Neler Yeni

notebook için ram ve ssd önerisi

kkurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadir KURT
Arkadaşlar eski bir notebookum var ve hala kullanıyorum:( biraz hız katmak için bir ssd ve ram almayı düşünüyorum. şuan kullandıgım hdd bana yetiyor hatta onu ssd caddy alarak cd rom kısmına koyacagım o yüzden 120gb lik bir ssd yeterli. Anakart sata2 destekliyor bana önerebileceğiniz güvenilir ve ucuz sata2-3 farketmez ssd var mı? aynı zamanda anakartda 2 ram slotu var. kullandıgım 4gb bunun yanına 8gb ddr3-1333 SDRAM almak istiyorum öneriniz varmı özellikle ssd için. şimdiden teşekkürler.
Not: forumda yeniyim hatam varsa lütfen söyleyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha iyi bilgisi olan varsa başka ssler de atabilirim.

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    120.9 KB · Hit: 32
  • Adsız12.png
    Adsız12.png
    117.5 KB · Hit: 39
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mustafa Kaya
Arkadaşlar eski bir notebookum var ve hala kullanıyorum:( biraz hız katmak için bir ssd ve ram almayı düşünüyorum. şuan kullandıgım HDD bana yetiyor hatta onu ssd caddy alarak cd rom kısmına koyacagım o yüzden 120gb lik bir ssd yeterli. Anakart sata2 destekliyor bana önerebileceğiniz güvenilir ve ucuz sata2-3 farketmez ssd var mı? aynı zamanda anakartda 2 ram slotu var. kullandıgım 4gb bunun yanına 8gb ddr3-1333 SDRAM almak istiyorum öneriniz varmı özellikle ssd için. şimdiden teşekkürler.
Not: forumda yeniyim hatam varsa lütfen söyleyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha iyi bilgisi olan varsa başka ssler de atabilirim.
4+4 yapsan daha iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mustafa Kaya
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mustafa Kaya

kkurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadir KURT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4+8 dual channel olmaz ramlerin hepsi aynı olması gerkiyor
bilmiyordum valla çok sağol. ssd önerebilir misin? sata2 oldugu için yazma okuma hızı çok önemli degil. boyutu 120 istiyorum ama 240 da olabilir. güzel bir f-p biliyor musun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mustafa Kaya
bilmiyordum valla çok sağol. ssd önerebilir misin? sata2 oldugu için yazma okuma hızı çok önemli degil. boyutu 120 istiyorum ama 240 da olabilir. güzel bir f-p biliyor musun?
ssd leri pek bilmiyorum onun için ayrı bir konu acarsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,839
Üyeler
141,637
Son üye
Nurr34
Top Bottom