Arama sonuçları: *

• Users: 58_BaBaKoK
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. 58_BaBaKoK

disk %100 olunca donup kalıyor YARDIM !

Arkadaşlar sorunu anlatayım ; Bilgisayarda donmalar oluyor başta bulamadım sonra görev yöneticisinden performansa girip baktığımda disk bölümü %100 olunca donuyor reset atmak zorunda kalıyorum ne yapmam gerekiyor ? Bu sorun yazılımsal mı ? donanımsal mı ?
  2. 58_BaBaKoK

sağlık bakanlığı 8bin işçi alımı hakkında

Arkadaşlar başvurular başlamış ama bir şey sormam lazım isteyen istediği ili yazabilirmi yoksa sadece kendi ilinimi yazabilir ?
  3. 58_BaBaKoK

Megazeka 2'nin fragmanı ÇOK KÖTÜ

Arkadaşlar çocukluğumun en sevdiğim yapımlardan biri olan megazekânın 2 si çıkmış bi hevesle fragmanını açtım ama o kadar kötü ki ilk filminden bile daha kötü animasyonu var buyrun izleyin birde diziside çıkıyormuş Fragman hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  4. 58_BaBaKoK

CS2 sizce düzeldimi ?

Canım sıkıldı birden aklıma cs2 geldi bir gün yükleyip oynicam ama bir sürü bug sıkıntı vardı sizce cs2 düzeldi mi yoksa hala aynımı ve csgo daki zevki hissiyatları alabiliyor musunuz ?
  5. 58_BaBaKoK

Araba fiyatları düşer mi ?

araba fiyatları çok uçuk torosa bile 200-250 bin çekiyorlar sizce bu araba fiyatları düşer mi yoksa artar mı ? araba piyasasının çok durgun olduğunu söylüyorlar ama hiç bi fiyatlarda düşüş göremiyorum dahası artıyor da sadece yeni gelen araçlarda indirim kampanyası var sizce yılbaşında araba...
  6. 58_BaBaKoK

Win 11 sürümüm eskimi ?

Benim pc nin win11 sürümü 21h2 bu sürüm eskimi ?
  7. 58_BaBaKoK

win 11 donup kalıyor

arkadaşlar benim pc de win 11 yüklü ve birden bire sebepsiz donup kalıyor reset atmak zorunda kalıyorum işlemciden kaynaklı zannetim değil virüs dedim oda yok neyden kaynaklı çözemedim lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım ?
  8. 58_BaBaKoK

İşlemcimim Sıcaklığı Normal mi ?

arkadaşlar bu değere bi bakarmısınız ben pek anlamıyorum sıcaklığı değerleri normal mi ?
  9. 58_BaBaKoK

bu videodaki müziği bulamıyorum

beyler bu videoda arka planda çalan müziği bulamıyorum shazamdan arıyorum bulamıyorum bu şarkıyı bilen var mı bulabilecek var mı ?
  10. 58_BaBaKoK

Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım

Arkadaşlar bu sene sınavda pek bişi yapamadım tekrar hazırlanmak istiyorum ama ailem istemiyor onun yerine raylı sistemler okumamı hemen memur olacağımı iş sıkıntısı çekmen diyip söyleyip duruyorlar ama ben tekrar hazırlanıp bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum Sizce bu 2 senelik raylı...
  11. 58_BaBaKoK

Arkadaşlar bu iş zor mu ?

Arkadaşlar alçı fabrikasında paketleme işçisi arıyorlarmış alçı fabrikasında işler ağır işmi mı zorlayıcımı ?
  12. 58_BaBaKoK

Sınav Yaklaştı Ne Yaptınız

ben pek bişi yapamadım
  13. 58_BaBaKoK

Sizce geç kaldım mı ? (yks)

Beyler yks ye 6 ay kaldı sorum şu yetiştirebilirmiyim ? ve derece yapabilirmiyim ? durumum ise tyt de mat bitti biyoloji bitti kimya da ise Kimyasal Türler Arası Etkileşimler konusunda kaldım fizik de ise maddde özkütle . kuvvet. ısı sıcaklık iş güç enerji bitti geometri ise üçgende açılar...
  14. 58_BaBaKoK

Konyalının suçu ne ?

instada ağzına kadar konya postları çıkıyor Bu konya mevzusu ney ? konyalının suçu ne ?
  15. 58_BaBaKoK

Galiba Instagram Hesabım Çalındı

Arkadaşlar galiba diyorum ınstagrama girdim ve biri hesabima girip 200 kişiyi takip etmiş ama hesabımın şifresi değişmemiş gmaili değişmemiş ben durumu anlayamadım hesabıma girip niye 200 kişiyi takip edip gitti yoksa virüsten kaynaklı bir şey mi ? Ne yapmam lazım söyleyebilirmisiniz ?
  16. 58_BaBaKoK

Sizce sorun neyden kaynaklı ? (CS GO sv var red sorunu)

Arkadaşlar cs go da niyeyse sv var değerim çok yüksek, deathmatch'e girdiğim zaman 40fps alıyorum sizce bu sorun neyden kaynaklı ? Benim ssdimin okuma değeri çok düşük sizce ssden mi kaynaklı ? yoksa internetlemi alakalı ? Ya da Ram yetmezliğinden dolayımı Sİstem: FX 6300 GTX 760 8 GB ram...
  17. 58_BaBaKoK

CS GO Yüksek VAR, MS Sorunu

Arkadaşlar bu konuyu kaçkez açtım ama kimse bakmıyor Sorun şu : CS GO DA YÜKSEK VAR MS SV SORUNU CS GO da ben 250-200 fps alırken artık 10fps alıyorum var ve sv değeri kırmızı ve hiç düzelmiyorlar bunun sebebi nedir nasıl çözerim bir şey söyleyin nolur Bu arada bilgisayar formatlı yani virüs...
  18. 58_BaBaKoK

CS GO var ms sorunu ve fps düşmesi (lütfen yardım edin)

Arkdaşlar cs go da var değerim çok yüksek bunun yüzünden fps im 30-40 larda geziyor Atölyede bir map açtığımdada var değerim çok yüksek Nolur bunu nasıl çözerim yardımcı olun
  19. 58_BaBaKoK

CS GO kasma sorunu LÜTFEN YARDIM EDİN !

Arkadaşlar CS GO bu sene başı yüklemiştim geri sildim yazın geri yükliyim dedim normalde ben 150-200 fps alırken şimdi yerlerde sürünüyor 10-20 fps alıyorum en fazla bunun sebebi nedir nolur yardımcı olun Sistem: FX 6300 GTX 760 8 gb ram
  20. 58_BaBaKoK

Rufus fat32 seçemiyorum sorun olur mu ?

Beyler Win10 kuracağım anakartım eski anakartlardan (yani gelişmiş bios sistemi veya uefi desteği yok) rufus da sadece ntfs olarak seçebiliyorum bir sorun olur mu ?
Top Bottom