Neler Yeni

siparişim teslim edildi diyor ancak siparişim gelmedi

omer_34

80+ Silver
şuanda evdeyim 2 adet mousepad sipariş vermiştim az önce bi mesaj geldi direkt bana teslim edildiğine dair. siparişlerime girdiğimde de aynı şey var ama bırakın teslim almayı kapı bile çalmadı. ne yapmam gerekiyor bu durumda ? not : amazon

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
Hocam bazı durumlarda saat ile alakalı olduğu için öyle gösterip getiriyorlar canlı desteğe bağlanmanızda fayda var.

woutahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Burak
şuanda evdeyim 2 adet mousepad sipariş vermiştim az önce bi mesaj geldi direkt bana teslim edildiğine dair. siparişlerime girdiğimde de aynı şey var ama bırakın teslim almayı kapı bile çalmadı. ne yapmam gerekiyor bu durumda ? not : amazon
aynı olay başıma geldi desteğe yazdım direkt yaz canlı desteğe.

Darkone22

80+ Bronze
Kargo şirketi yapıyor onu kanka. Hangi kargo şirketi ile geliecekti

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
Olcay akbulut
bana da aynısı olmuştu 1 gün sonra veya aynı gün getiriyolar normalde siz yine de amazona yazın ama

omer_34

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bazı durumlarda saat ile alakalı olduğu için öyle gösterip getiriyorlar canlı desteğe bağlanmanızda fayda var.
aynı olay başıma geldi desteğe yazdım direkt yaz canlı desteğe.
Kargo şirketi yapıyor onu kanka. Hangi kargo şirketi ile geliecekti
bana da aynısı olmuştu 1 gün sonra veya aynı gün getiriyolar normalde siz yine de amazona yazın ama
teşekkür ederim hepinize. bi an direkt bana teslim edildiği yazınca bi de link görünce dolandırıcı olmasından şüphelendim de sanırım ara sıra oluyor. en iyisi müşteri hizmetlerine yazayım.

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Dr Luciano
Mng kargo mu ?
Çok sık yapıyor bunu...

omer_34

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Darkone22

80+ Bronze
teşekkür ederim hepinize. bi an direkt bana teslim edildiği yazınca bi de link görünce dolandırıcı olmasından şüphelendim de sanırım ara sıra oluyor. en iyisi müşteri hizmetlerine yazayım.
Kargo şirketi ögün teslim etmek zorunda kalıyor. Edemediği için şikayet mi ceza mi kota mi hangisi bilmiyorum ondan kurtuluyor. Siz yine de yarın arayin

omer_34

80+ Silver
Kargo şirketi ögün teslim etmek zorunda kalıyor. Edemediği için şikayet mi ceza mi kota mi hangisi bilmiyorum ondan kurtuluyor. Siz yine de yarın arayin
Valla sırf erken gelsin diye amazon prime aldım 5 gündür bekliyorum...

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
AGT öyle yapıp sonraki gün getiriyor genelde.

Top Bottom