Arama sonuçları: *

1. A

iPhone 11’den 14 pro max’e

Teşekkür ederim ben de fikirleri görmek için sordum zaten
  2. A

Yolculuk işletme de dahil 35k oluyor sadece telefon fiyatı değil. İkinci seçenekte mantıklı aslında ama gelecek yıl almak için şimdiden biriktiriyor olma fikri üzücü :( işletme ücreti vs de artıyor ocakta malum
  3. A

kurgu şu 14 pro max yurt dışından olacağı için 35k maliyeti olacak malum 11inde ömrü kısalıyor kullanım ömrünü uzatmak adına karlı bi Alışveriş olmaz mı sanki
  4. A

Arkadaşlar selam, Elimde iPhone 11 var malum bunu iPhone 14 pro Max ile değiştirmek akılcı bi hamle mi? Telefon değiştirme ihtiyacım yok malum piyasada ulaşabiliyorken alınmalı mı diye düşünüyorum.
  5. A

Yardım DA-4 "HDMI Sinyal Yok" Hatası

deneyeceğim
  6. A

kasada saklanmayan tek kablo bu bunun iki ucunu da denedim. başka da kablo yok ortada arka tarafa saklamışlar
  7. A

8li girişi olan pcie yazılı güç kablosuna benzeyen bir kablo bağladım zaten başka kabla takabileceğim bir boşlukta yok üzerinde
  8. A

ikisini de denedim. hatta kasayı tvye bağlamayı bile denedim yine görüntü vermiyor
  9. A

monitör hdmı ayarında kablolar doğru yerde
  10. A

hdmidan başka kablom yok. yarın alır denerim. eldeki imkanlarla çözebilmek pek mümkün değil sanırım?
  11. A

DA-4 sistemim bugün geldi monitör olarak asus VP249QGR aldım. Kasa da monitör de ayrı ayrı çalışıyor. Fakat birbirine bağladığımda monitör "hdmı sinyali yok" hatası veriyor. ekran kartını söküp taktım, ramleri çıkarttım taktım, kablo girişi monitörün hdmi kanalında oluşunu kontrol ettim...
  12. A

Hdmi bağlantısı yok hatası alıyorum

Onu yaptım. Ama görüntü yok ayrıca klavye ve mouse ışıkları da yanmıyor başka bir problem olabilir mi
  13. A

Sistem kurulu geldi ekran kartı haricinde herhangi bir bağlantı yapmadım
  14. A

Yaptım monitörde manuel hdmi seçtim hdmi çıkışlarına taktığıma dikkat ettim. Kartı yerine oturtup vidaladım ama yok
  15. A

Merhaba, DA4 sistemim bugün geldi ve ekran kartını da taktım. Şu an kasa çalışıyor, monitör çalışıyor. Ancak ekran kartının fanları dönmüyor/çalışmıyor ve görüntü yansımıyor. Sebebi ne olabilir
  16. A

oyuncu kulaklığı kıyaslaması

f/p düşünüyorum medusanın opsiyonu comfort olarak değerlendirebilirim. 1607793508 evet medusa olursa sıfır alıcam zaten
  17. A

arkadaşımdan alıcam 8-10 kere belki kullanmış.
  18. A

selam, 242 TL'ye sıfır Gamepower medusa kulaklık mı? Yoksa 325 TL'ye az kullanılmış ikinci el Logitech G332 mi
  19. A

Yardım F/p monitör tavsiyesi

Bir de en uygunundan kulaklık tavsiye etseniz 🙄
  20. A

Yardım F/p monitör tavsiyesi

Teşekkür ederim net oldu memnun oldum cidden 😅
Top Bottom