Arama sonuçları: *

1. G

Monitörden görüntü alamıyorum

Benim de aklımda o var. Belki DP kablosu işe yarayabilir. Yeni bir tane alicam. Ama bu arada HDMI ile deneyebilecegim bir şey var mı? Belki çok basit, küçücük bir ayar ya da bilgi?
  2. G

Evet kablo ekran kartına bağlı.😁 Hatta iki HDMI çıkışı var kartta ikisini de denedim. TV ye bağlayınca görüntü geliyor ama monitörden görüntü alamıyorum 🙄
  3. G

Merhabalar. Yeni bir masaüstü bilgisayar topladım. Yeni bir monitör de aldım LG Ultragear 24gn65r-b. Ama bilgisayarı monitöre bağlandığımda görüntü alamıyorum. Ekran kartı rtx 3060 12gb işlemci 12100f. Ekran kartı da monitör de sistem de sağlam ve çalışıyor. Bilgisayarı televizyona bağlıyorum...
  4. G

RAM frekansım çok düşük

Merhaba arkadaşlar, Casper laptop kullanıyorum. Donanım: i7 3632QM işlemci (2.2 / 3.2ghz) GT 630m grafik 1GB (630m' lerin en düşük varyantı) 8GB RAM Burada sorum RAM frekansı ile ilgili. Tek slot 666mhz RAM var. RAM frekansını 1333 ya da 1600 MHz yaparsam belirgin bir performans artışı sağlar...
  5. G

RAM frekansı ve performans?

Cevap verebilecek bir arkadaş var mı? Benzer tecrübe yaşamış.
  6. G

2 slot
  7. G

Yok mu bilgi verecek bir arkadaş? Masaüstü sistemlerde böyle sorular basit geliyor ama dizüstü olunca emin olamıyorum. Yatırım yapmadan önce sormak istedim
  8. G

Merhaba arkadaşlar, Casper laptop kullanıyorum. Donanım: i7 3632QM işlemci (2.2 / 3.2ghz) GT 630m grafik 1GB (630m' lerin en düşük varyantı) 8GB RAM Burada sorum RAM frekansı ile ilgili. Tek slot 666mhz RAM var. RAM frekansını 1333 ya da 1600 MHz yaparsam belirgin bir performans artışı sağlar...
Top Bottom