoruz ek çalışma arkadaşı gelmiyor mesai yapıyoruz günlük 12 saat çalışıyoruz neredeyse daha yeni yeni azalmaya başladı yoğunluk yakında 3-5 gün içinde tüm sistemler kargoya verilir ve rahatça elimize ulaşır. Sağlam ulaşsın yeter Bu arada monitör tavsiyesinde bulunur musunuz? 27 inc olsun. Alan herkese hayırlı olsun.

Witty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
Bende kargocuyum arkadaşlar uzun zamandır PC toplamak istiyordum. Bilerek kasıma erteledim. Abdullah abide yapınca hemen yapıştırdım siparişi geç geleceğini biliyorum (26 kasımda sipariş verdim.) 15 aralıkta elime geçsin yeter. Acelem yok çünkü kasımda internet alışverişi bir acayip oluyor günlük 800-1000 parça koliyle uğraşırken birden 5000+ üzerinde koliye çıkıyoruz ek çalışma arkadaşı gelmiyor mesai yapıyoruz günlük 12 saat çalışıyoruz neredeyse daha yeni yeni azalmaya başladı yoğunluk yakında 3-5 gün içinde tüm sistemler kargoya verilir ve rahatça elimize ulaşır. Sağlam ulaşsın yeter Bu arada monitör tavsiyesinde bulunur musunuz? 27 inc olsun. Alan herkese hayırlı olsun.
İtopyayı savunuyor fanboy diyenlere güzel bir açıklama. Allah size kolaylık versin. Monitör olarak bir şey öneremeyeceğim maalesef pek bilgili olduğum bir konu değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Salih Sarıgüzel
Bende kargocuyum arkadaşlar uzun zamandır PC toplamak istiyordum. Bilerek kasıma erteledim. Abdullah abide yapınca hemen yapıştırdım siparişi geç geleceğini biliyorum (26 kasımda sipariş verdim.) 15 aralıkta elime geçsin yeter. Acelem yok çünkü kasımda internet alışverişi bir acayip oluyor günlük 800-1000 parça koliyle uğraşırken birden 5000+ üzerinde koliye çıkıyoruz ek çalışma arkadaşı gelmiyor mesai yapıyoruz günlük 12 saat çalışıyoruz neredeyse daha yeni yeni azalmaya başladı yoğunluk yakında 3-5 gün içinde tüm sistemler kargoya verilir ve rahatça elimize ulaşır. Sağlam ulaşsın yeter Bu arada monitör tavsiyesinde bulunur musunuz? 27 inc olsun. Alan herkese hayırlı olsun.
hocam ups kargoda mı çalışıyorsunuz? Yaşadığım ilçede ups kargo yok o yüzden sormak istedim ups kargo nasıl bilirsiniz ? Bu arada Allah kolaylık versin emekçinin halinden anlarız Geç olsun güç olmasın yeterki

jetmurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
murat çötoğlu
Yok hocam ups de değilim. Kargoların içinde en iyilerinden biri ama fazla şubesi yok. Adrese kadar getiremezse kargo firması değişir o kadar zor değil. Şuanlık sistemde ups yazıyor olabilir. Ama kargoya verince belli olur. Teşekkür ederim sırada yılsonu indirimleri var kampanyalar başlar yine :):)

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Salih Sarıgüzel
Yok hocam ups de değilim. Kargoların içinde en iyilerinden biri ama fazla şubesi yok. Adrese kadar getiremezse kargo firması değişir o kadar zor değil. Şuanlık sistemde ups yazıyor olabilir. Ama kargoya verince belli olur. Teşekkür ederim sırada yılsonu indirimleri var kampanyalar başlar yine :):)
Sizi bulmuşken sorayım inşallah olmaz ama kargoyu teslim alırken kontrol ettik hasarlı çıktı ne yapmamız gerekli acaba bulunduğumuz ilçede ups kargo yoksa kargoyu getiren aracı şirket mng aras vb. ile mi muhattap olacağız

jetmurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
murat çötoğlu
Sizi bulmuşken sorayım inşallah olmaz ama kargoyu teslim alırken kontrol ettik hasarlı çıktı ne yapmamız gerekli acaba bulunduğumuz ilçede ups kargo yoksa kargoyu getiren aracı şirket mng aras vb. ile mi muhattap olacağız
Gelen kutuları kontrol et zaten iki kutu gelir biri kasanın olduğu diğeride ekran kartı ve diğer cihazların kutularının olduğu kutu kutular sağlamsa zaten içinde çıkanda sağlam oluyor kutular yırtık ise size kargoyu getiren kargocuyu 1-2 dakika bekletip içeriği kontrol edin hızlıca varsa bir problem tutanak tutturabilirsiniz ve iade edebilirsiniz size kargoyu getiren kişiye.

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Berkay Solak
Birde kargo gelince açıp bakmaya gerek var mı hocam yoksa dışı sağlamsa almalımıyız? İlk defa hazır sistem aldığım için aklıma takılıyor

jetmurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
murat çötoğlu
Birde kargo gelince açıp bakmaya gerek var mı hocam yoksa dışı sağlamsa almalımıyız? İlk defa hazır sistem aldığım için aklıma takılıyor
Hocam gelen ürün pc kasası olduğu için kutu içi yeterince dolu oluyor köpükle felan kasa destekleniyor zaten dışardan çok güçlü darbeler gelmesi gerekiyor ki kırılsın zaten kutusu zarar görmeden kolay kolay içerikte zarar görmez ama kargo gelir gelmez kargocunun yanında açabilirsiniz. 1-2 dakika sizi bekleyebilir ve değerli bir ürün aldınız kontrol etmek sizin en doğal hakkınız.

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Berkay Solak
Hocam gelen ürün PC kasası olduğu için kutu içi yeterince dolu oluyor köpükle felan kasa destekleniyor zaten dışardan çok güçlü darbeler gelmesi gerekiyor ki kırılsın zaten kutusu zarar görmeden kolay kolay içerikte zarar görmez ama kargo gelir gelmez kargocunun yanında açabilirsiniz. 1-2 dakika sizi bekleyebilir ve değerli bir ürün aldınız kontrol etmek sizin en doğal hakkınız.
Çok teşekkürler 🙏🏻

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kardeşim böyle yoğunluk olacağı belli. Yoğunluk olacağı belli.Olacağı belli 1 sene önceden. 2. Mağaza açtılark myonla para götürüyorlar. Parayı yayıncılara yediriyorlar. Müşteri hizmeti desen leş, kargoları 10 15 gün. Sen neyi savunuyorsun burada? Şükretmeye alışmışsın sen. Kargo süresi 7 Gün yazıyor sitelerinde. Hepsiburada ' dan 3 ürün aldım en geç 2. gün geldi. Sen ne diyorsun neyi kimi savunuyorsun hala?
haklısın
o konuda
doğru anca yayıncılara pohpohluyorlar parayı
onu yapacaklarına kadar yeni 3. bir mağaza açabilirlerdi ankaraya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
997,614