Arama sonuçları: *

• Users: kkurt
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Yardım 1 tb m2 SSD önerisi.

arkadaşlar merhaba. bilgisayarım monster tulpar t7 v21.5 içerisinde crucical 500 gb ssd var PCIE 3.0 ssd. 1tb lık bir ssd almak istiyorum baktıklarımın çoğu 4.0 sorun olur mu? var mı bir öneriniz? attıklarım hakkında yorum yapar mısınız? teşekkürler...
  2. K

Öneri üniversite için max 8000 TL tablet

merhaba. üniversitede dersler sürekli slayt ve pdf üzerinden. bu yüzden bir tablet almak istiyorum. apple mi huawei mi samsung mu çok kararsız kaldım. yardımcı olabilir misiniz?
  3. K

Öneri 300-400 TL gaming kulaklık önerisi

7.1 kanallı gaming kulaklık önerisi isteyeceğim. microfonu iyi olan ses kasmak için yardımcı olabilir misiniz.? gamepower ürünleri nasıldır sizce?
  4. K

oppo reno 5lite nasıl? 5k telefon önerisi.

5-6k arası telefon önerir misiniz? ben vatanda gezerken oppo reno 5 lite önerildi. sizce nasıl? çok oyun oynamam arada cod mobile vs. daha çok fotograf çekilmek için. oppo reno 5 lite için de bildiklerinizde yardım eder misiniz?
  5. K

dağıtıcı modem olarak kullanılabilir mi?

https://www.hepsiburada.com/everest-ewr-301-kablosuz-n-wps-wisp-wds-300-mbps-repeater-access-point-bridge-pm-bduczlkcewr301?ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-ag-modem&isFashion=true&ds_rl=1294343&gclid=EAIaIQobChMI9oizire_8wIVTvlRCh3ipwBFEAAYASAAEgL9ovD_BwE&gclsrc=aw.ds elimde bu dağıtıcı...
  6. K

Laptopa yapılacak testler

Arkadaşlar selamlar. Yeni oyuncu laptop aldım monster marka bugün elime gecicek ona ne testleri yapmam gerekiyor parçalar düzgün çalışıyor mu öğrenmek için. Yardımcı olursanız teşekkürler
  7. K

rtx2060 vs rtx3060(laptop)

arkadaşlar merhaba. üniversiteye gidecegim bir bilgisayar almayı düşünüyorum kafamda 2 senaryo var. https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v21-5/ ya bunu alacağım.veya 12bin TL ye kasa+ monitörlü bir sistem alıp 2-3k ya da bir laptop alacagım. aslında merak ettigim bu...
  8. K

hazır sistem önerisi

selamlar arkadaşlar. monitör dahil rtx3060 lı hazır sistem önerir misiniz? benim gözüme https://www.gaming.gen.tr/urun/47461/pc-hocasi-gg30-amd-ryzen-5-3600-asus-tuf-rtx-3060-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ takıldı. sizce nasıl işlemciyi ilerde 5600x ile değiştirebilirim...
  9. K

Oyun bilgisayarı önerisi

Arkadaşlar merhaba. üniversite sınavım bitmek üzere. şehir dışına gideceğim için laptop almam gerekiyor. çok oyun oynadıgım için oyuncu laptobu alacağım. çok ısınma, tam performans alamama, bu paraya kral gibi masa üstü toplama muhabbetini kenara bırakıp bana önerilerinizi tavsiyelerinizi söyler...
  10. K

Apache panther ssd hızı düştü.

apache panther 120gb ssd satın aldım. hızı 550-500 idi. 2 hafta oldu alalı ve yazma hızı baya düştü. diğer değerler için bir fikrim yok. trendyol üzerinden almıştım değişim hakkım var mıdır?. bu ssd den kullanan varsa sizde durumlar nasıl?
  11. K

cdrom hakkında yardım

cdrom kısmının boyutunu bilmiyorum ssd caddy takacagım yardımcı olur musunuz? aygıtlardan cdrom un kimligine baktım bu yazıyordu ; IDE\CdRomSlimtype_DVD_A__DS8A9SH_________________EAA2____ IDE\Slimtype_DVD_A__DS8A9SH_________________EAA2____ IDE\CdRomSlimtype_DVD_A__DS8A9SH_________________...
  12. K

120 GB notebook ssd önerisi.

eski bir notebook var elimde. ona ssd alacagım. amacım sadece hız oldugu için 120gb lık bir ssd yeter. bana önerebileceğiniz 120gb sata2-3 f-p güvenilir ssd var mı? bir an önce alacagım.
  13. K

notebook için ram ve ssd önerisi

Arkadaşlar eski bir notebookum var ve hala kullanıyorum:( biraz hız katmak için bir ssd ve ram almayı düşünüyorum. şuan kullandıgım hdd bana yetiyor hatta onu ssd caddy alarak cd rom kısmına koyacagım o yüzden 120gb lik bir ssd yeterli. Anakart sata2 destekliyor bana önerebileceğiniz güvenilir...
Top Bottom