Arama sonuçları: *

1. K

Sistemim ne eder en son kaça bırakayım ?

6.5k alan varsa düşünmeden sat. Eğer almazsa 6200-6100 TL fiyat biçebilirsin pazarlıkla 6k yapar bırakırsın.
  2. K

sistem topladım sizce nasıl

1. Bu çocuk haklı. 2. Nasıl bir yerde kullanıcaksın bilmiyorum ama tavsiyem ethernet kablosu alman olacaktır.
  3. K

Mert Bayantemur 5000 TL Hazır Sistemi

Arkadaşlar sistem 5000 TL olarak pazarlanmış ama sistemi kendim başka sitelerden toplayınca 87 TL lik bir fark gördüm. Bunun neresi kampanyalı sistem hiç toplamasaydınız biz zaten bulurduk. (Parçalar en ucuz yerlerden toplanmıştır ve tamamen aynıdır) Size bırakıyorum yorumunu. Üstelik sistemde 8...
  4. K

i5 8250U + R5 M430 Bilgisayar ile GeforceNow Kullanabilir miyim?

Yeni bir iss ye geçmenin zamanı geldi o zaman. :) 1611861348 Bir sorum daha var r5m430 ekran kartı geforce now açmam için yeterli olur mu?
  5. K

1-2 ayar dışında hepsi low ve 720p 60 fps verebileceğini düşünüyorum. 1611843431 Asıl sorum benim bilgisayarıma yük biner mi? Yani bilgisayarda ısınma gibi şeyler olur mu?
  6. K

Sistemim de: 4gb ram Radeon r5 m430 intel i5 8250u Laptoptayım tüm driverlar güncel. Sorum şu; Ben burdan mesela apexi açtım oynamaya başladım. Benim bilgisayarıma herhangi bir yük biner mi? Edit 12mbps internetim var.
  7. K

15 bin TL Koltuk, Mikrofon, Kasa ve Monitör dahil Bilgisayar

Üslupta ne var? Ben kötü bişe göremiyorum. Hayır kötü bişe mi dedim. 1611433013 Onu kardeşime ayarlıyordum. 1611433293 Sıkıntılı mısın? Ya da yaşın mı küçük. Neye güldün anlamadım. Her şeyi duyar ve yalan sanan twitter kuşlarından mısın yoksa?
  8. K

Hocam 2 monitör benim için önemli aynı şekilde koltukta. Sen böyle bir sistem yapabilir misin. Mikrofon kulaklıkta olsun hadi. 2 monitör kullanmak daha rahat onun için söylüyorum.
  9. K

2 Yeni Gönüllü Moderatör Alınacaktır.

Ben değil.
  10. K

Aklımda şu mikrofon var çok hoş duruyor. Hyperx quadcast. Bundan başka mikrofon önermezseniz sevinirim. Bir diğer özel isteğimde RTX 3000 serisi bir ekran kartı. Monitör 2 tane olucak 1 tane 144 hz ve 1 tane 75 hz. 75 hz monitöre çok abanmıycam 5 ms te olsa sorun olmaz. 144 hz 1ms olsun ilk...
  11. K

[Anket] Ne kadar zayıfım?

14 yaşındayım 55 kiloyum 176 boyum var.
  12. K

Hangi Monitör Daha İyi?

Samsung al. Oyun için 8ms çok iyi bişey değil. Aynı şekilde 21.5" biraz küçük. Samsung al.
  13. K

Trump destekcileri silahlanıp sokağa inmişler!

Trump ı seviyorum.(!)
  14. K

Düz Dünya Teorisi vs Küre dünya teorisi

Allahım sen bu ülkenin vatandaşlarına akıl fikir ver.
  15. K

Eğitim bakanının açıklaması

Evet arkadaşlar sayın EĞİTİM bakanımız yüz yüze eğitimde çocukların BÜTÜN müfredattan sorumlu olduğunu açıkladı. Bu adam insanların okuldan mezun olmamasını mı istiyor anlamış değilim. Bu arada sınava girecekler de tüm müfredattan sorumlu. (Lgs vb.) Haberin detayları şu şekilde...
  16. K

Oyunların Türkçe Çıkmaması'nın Sebebi Nedir ?

Fazla mı? Aynen kanka adamlar Türkiye pazarından zengin oluyor(!)
  17. K

i3 10100F Apex yayını açar mı?

1660s almayı düşünüyorum.
  18. K

i3 10100F Apex yayını açar mı?

Competitive ayarlarda apex legends yayını açar mı? 16 gb 3000 mhz ram 1660 super ekran kartı
  19. K

Dell 23,8" S2421HGF Monitör Nasıldır?

Link sorunlu. Bütçen ne ? Tn panel renkleri cansız gösterir ama daha hızlıdır. Yandan baktığında kötü görünür. IPS>VA>TN Renk konusunda.
  20. K

KabloNet fiber ile bir şey indirirken ping çıkıyor?

İnterneti sınırlandır. Örneğin tarayıcıdan bişe indiriceksen opera gx indirip hızı sınırla.
Top Bottom