Arama sonuçları: *

1. Ç

Kredi kartı ile elden taksitlendirme nasıl olur ?

Yok o ürünü boşver ben onu peşin almadın kredi kartından 6 taksitle aldım ama dediğim oluyor mu banka uygulamasından taksitlendirme yapıp bankamatiğe gidip ödeyebiliyor muyuz ? 1609163986 Dediğim şey bu 1609164064 Böyle bir şey olur mu ? 1609164122 Böyle bir şey olur mu ?
  2. Ç

Peki birisi şey demişti bunu banka uygulamasından taksitlendirme yapıp ödeyebilirsiniz öyle bir şey oluyor mu ?
  3. Ç

Amazondan 600 tllik anakart almıştım 6 ay taksitle ben zannettim ki her ay 100 tl içinden çekicek ben geri kalan 500 tlyi kullanabilicem ama direk 600 tlyi çekti ben böyle olmasını istemiyorum işte ben o 100 tl çektikten sonra 500 tlyi kullanmam istiyorum ama galiba olmuyor öyle
  4. Ç

Aynı kart numarası sadece cvv güvenlik kodu farklı
  5. Ç

Hem kredi kartı hem banka kartı olan bir kart var kredi kartında mesela 0 tl var o ürünü alsam -600 tl mi oluyor ? Sonra her ay banka kartına 100 tl yatırıp transfer edebilir miyim kredi kartına
  6. Ç

Ben elden taksitlendirme gibi olsun istiyorum mesela 1 aylık taksit ücreti 100 tl ise ben gidip karta 100 tl yatırmak istiyorum ama öyle yapmıyor ürünün fiyatını direk alıyor
  7. Ç

Örneğin 600 TL'ye monitör 6 ay taksitle monitör alıcam ama böyle yapınca karttan direk 600 Tl alıyor ve sonra dan 100 100 limit açılıyor ben böyle olsun istemiyorum örneğin kartta 600 tl var 100 alsın kartta 500 kalsın ve ben onu kullanabiliyim böyle olma şansı var mı veya ben bankamatiğe gidip...
  8. Ç

320 gb hdd ler sıfır mı ?

500 gb lıklar da mı öyle
  9. Ç

Refuebished ne demek ?
  10. Ç

İnternetten 320 gb hdd alıcam ama pek güvenemedim bazıları tamir edip yollamışlar diyor güvenilir bir yer var mı ?
  11. Ç

Anakartta boot ışığı yanıyor nasıl yapılır ?

Anakartta boot ışığı yanıyor muhtelemen hdd de sorun olabilir 8-9 yıllık hdd ama uzay sistem benimkisi dün kurdum ve şuan beni biosa attı ama mouse falanda çalışmıyor ışık yanıyor ama çalışmıyor nasıl yapılır ?
  12. Ç

350 gb hdd önerisi var mı ?

En fazla 60 70 tl olsun var mı güzel.
  13. Ç

Bilgisayarı televizyona bağlıyorum ama açılmıyor neden ?

8-9 yıl olmuştur nerdeyse hala açılmadı .d
  14. Ç

Bilgisayarı televizyona bağlıyorum ama açılmıyor neden ?

Seçtim knk görüntü geldi de hdd çok eski o yüzden çok yavaş açılıyor.
  15. Ç

Ramlerim yamuk nasıl iade edicem ?

Evet çalışıyor sadece biraz intel fanı yavaş dönüyor gibi ama iyi yardım için teşekkürler.
  16. Ç

Şuan tüm ışıklar söndü bu iyi bir şey mi ?
  17. Ç

Vga ışığı yanınca noluyor oda yandı ? 1608994810 Monitörüm daha yok uzay sistem olarak denedim vga ışı ne oluyor oda yandı ? 1608994892 Vga ışığı ne oluyor
  18. Ç

İade mi ediyim ? 1608994662 2 slot var ikisinde de denedim
  19. Ç

20. Ç

E ama anakartta dram ışığı yanıyor 1608994604 Anakartta dram ışığı yanıyor ama
Top Bottom