Arama sonuçları: *

• Users: Erai
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Erai

Windows oturum silinirse içindeki video fotoğraflar gider mi?

Merhaba windowsta iki oturum kullanıyordum birisi yanlışlıkla silindi içerisinde videolar falan vardı ssdye yüklemiştim onlara erişebilir miyim silinmiş midir?
  2. Erai

500-1200 TL ARASI GAMEPAD ÖNERİSİ

Merhabalar Fifa24 oynamak için 500-1200 TL arası gamepad önerisi yapabilir misiniz f/p olursa iyi olur
  3. Erai

Yurtdışı IPhone 12 kaydettirmeden kullanmak

Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi yakın bir arkadaşımda iphone 12 var 8-9bin arası satın alacağım kayıt parası 20bin oldu ben de kaydettirmeden kullanmayı düşünüyorum 4 ay devletin verdiği hak +4 ay e-sim geri kalanını da çift telefon olarak yapayım diyorum sizce mantıklı mı?
  4. Erai

xpg summoner güncellemeden sonra çalışmıyor

yazdıgım gibi güncelledim uygulamayı kapattım klavye gitti ışıkları söndü hiçbir şeyi çalışmıyor sök tak yapınca açılış animasyonundan sonra yine sönüyor tüm ışıklr
  5. Erai

10-15k arası laptop önerisi

oyun oynanmayacak işlemci ve rami iyi olmalı endüstri mühendisliği okuyan birisi için önerilerinizi bekliyorum
  6. Erai

Photoshop Vb. uygulamalar için bilgisayar

Fotoğrafçı abim bilgisayar alacak gerek photoshop gerek video render için bilgisayar toplamayı düşünüyor i7 işlemci olursa iyi olur önerilerinizi bekliyorum 1667485541 fiyat önemli değil
  7. Erai

IPhone için hızlı şarj önerisi

IPhone 7 Plus için hızlı şarj aleti ve kablo önerisi yapabilir misiniz orijinali kadar pahalı olmasın f/p bir şey arıyorum
  8. Erai

Hangi klavyeyi almalıyım?

Sizce bu üçü arasından en iyisi hangisi olur? Başka önerileriniz varsa yapabilirsiniz. https://www.gaming.gen.tr/urun/60928/xpg-summoner-cherry-mx-blue-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye/...
  9. Erai

Üniversiteye gitmeden önce yapmam gereken bir şey var mı?

Merhaba pazartesi sanırsam okul açılıyor ve ben sadece kayıt oldum hazırlık sınıfı olduğum için ders de seçmeme gerek yokmuş ama okula hiç gitmedim yerini bilmiyorum ders ne zaman başlıyor bilmiyorum sizce bi gidip okula bakmam gerekir mi sorayım mı yani, yoksa ders saatlerini duyurulara atarlar mı?
  10. Erai

1000-1200TL civarı mekanik klavye önerisi

Merhabalar 1000-1200TL civarı mekanik klavye önerisi yapabilir misiniz switch fark etmez kaliteli olsun yeter
  11. Erai

İkinci el bu sistem alınır mı ?

arkadaşlar bu sistem alınır mı parçalar kaliteli bence kötü parça yok da fiyat olarak pek bilmiyorum iyi mi sizce https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-monitorlu-1650-super-oyun-bilgisayar-999660293/detay
  12. Erai

Bilgisayarda takılmalar oluyor lütfen yardım edin

Merhabalar bilgisayarımı alalı 2 yıl oldu başlarda böyle bir sorun yoktu son 2-3 aydır var ve artık canımı sıkmaya başladı mesela valorant oynuyorum ben genelde bilgisayar 1 veya 2 saniyeliğine falan donuyor (bir oyunda minimum 3-4 kez) tekrar geliyor zaten valorantta da 1-2 saniye çok önemli...
  13. Erai

7500 lira aralığında bilgisayar önerisi

Selam başlıkta da yazdığım gibi 7500 TL'ye ufak tefek valorant tarzı oyunlar oynatacak toplama bilgisayar öneriniz var mı
  14. Erai

300 Oyunlu steam hesabım ne kadar eder?

Arkadaşlar steam hesabımı satmayı düşünüyorum 5 yıllık 307 tane oyun var 53 level sizce ne kadar eder?
  15. Erai

Okuma yazma hızlarım normal mi bilgisayarda takılmalar oluyor

Arkadaşlar merhaba son zamanlarda oyunlarda bir saniyelik takılmalar oluyordu (valorantta hatta minecraftta bile) ilk ram olarak düşünsem de minecraftta işe girince ssdden şüphelendim test yaptım normal mi bu değerler sistemim imzamda yazıyor
  16. Erai

Maksimum 1000 TL Mouse Önerisi

Selam arkadaşlar genellikle fps oyunları oynuyorum ara sıra da hikaye oyunu 500-1000 TL arası mouse önerir misiniz?
  17. Erai

Valorant Hesabım Donuyor?? :D

Arkadaşlar merhaba benim valorantta bir hesabım var ne zaman o hesapta oynasam donmalar oluyor bir saniyeliğine falan takılıyor böyle sistemim gayet yeterli arkadaşlarıma verdim onlar girdi onlarda da oluyor ama başka hesapta olmuyor nedir bunun sebebi bilen var mı ayarlarda da anormallik yok
  18. Erai

Bu kablodan 144hz alabilir miyim?

4k 60hz diyor ama 1080p de 144hz alabilir miyim, ayrıca nasıl bir markadır önerir misiniz? https://www.amazon.com.tr/dp/B015IGC8KK/ref=asc_df_B015IGC8KK1652140800000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B015IGC8KK&linkCode=asn
  19. Erai

Türk Telekom Download hızım düştü

Merhaba, normalde 24mbps downloadım vardı ama şuan 4-5 civarlarında teknik bir sorun mu var yoksa sadece bende mi oldu? türk telekom kullananlar cevap verirseniz iyi olur
  20. Erai

Sistemim yeterli ama drop yiyorum?

Merhabalar valorant oynarken ara sıra drop yiyorum oyun bir saniyeliğine falan donuyor, arkada sadece discord açık oluyor neden kaynaklı olabilir? (ben ram diye düşünüyorum 8gb ama yine de sizlerden de fikir alayım)
Top Bottom