Arama sonuçları: *

1. Rhalith

Yurtdışından alınan telefonun IMEI kaydı

Merhaba, Erasmus ile Polonya’ya geldim. Kendime telefon alacağım. Dönüşüm şubatta olacağı için kayıt ücreti 6090 TL olacak. Ben telefonu alır almaz zam gelmeden kayıt yaptırmak istiyorum. Ülkeye giriş yapmadan da telefonu kayıt edebiliyor muyum?
  2. Rhalith

Ana Konu HAZİRAN AYINDA İNDİRİM GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER?🔥

Logitech pro x Logitech ürünleri çok iyi olur.
  3. Rhalith

Leroxy Ping Tester Çıktı!

Turknet 50 Mbps VDSL, İzmir/Gaziemir.
  4. Rhalith

fotoğraftaki fiber mi

Superonline fiber borusu bu, bunun içinden fiber kablo geçiriyorlar sonrasındaç
  5. Rhalith

Yardım Superonline Fiber internet kendi kendine kopup duruyor

Büyük ihtimalle kaçak elektriğe gelen ekip bina içi kablolara zarar verdi. Superonline müşteri hizmetlerine durumu belirtin, ekipler gelsin baksın.
  6. Rhalith

Türk Telekom alt yapı desteği olmayan hız satışı sonunca fiber bağladı.

Binaya fiber çekildiyse aktifleşmesi için uğraşın hocam. Twitter'dan TTDestek'e yazın.
  7. Rhalith

Superonline binaya ne zaman bağlanır?

Merhaba Superonline gelip binamın önüne böyle kutu koydu, zaten yöneticiyle protokol imzalamışlardı. Mahalle'nin çoğu yerine çekiyorlar böyle. Bu borulardan ne zaman kablo geçer ve binama bağlanır? Bir de bu sistemin FTTH yani daireye kadar fiber olması için bir şey yapabilir miyim? Bir de...
  8. Rhalith

Superonline altyapı ne zaman gelir?

Tamamdır hocam, il müdürlüğüne uğrayabildiğim en kısa sürede uğrar durumu sorarım.
  9. Rhalith

Valla Ulunay olmasa büyük ihtimalle ben de hala 16 Mbps Türk Telekom ADSL kullanıyor olurdum. Şuan 50 Mbps Turknet kullanıyorum.
  10. Rhalith

Sokakta yok ama dibimde var. Şöyle göstereyim: Resmen kıskaca aldı fiber beni. Bu arada adınıza sevindim hocam, hatırlar mısınız bilmem technopat sosyal'den Abu! ben. İnternet konusunda az uğraşmıyordunuz, sonunda FTTH bağlantıya sahip olmuşsunuz. 1643485328 Nereye başvuracağım acaba?
  11. Rhalith

Merhaba, Ben şehir dışındayken apartmana Superonline yetkilileri gelip fiber altyapı ister misiniz, belediye kazı iznini verdi diye sormuş. Yöneticimiz isteriz diyip bir takım şeyler imzalanmış. Buradan sonra süreci takip etmek için ne yapabilirim? Tahmini ne kadar sürede gelir? Zaten...
  12. Rhalith

350 400 TL fiyat bandında kulaklın önerisi

Çok teşekkür ederim hocam odadaki diğer sesleri de çok alıyor mu? Yoksa klavye fare yakın olduğu için mi bu kadar alıyor?
  13. Rhalith

https://www.trendyol.com/mpow/air-se-gaming-kulakligi-mpbh439ad-p-148751482?boutiqueId=594625&merchantId=180826 Bu galiba hocam. Rica etsem klavye mouse kullanırken mikrofon testi yapıp atabilir misiniz? Şuan kullandığım kulaklığı değiştirme sebebim dış sesleri aşırı alması olacak o yüzden...
  14. Rhalith

Eksa E900 ile karıştırdım ben. MPOW Air SE, Fury X'in kablolu versiyonuymuş.
  15. Rhalith

MPOW Air SE sonradan mı çıktı? İlk modeli MPOW Air'di galiba sadece. Nereden aldınız acaba siz?
  16. Rhalith

Drop plus değil mi bu ya? :peepo2:
  17. Rhalith

max 350 oyuncu kulaklığı

HS50 Pro nasıl hocam sizce? 3.5mm almak istediğim için Kraken X almak istemiyorum.
  18. Rhalith

Yurtdışından Xbox Series X Getirmek

Faturası olması dahilinde 2 yıl oluyormuş hocam. 02123755065(microsoft türkiye) numarasını arayıp teyit aldım.
  19. Rhalith

Yok hocam 15 Temmuz'da gelecekler gelirken getirecek kargolama yok. Gördüm hocam evet muafmış. Garanti kısmında EU ülkelerinden alınan cihazlarda 2 yıl garanti var diye okudum internette. Kesinliğini öğrenmek için 3 gündür Microsoft TR'ye ulaşmaya çalışıyorum. Aradığımda açmıyolar, numaranızı...
  20. Rhalith

Arkadaşlar kuzenim hollanda'da yaşıyor, gelirken bana Xbox Series X getirmesini rica ettim. Malum ülkemizde vergi dolasıyıla fiyat yurtdışına göre pahalı. Gümrük vergisi öder miyiz? Ödememek için ne yapmalıyız? TR'de garantisi oluyor mu?
Top Bottom