Arama sonuçları: *

1. A

MSI MAGFORGE M100R Fan Bağlantısı nasıl yapılır?

Merhaba. MSI MAG Forge M100R kasanın montajını yaparken fan kısmında takıldım. 4 adet ARGB fan mevcut kasada. Bunların kontrolü için arkadaki kontrolcüye bağlantısı yapılmış fakat fanların dönmesi için güç bağlantısı yapılmamış. Kasanın içinden çıkan kontrolcüde 2 pin mevcut, fanlarda ise 3 pin...
  2. A

Yardım bilgisayara yeni işlemci taktım oyun oynarken mavi ekran veriyor

Merhaba. Sorunu çözebildin mi sanırım anakartlarda problem var. Benimde A320M-F. Eski işlemcim 3200G sıkıntı yoktu yenisi r5 5600 aynı sorunu yaşıyorum
  3. A

Ryzen 5 5600 İşlemci Mavi Ekran Veriyor.

Merhabalar. Daha önce de mavi ekran sorunum ile konu açmıştım. Tüm parçaları teker teker deneyerek sonunda sanırım sonuca ulaşabildim. Yaklaşık 2-3 ay önce Teknobiyotik üzerinden Tray olarak Ryzen 5 5600 almıştım mevcut işlemcimi (R3 3200G) yükseltmek üzere. 1-2 ay normal sıkıntısız kullandım...
  4. A

R5 5600 - RX6500XT sistem sürekli mavi ekran veriyor.

Merhabalar. Yaklaşık 1 haftadır bu problemle uğraşıyorum ama son 2 gündür farklı bir boyuta ulaştı. Şu an herhangi bir oyuna giremiyorum, yükleme ekranı bittikten sonra sistem donup kalıyor ya kendini yeniden başlatıyor yada mavi ekran verip kapanıyor. Sadece oyunlar da değil normal masaüstünde...
  5. A

İşlemci soğutucusunu değiştirdikten sonra işlemcide performans düşüşü

Merhabalar. Evet başlıkta da gördüğünüz gibi saçma bir olay ile karşı karşıyayım. Yaklaşık 3 yılı aşkın bir süredir Ryzen 3 3200G işlemcimi stok fanı ile birlikte kullandım. 2 gün önce kule tipi bakır borulu bir işlemci fanı ve kasama da ilave 2 adet daha fan taktım bu şekilde kullanmaya...
  6. A

SSD hız testlerindeki uyuşmazlık.

Merhaba. Hali hazırda 3 yıldır sistemimde James Donkey SSD kullanıyorum. Şu an elime yaklaşık 1.5-2 yıllık bir Patriot SSD geçti onu da kasama taktım. Bunlardan birini oyun diğerini Windows için kullanacağım ama yaptığım testlerde çok orantısız sonuçlar alıyorum. Aşağıdaki görselleri...
  7. A

Öneri iPhone 6S için çıkma hoparlör mü replika hoparlör mü?

Merhabalar. Geçen yaz 6S cihazımın alt kısmına ufak bir sıvı teması olduktan sonra hoparlör sesi boğuklaştı. Bataryasını da değiştireceğim için hoparlör işini de aradan çıkartmak istiyorum. Arkadaşıma taktıracağım. İnternette ikinci el çıkma ama orijinal bir de sıfır ama kaliteli replika...
  8. A

Ryzen 3 1200 Ve Gtx 1650 Darboğaz Çözümü Var Mı?

Overclock yada işlemciyi değiştirmek. Başka bir yolu yok.
  9. A

Valorant' da droplar ve kasma hissi.

Merhabalar. Geçen hafta Windows 11' e geçtim. Sistemim aşağıda. Geçtikten sonra Valorant'ta çok minimal droplarla anlık FPS düşüşü ve normal oyunda 150-200FPS almama rağmen sanki kasıyormuş gibi görünme sorunlarıyla karşılaştım. Windows 10' a geri dönmeli miyim sorun 11 den mi kaynaklı kullanan...
  10. A

Yardım Gamebooster G5 Mekanik Klavye alınır mı?

Nelerdir önerebilir misiniz?
  11. A

Yardım Gamebooster G5 Mekanik Klavye alınır mı?

Şu an Hepsiburada da 203 TL ye alınır mı bu klavye kullanan var mı? 1 yılda elime almam değil mi?
  12. A

Öneri Gamebooster G5 vs Gamenote KB345L

Hot swappable nedir?
  13. A

Öneri Gamebooster G5 vs Gamenote KB345L

Merhabalar hangisi alınır? Şu an Hepsiburada kuponum ile her ikisi de 200TL ye denk geliyor. Gamenote da Numpad olmaması beni biraz kendinden itiyor. Gamebooster G5 nasıldır kullanan var mı?
  14. A

AMD Ryzen 5 5600G Anakart Önerisi

BIOS update işini bu kadar büyütmene gerek yok alırsın takarsın işlemciyi çalışmazsa anakartı servise verirsin ücretsiz bir şekilde güncelliyorlar.
  15. A

AM2 anakarta AM3 işlemci taktım çalıştı?

Combo model anakart olabilir.
  16. A

Kredi kartına iade gelip gelmediği nasıl anlaşılır?

10 gün oldu normal mi yatmaması incehesapla görüşmem gerekiyor mu şuan?
  17. A

Yazmıyor işte maalesef en son yapılan işlem 13 Ağustos o da normal harcama onun dışında gelen yada giden bir şey yazmıyor. 1630046966 İncehesap a dair bir şey yok maalesef.
  18. A

Merhabalar geçen de sormuştum incehesap üzerinden aldığım ürünün iadesi olacaktı. Süreç 10 gün önce tamamlandı ancak bugün hesap hareketlerine bakabilme şansım oldu kart sahibi ben değilim çünkü. Fakat gelen giden hiçbir şey gözükmüyor ne incehesaba dair nede yatırılması gereken tutara dair...
Top Bottom