Arama sonuçları: *

• Users: Seaderden
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Yardım Aileme durumu açıklar mısınız?

Arkadaşlar bugün farketttim bizim evimizin altyapısı gayet iyimiş ve santrale 100-150metre gösteriyor. Şuan türk telekom 24 e 5 paketi kullanıyoruz ve tam o hızları alıyoruz. Yakında taahhüt bitecek ama ailem aynı paketi yenilemekte ısrarcı. Diyorum 1000tane daha ucuza veren firma var Türket ...
  2. S

Yardım Bina numaramız sitelerde gözükmüyor.

Arkadaşlar 20 yıllık bir binada oturuyorum. 6-7 yıldır türk telekom kullanıyoruz ama altyapı sorguladığım da benim bina numaram gözükmüyor. Neredeyse tüm internet sağlayıcılar için geçerli bu. Diğer evlerin bina numarası gözüküyor bizim gözükmüyor. NO:6A ve 6B var ama bizim düz NO:6 . Ben...
  3. S

Word de bu işlemi nasıl yapabilirim

Arkadaşlar Word de yazdığım yazıya link bırakmak istiyorum. Forumda bazen yapıyorlar nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum mesela bi harf bırakıyorum. "ğ" olsun. Sen ğ harfine basınca linkini koyduğum siteye yönlendirmesini istiyorum bunu word de nasıl yapabilirim? Kaynakça kısmına url bırakmak yerine...
  4. S

monitörden çıt çıt sesi geliyor

Arkadaşlar normal mi bilmiyorum ama monitörüm den sürekli çıt çıt diye ses geliyor. Bu sesler eskiden yoktu sonra birden ses gelmeye başladı daha sonra da ölü piksel çıktı. Bilgisayar açıkken veya kapattıktan bir süre sonra o sesin gelmesini anlarım ama sürekli ses geliyor. Monitörü kapattım...
  5. S

AMD Sürücü zaman aşımı

Arkadaşlar ekran dondu gitti geldi ve bu hata geldi bir sorun mu var? Ne yapmam lazım?
  6. S

Her oyunda ani FPS düşüşü ve takılma

Arkadaşlar sistemim de takılma sorunu var. İlk başta 8 GB RAM olduğu için böyle yaptığını düşünmüştüm ama RAM'i yükseltmeme rağmen hâlâ takılıyor. Bu takılma olayı genelde FPS düştüğü için oluyor ama öyle çok belirgin bir düşüş olmuyor. Mesela 140FPS'den 120'ye düşüyor ve 1 saniyelik takılma...
  7. S

Yardım GTA 5 Yollar çok kötü görünüyor

Arkadaşlar GTA 5 oynarken uzaktaki yollar çok kötü görünüyor. Normal görünmesi için üstüne gidip bakmam gerekiyor. Fotoğrafları bırakıyorum normalde yolların böyle gözükmemesi lazım. Oyun en yüksek grafiklerde distance scalling ayarını da değiştirdim farketmedi.
  8. S

Bilgisayarım oyunlarda drop yiyiyor

Arkadaşlar baştan yazayım konu nun içinde fps düşmesi olarak yazdığım şey fps drop. Yani oyunların saniyelik takılması gibi bir şey. 5-6 ay önce bir sistem topladım içinde RX570 8 GB vardı. İlk başta oyunları rahat rahat oynuyordum sonra FPS düşüşleri olmaya başladı çok hafif. Ekran kartımı...
  9. S

Yardım Siparişim teslim edildi gözüküyor ama gelmedi

HepsiBurada nın kendi sitesinden hepsijet ile tablet aldım. Az önce teslim edildi diye mesaj geldi ama ürün yok. HepsiBurada sitesine girdim orada da sipariş tamamlandı yazıyor 40 yılın başı yüksek fiyat vererek bir ürün aldım ne yapmam lazim?
  10. S

Monitör gece kendi kendine açılıyor

Arkadaşlar ben de şu monitör var ; https://m.n11.com/urun/acer-ka242ybi-238-75-hz-1-ms-hdmianalog-freesync-full-hd-ips-monitor-1277695?magaza=bozdanteknoloji&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiAm-2BBhANEiwAe7eyFF4MFSAa1tX3qRwU5tw3QmcI_Qi5p5xe3yqlQEQn8eYgCMH4jUgCNhoCmlUQAvD_BwE Sıkıntısı gece kendi...
  11. S

Sürücü kurarken yeniden başlattı ama klavye gelmedi

Bilgisayarıma ekran kartı sürücüsü kuruyordum. 2.2.2 olması lazım en son u kuracaktım işte Radeon software dan ama bide birden yeniden başlattı 10 saniye fln sol üstte beyaz bir çizgi PC kaldı öyle daha sonra açıldı İlluminati gibi bir üçgen vardı en üstte belki bilen vardır o kısım çok hızlı...
  12. S

Öneri 1200tl tablet önerisi var mı?

10 yaşında olan kardeşim kendi parasıyla tablet alacak ben de bilgisayardan anlıyorum tablet konusunda pek fikrim yok önerisi olan var mı? Çok ağır oyunlar oynayacağını zannetmiyorum yemek yapma oyunları fln oynar genelde. Ekranının büyük olmasını istiyor yani 7 inch kurtarmaz.
  13. S

Ram MHz ini arttırmalı mıyım?

Sistem özelliklerim şöyle ; Ryzen 3 3100 Rx5500 XT 4gb Asus prime a320 m-f Xpg 8gb 3000mhz ram Adata su750 512gb SSD Fsp ahbc 500w psu Sorunum şu oyunlarda çok fazla takılma oluyor mesela bir valorant giriyorum 8 GB ram in 1-2 maksimum 3 GB ini kullanıyor ama sürekli drop giriyor. Ekran kartı...
  14. S

1660s 2300tl mediamarkt

Arkadaşlar Facebook grubunda gördüm seri paylaşıyorum mediamarkt in sitesinde MSI VGA GeForce GTX 1660 Süper Ventus XS OC Ekran Kartı Şuan 2299tl haberiniz olsun.
  15. S

Rx5500xt 4gb in AMD RX karşılığı ne?

Rx5500xt 4gb ekran kartının AMD nin diğer ekran kartlarında ki karşılığı nedir? Mesela RX serisinde karşılığı ne ? Nvidia karşılığını da öğrensem iyi olur.
  16. S

Forumda ön ek e istediğimi koyamıyorum?

Forum da yardım almam gereken bir konu açıyorum ama ön ek kısmında ya çözüldü çıkıyor ya da rehber fln çıkıyor neden "yardım" koyamıyorum nasıl yapmam lazım? Telefondan giriyorum.
  17. S

İnterneti kapatınca siyah ekran sorunu çözüldü?

Bilgisayarı açıyordum 5dk sonra siyah ekran veriyordu ve sonra sürekli mavi ekranda srt trail txt hatası veriyordu tekrar açmak için ya güvenli mod a almak ya da tekrar format atmak gerekiyordu. Ama tekrar format atınca yine 5dk sonra görüntü gidiyordu ve srt trail txt hatası veriyordu ben de...
  18. S

Format USB nin içini nasıl boşaltırım

Format için USB hazırlamıştım ama dosyalarda bozukluk vardı sanırım. Şimdi rufus ile yapacağım ama şuan USB nin içinde olanları nasıl silmem gerekiyor? Hızlı biçimlendir yapsam o şekli değişir mi?
  19. S

Otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı,siyah ekran

PC ye format atıyorum 5-10dk sonra siyah ekran geliyor ama arkada sistem çalışıyor gibi Windows bildirim sesi falan geliyor. PC yi kapatıp açmaya çalışıyorum kişisel bilgisayarınıza otomatik tanılama yapılıyor diyor sonra otimatik onarıma hazırlanıyor diyor ve fotoğraftaki ekran geliyor. Bu...
  20. S

Windows10 format USB si nereden hazırlayabilirim?

Windows un kendi sitesindeki yükleme aracı ile format USB si hazırladım ama format atınca ekran gidiyor ve srt trail txt hatası veriyor biri USB de veya dosyada sorun olduğu için olabilir dedi başka nereden indirebilirim?
Top Bottom