Neler Yeni

iPhone 11’den 14 pro max’e

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan Hosta
Arkadaşlar selam,
Elimde iPhone 11 var malum bunu iPhone 14 pro Max ile değiştirmek akılcı bi hamle mi?
Telefon değiştirme ihtiyacım yok malum piyasada ulaşabiliyorken alınmalı mı diye düşünüyorum.

Receb İvedik

80+ Bronze
Arkadaşlar selam,
Elimde iPhone 11 var malum bunu iPhone 14 pro Max ile değiştirmek akılcı bi hamle mi?
Telefon değiştirme ihtiyacım yok malum piyasada ulaşabiliyorken alınmalı mı diye düşünüyorum.
ihtiyaçlarınızı karşıyayamıyorsanız almayın hocam

şahin doğan

80+ Platinum
Telefon ihtiyacı yoksa değiştirilmemeli. Elinde bütçe varsa bekle 11 eskisin. 15 veya 16 almak daha mantıklı olur. Param çok 15 çıkınca onu da alırım diyorsan geçilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan Hosta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefon ihtiyacı yoksa değiştirilmemeli. Elinde bütçe varsa bekle 11 eskisin. 15 veya 16 almak daha mantıklı olur. Param çok 15 çıkınca onu da alırım diyorsan geçilir.
kurgu şu 14 pro max yurt dışından olacağı için 35k maliyeti olacak malum 11inde ömrü kısalıyor kullanım ömrünü uzatmak adına karlı bi Alışveriş olmaz mı sanki

şahin doğan

80+ Platinum
kurgu şu 14 pro max yurt dışından olacağı için 35k maliyeti olacak malum 11inde ömrü kısalıyor kullanım ömrünü uzatmak adına karlı bi Alışveriş olmaz mı sanki
İlk olarak 14 Pro Max yurtdışı fiyatı 35K çok pahalı. Max 25-26-27K 14 Pro Max fiyatı. Paranızı dolara çevirin ( Yatırım tavsiyesi değildir ) seneye 15 Pro Max alın aynı fiyata, veya 2 sene sonra 16 Pro Max.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan Hosta
İlk olarak 14 Pro Max yurtdışı fiyatı 35K çok pahalı. Max 25-26-27K 14 Pro Max fiyatı. Paranızı dolara çevirin ( Yatırım tavsiyesi değildir ) seneye 15 Pro Max alın aynı fiyata, veya 2 sene sonra 16 Pro Max.
Yolculuk işletme de dahil 35k oluyor sadece telefon fiyatı değil. İkinci seçenekte mantıklı aslında ama gelecek yıl almak için şimdiden biriktiriyor olma fikri üzücü :( işletme ücreti vs de artıyor ocakta malum

şahin doğan

80+ Platinum
Yolculuk işletme de dahil 35k oluyor sadece telefon fiyatı değil. İkinci seçenekte mantıklı aslında ama gelecek yıl almak için şimdiden biriktiriyor olma fikri üzücü :( işletme ücreti vs de artıyor ocakta malum
Bana mantıksız geliyor hocam. 3K kayıt ücreti artacak diye ihtiyaç olmayan bir şeyi almak mantıksız geldi yani. Şöyle düşünün 1 nesil yeni cihazı 3K fazlaya alıyorsunuz. Sonuç olarak karar sizin. Ben fikirlerimi belirtiyorum.

09_rta16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Rafet Tayyip Akdeniz
Arkadaşlar selam,
Knk almasın bence 11 ömrü bitmek üzere zaten, 14 pro Max si al hem helecege dair yatırım olur hemde paran degerinizi korumuş olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan Hosta
Bana mantıksız geliyor hocam. 3K kayıt ücreti artacak diye ihtiyaç olmayan bir şeyi almak mantıksız geldi yani. Şöyle düşünün 1 nesil yeni cihazı 3K fazlaya alıyorsunuz. Sonuç olarak karar sizin. Ben fikirlerimi belirtiyorum.
Teşekkür ederim ben de fikirleri görmek için sordum zaten

ulubeu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Eren Ulu

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
45 bin TL bir telefona vermeyin bence

Cihangir

80+ Gold
Arkadaşlar selam,
geçilir ihtiyacın yoksa da gerek yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,914
Üyeler
140,725
Son üye
Kutayyy
Top Bottom