Neler Yeni

Kredi kartına iade gelip gelmediği nasıl anlaşılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
deniz can
Merhabalar geçen de sormuştum incehesap üzerinden aldığım ürünün iadesi olacaktı. Süreç 10 gün önce tamamlandı ancak bugün hesap hareketlerine bakabilme şansım oldu kart sahibi ben değilim çünkü. Fakat gelen giden hiçbir şey gözükmüyor ne incehesaba dair nede yatırılması gereken tutara dair. İadenin yapılıp yapılmadığını nasıl anlayacağım?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
Merhabalar geçen de sormuştum incehesap üzerinden aldığım ürünün iadesi olacaktı. Süreç 10 gün önce tamamlandı ancak bugün hesap hareketlerine bakabilme şansım oldu kart sahibi ben değilim çünkü. Fakat gelen giden hiçbir şey gözükmüyor ne incehesaba dair nede yatırılması gereken tutara dair. İadenin yapılıp yapılmadığını nasıl anlayacağım?
Hesap hareketlerinde gözükür. - çıkan yani yapılan harcamalar, + ise gelen ücretler şeklinde yorumlanabilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Salu

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Furkan SARIGÖL
Mobil uygulamaya gir
Hesap hareketleri orada yazar para gelmişse +.... TL yazar ve firma ismi yazar o şekilde anlarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
deniz can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesap hareketlerinde gözükür. - çıkan yani yapılan harcamalar, + ise gelen ücretler şeklinde yorumlanabilir.
Mobil uygulamaya gir
Hesap hareketleri orada yazar para gelmişse +.... TL yazar ve firma ismi yazar o şekilde anlarsın
Yazmıyor işte maalesef en son yapılan işlem 13 Ağustos o da normal harcama onun dışında gelen yada giden bir şey yazmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazmıyor işte maalesef en son yapılan işlem 13 Ağustos o da normal harcama onun dışında gelen yada giden bir şey yazmıyor.
İncehesap a dair bir şey yok maalesef.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Furkan SARIGÖL

o zaman paran yatmamış henüz

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE

E bunun anlamı henüz iade ücretinin hesaba yatırılmaması.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Furkan SARIGÖL
10 gün oldu normal mi yatmaması incehesapla görüşmem gerekiyor mu şuan?
bankadan bankaya değişiyor diye biliyorum
Bazı banka parayı 10 günde yatırırken bazısı 8 9 bazısı ise 14 günde yatırıyor
1 2 gün daha bekle sonra iletişime geç onlar söylerler zaten

MigrosJET

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Martyn McMillan
Hocam benim de Iş Bankası hesabıma iade yapılacaktı Hepsibuarada.com dan. Mobil uygulamada iade gözükmüyor, ama satın almak için harcadığım ücret silinmiş.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Kart-Hesap hareketlerinde yapılan iade miktarı ve hesaptan para giriş-çıkış işlemleri gözükür. Kart sahibi ile iletişime geçmeyi deneyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,965
Üyeler
142,495
Son üye
soch1516
Top Bottom