Neler Yeni

Yardım Siparişim teslim edildi gözüküyor ama gelmedi

Seaderden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sead
HepsiBurada nın kendi sitesinden hepsijet ile tablet aldım. Az önce teslim edildi diye mesaj geldi ama ürün yok. HepsiBurada sitesine girdim orada da sipariş tamamlandı yazıyor 40 yılın başı yüksek fiyat vererek bir ürün aldım ne yapmam lazim?

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Barış Sayan
HepsiBurada nın kendi sitesinden hepsijet ile tablet aldım. Az önce teslim edildi diye mesaj geldi ama ürün yok. HepsiBurada sitesine girdim orada da sipariş tamamlandı yazıyor 40 yılın başı yüksek fiyat vererek bir ürün aldım ne yapmam lazim?
Hocam hepsiburada'nın müşteri temsilcisini arayın. Biz ne yapabiliriz ki?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,933
İsim
. .
Arayın. Bu yüzden HB onermiyorum.

TALHA MURAT

80+ Silver
ara firmayı veya hepsijet firmasını ara nereye teslim edildi bak adresini kontrol et hangi şubeye gitti sistemde yazar orayı ara.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
kargo şirketine dilekçe gönder ve şubesi varsa şubesine git. parayı iade etmek zorundalar.

Seaderden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sead
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hepsiburada'nın müşteri temsilcisini arayın. Biz ne yapabiliriz ki?
Arıyorum müşteri temsilcisini açan yok robot konuşuyor onu geçmek için yarım saat bekliyorum sonra açılıyor kimse konuşmuyor. Vallaha paramızla rezil olduk yine kardeşime tablet aldım heyecanlı heyecanlı bekliyor evde bugün gelecek diye.

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Barış Sayan
Arıyorum müşteri temsilcisini açan yok robot konuşuyor onu geçmek için yarım saat bekliyorum sonra açılıyor kimse konuşmuyor. Vallaha paramızla rezil olduk yine kardeşime tablet aldım heyecanlı heyecanlı bekliyor evde bugün gelecek diye.
Hocam gerçekten bir insan mağdur olunca öyle kötü hissediyorki... Sizi çok iyi anlıyorum. Lütfen tekrar tekrar arayın. En sonunda birine ulaşırsınız.

tBERKE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
taha berke durmuş
Instagram
tberke_
Steam
God Syria And Bashar
müşteri hizmetlerine bağlanmak uzun sürüyor ama müşteri hizmetlerini aramak zorundasınız forumun yapabileceği bir şey yok

Seaderden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sead
müşteri hizmetlerine bağlanmak uzun sürüyor ama müşteri hizmetlerini aramak zorundasınız forumun yapabileceği bir şey yok
Müşteri temsilcisine bağlanmak için geçilmesi gerek robotu geçtim evet/hayır diyerek. Sonra bı sessizlik oldu 5dk sonra suratıma kapattılar.

tBERKE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
taha berke durmuş
Instagram
tberke_
Steam
God Syria And Bashar
Müşteri temsilcisine bağlanmak için geçilmesi gerek robotu geçtim evet/hayır diyerek. Sonra bı sessizlik oldu 5dk sonra suratıma kapattılar.
whatsapp destek hatlarına yazmayı deneyin

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
kargo şubesini ara benimkide başka birine teslim edilmişti kargo şubesiyle hallettim.

Seaderden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sead
kargo şubesini ara benimkide başka birine teslim edilmişti kargo şubesiyle hallettim.
Telefon numaraları yok ki baktım Google dan telefon numarası ekle seçeneği var ama kendi numaraları yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar en son adam beni kendi numarasından aradı yanlışlıkla teslim edildi olarak girmişler. Size yakınız siparişiniz 10-15dk ya gelir dediler.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,860
Üyeler
141,643
Son üye
emiricoOo
Top Bottom