Arama sonuçları: *

1. Obi Wan Kenobi

Oyuna geçince hz düşüyor

144HZ monitörüm var normalde sorunsuz kullanıyordum.Az önce bir şey yaptım herhalde minercafta geçince otomatik 60hz'e düşüyor nasıl düzeltirim bunu
  2. Obi Wan Kenobi

Galax rtx 4060 alınır mı??

şuanda 1650 super kullanıyorum rtx 4060 alıcam.Galax rtx 4060 buldum 10600 TL civarında.Sizce alınır mı? iyi midir?? Birde Galax 1650 super'i satmayı denesem kaça gider? temiz kullandım herhangi bir sorunu yok.
  3. Obi Wan Kenobi

Bannerlord yoldaş nasıl kovulur

Yav aga bannerlord oynuyorum her şey iyi güzel. Sibir kentim için sturgiya kökenli bi yoldaş alıcam vali atamak için. Ama yoldaş sınırım dolu olduğundan alamıyorum yoldaş kovmam gerek. Heryere baktım bulamadım yardım edermisiniz
  4. Obi Wan Kenobi

Yardım Devour 5 kişi oynama

Devour oynicaz fakat 5 kişiyiz, stardew walley gibi dosyalarından 5 kişi yapma gibi bir şey varmı veya mod ?
  5. Obi Wan Kenobi

Pc çalışıyor ama ekran yok

Bilgisyaraı açtığımda klavye mousa güç gelmiyor ve ekranda gelmiyor. Ramleri çıkarttım,üfledim,yerlerini değiştirdim yine olmuyor. Ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz
  6. Obi Wan Kenobi

Yardım Pc açılırken donuyor

Merhabalar, süreki olmasada bilgiseyarı açarken ekran gelmiyor ve sistem donuyor. Kapatma tuşuna basmama rağmen kapanmıyor. Ramlerin yerini değişiyorum ara sıra çalışıyordu. Şuan yine aynısı oldu ama açılmıyor yardımcı olurmusunuz 1698414694 .
  7. Obi Wan Kenobi

Bannerlord indirime girermi

Canım aşırı bir şekilde bannerlord çekiyor, korsan indirmek istemiyorum ama fiyatta bana göre pahalı biraz. Yakın zamanda indirime girermi sizce?
  8. Obi Wan Kenobi

Bannerlord bilgiseyarımı bozuyor

Bannerlord'u açıyorum,normal giriyorum bir sorun yok.Ama savaş alanlarına girdiğimde ekran pembe falan oluyor, discorda girdiğimde discordda bozuluyor.Oyunu silip tekrar indirmeyi düşündüm ama savelerim gider ne yapabilirim
  9. Obi Wan Kenobi

mouse sağ tık çalışmıyor

SteelSeries rival 3'üm var. Minecraft oynayayım dedim ve girdim ama fark ettimki sağ tıka 3 4 kere bastığımda anca bi kere algılıyor ve yemek falan yiyemiyorum,basılı tutmuyor yani. yardım edermisiniz.
  10. Obi Wan Kenobi

A Way Out tek oyun 2 kişi

A Way Out'u bir kişi alınca diğer kişinin almasına gerek yok diye bir şey duydum yani bir kişi alınca diğer kişiyle birlikte oynanıyormuş bu doğrumu?
  11. Obi Wan Kenobi

ilk olarak rdr2'mi 1'mi ?

hikaye açısından ilk olarak 1. oyunu oynamam gerekiyormu yoksa direk 2. oyunu oynayabilirmiyim öneri verirmisiniz
  12. Obi Wan Kenobi

Rampage kulaklık alınır mı?

Rampage Rgw9 alınır mı?? önceki açtığım konuda bi arkadaş bunu önermişti fakat yakınlarım rampage kulaklık alma diyor. sizce almalımıyım almamalımıyım,eğer alma diyorsanız ne alabilirim bütçem 700-800 TL arası.
  13. Obi Wan Kenobi

700-800 civarında kulaklık

700 800 TL civarında kulaklık arıyorum 7.1 olsun.
  14. Obi Wan Kenobi

ICRYPEX hesabım kilitlenmiş

Merhabalar.ICYPEX'te hesabım vardı ve içinde yaklaşık 500 TL para vardı.Bi gireyim parayı çekeyim dedim hesap kilitlendi diyor. nasıl çözebilirim
  15. Obi Wan Kenobi

Mavi Ekran Bilgisayarımda mining yapılıyor olabilir mi?

Merhabalar,10 dakika önce montaj yaparken bilgisayar mavi ekran verdi 2 3 dakika açılmadı falan.Ondan sonra açtığımda bi terslik hissettim tırstım biraz. görev yöneticisini açtığımda gpu kullanımı %100'den aniden düşüyor.cpu'da aynı.Çok bilmediğimden soruyorum bişe olmuş olabilirmi?
  16. Obi Wan Kenobi

Asus tuf dash f15 ekran gelmiyor

Merhabalar,Arkadaşımın asus tuf dash 15 laptopu var fakat durup dururken ekran gelmemeye başladı.Önceki gün sorunsuzdu fakat artık hiç açılmıyor.Çözümü nedir/sorunu nedir?
  17. Obi Wan Kenobi

Kedim öldü,Kötü durumdayım

Merhabalar.Bugün kedimi zehirlenmiş olarak ölmüş vaziyette buldum.Psikolojim ve moralim çok kötü ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz
  18. Obi Wan Kenobi

Europa Universalis IV Yanıt vermiyor.

Merhabalar uzun zamandır eu4 oyuncusuyum fakat son zamanlarda aşırı fazla donmaya başladı.Donma derken beyaz ekran gelip yanıt vermiyor diyor,bekle diyince düzeliyor fakat çok kısa aralıklarla bu olay yaşanıyor ve oyun oynanmayacak hale geliyor.Nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz?
  19. Obi Wan Kenobi

Yanlış karta para gönderdim ne yapmalıyım

Merhabalar,İninal kartıma para gönderdim fakat açıklama yerine yazmam gereken bir şey varmış ve yazmadım.Para başka bir yere gitti ne yapacağım?
  20. Obi Wan Kenobi

Orucumu erken açsam ne olur

Biraz saçma bie konu fakat yazmam gerekli. Çok fena susadım ve acıktım.Bugünlük orucumu erkem açsam ne olur? 1681390943 Lütfen dalga geçmek için değil ciddi cevap verin
Top Bottom