• A
      anlacar, Kasa içi fanlar nasıl olmalıdır? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ekran kartım rtx 2060 super modeli asus kullanıyorum yani çok ısınmıyor fps kısıtlaması açınca çoğu oyunda calo cs rainbow gibi 55 60 65 derece arasında %99...
    • A
      anlacar, Soğutma/OC/Modifiye kategorisinde Kasa içi fanlar nasıl olmalıdır? başlıklı bir konu açtı.
      Selamünaleyküm öncelikle şöyle söyleyeyim kasamın içindeki 10 adet fan var ve hepsi sıcak havayı dışarı atıyor akvaryum kasa kullanıyorum 3 üst 3 yan 1...
    • A
      anlacar, Akvaryum Kasa Soğutması başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam öncelikle şöyle söyleyeyim kasanın içindeki 7 adet fanda dışarı sıcak hava atıyor içeri soğuk hava alan fan yok yani bu 4 ayağın olduğu taraf havanın...
    • A
      Örneğin gidip bu kasaya lianli fan taksam 7 adet soğutmada 10 derece etki eder mi? örnek veriyorum.
    • A
      Hocam şöyle bir sıkıntı var dün gece geldim eve çok uğraşma fırsatım olmadı kasanın fanları kaliteli mi bilmem değiştirebilirim etki eder diyorsanız fakat...
    • A
      aldım bile hocam sıkıntı o işte iade ile uğraşsammı bilmiyorum gerçi bir arkadaş hediye etti kasayı desem daha doğru olur sıvı soğutucuya kesin geçicem...
    • A
      anlacar, Kasa-PSU kategorisinde Akvaryum Kasa Soğutması başlıklı bir konu açtı.
      Ya kasadan çok anlamadımdan dolayı enayilimden akvaryum kasa aldım 7 fana kanarak aslında amacım ne görüntüydü ne de fanlardı içi geniş ferah olduğu için bu...
    • A
      anlacar, R5 5600 Windows 11 destekliyor mu? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam işlemci değişince bios update atmak zorunda kalcam zorunda kalmadıkça format atmıcam ya. 1715719554 hocam önerbilceğiniz bir link varm burdan...
    • A
      Hocam şöyle bir sorun varki 1 ürün mesela trendyolda farklı mağazalar fiyat farklı ama yorumlar karışık anlam vermedim bazısı iyi demiş bazısı kötü son...
    • A
      anladım hocam sağolun :) anakartım amd ya eskiden bende intel kullanıyodum bayadır bakmıyorum intel tarafına.
    • A
      Peki hocam sorması ayıp tray almayı planlıyorum sizce tray alınır mı? 2.el ürün vs gönderme ihtimalleri varmış Trendyol'dan vs bakıyorumda.
    • A
      anlacar, İşlemci kategorisinde R5 5600 Windows 11 destekliyor mu? başlıklı bir konu açtı.
      R5 5600 (X olmayan modeli) Windows 11 destekliyor mu acaba merak ediyorum şu an aktif olarak Windows 11 kullanıyorum R5 5600 sipariş vereceğim inşallah...
    • A
      anladım ekstra olarak kumandalı aparat almam gerek yani fakat fanlar bu sefer misal illaki 7 temel renk oluyodur da istedim renk olur gerçi rgb ise rgb...
    • A
      Başlıkta da belirttiğim gibi RGB veya ARGB desteği olmayan anakarta işlemci sıvı soğutucu takıp nasıl RGB'sini kontrol edebilirim ya da ARGB'sini örnek...
    • A
      anlacar, Sıvı soğutma önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam biraz daha araştırdığım zaman cougar aqua 360 modeli çıktı nasıldır sizce alınır mı? cougar için iyi diyolar ama bilemedim?
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,908
Üyeler
142,190
Son üye