Arama sonuçları: *

• Users: okankygsz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Bilgisayar çok geç açılıyor

Merhaba herkese bilgisayarım uzun zamandır çok geç açılıyor.Bu süre 1-2 dakika rahat buluyor.Başlangıç uygulamalarından çoğunu devre dışı bırakmama rağmen hala aynı.Bunun çözümü için desteğinizi istiyorum. Depolama birimlerinin fotoğraflarını ve başlangıç uygulamaların fotoğrafını...
  2. O

Bu kamera yayın için nasıldır?

İyi günler herkese Kamera arayışındayım fazla pahalı olmayan mümkünse 60fps verebilen bir kamera ve bunu buldum sizce nasıldır https://amzn.eu/d/jguza9X
  3. O

30k bütçeye sistem tavsiye eder misiniz?

İyi akşamlar arkadaşa maksimum 30k ya kadar Bi sistem bakıyoruz. DDR5 sistemler var onlar mantıklı mı? Geleceğe yönelik yoksa f/p ddr4 sistem mi? Öneride bulunursanız çok sevinirim bugün alacağız
  4. O

Argb ve rgb senkronize çalıştırabilir miyim?

Merhaba Elimde cooler master kasa,kulaklık ve sıvı soğutma var Anakartım,fare ve ekran kartım da asus marka bunları ben asusun programından renklerini aynı anda kontrol edemez miyim? Anakart:Asus a520m-a Sıvı soğutma:cooler master ml240 kasa:cooler master td500 v2 galiba rgb ler için 4 pin...
  5. O

Youtube Kendi youtube kanalıma video yükleyemiyorum

Merhaba herkese youtube kanalıma video atmaya çalıştığım da Şu anda bu kanala yükleme yapmanıza izin verilmiyor gibisinden yazı çıkıyor ve yükleme yapmıyor.Daha Düne kadar yükleyebiliyordum.Bunun sebebi nedir bilen var mı?
  6. O

Ekran kaydı alırken ses kayması oluyor

İyi forumlar herkese konuyu nereye açacağımı bılemedim.Bir konuda yardımınız lazım.Oyun oynadıkça videoya alıyorum ilk başlarda sorun yoktu ses ve görüntü düzgün işliyordu ama son çektiğim 10 video da (her biri 1er saatlik en az ) 10 dakikasından sonra bi ses kayması oluyor net bi şekilde belli...
  7. O

🔥İndirim Xpg d41 spectrix 8 GB 3200 539 TL

Konusu açıldı mı bilmiyorum ama gezerken gördüm. https://www.hepsiburada.com/adata-xpg-spectrix-rgb-8gb-3200-mhz-ddr4-cl16-ram---gri-ax4u32008g16a-st41-p-HBCV00003V09O3?magaza=oyuncumagazasi&url_src=and-product-detail
  8. O

Gamesit marka oyuncu koltuğu hakkında

Merhaba gamesit adlı markanın oyuncu koltuğunu kullanan yada bilen var mı ? Nasıl bir marka güvenilir mi?
  9. O

Msı katana gf66 ne kadar eder ?

İyi forumlar arkadaşımda msı katana gf66 i7 11800h ekran kartı:3050 16gb ramli laptop var ikinci el de ne kadar eder ?
  10. O

Rog Gladius 3 2.4ghz bağlantı sorunu

İyi forumlar herkese bu hafta Asus ROG gladius 3 wireless mouse aldım lakin 2.4ghz bağlantıda PC de ki netimi çok fazla kopmaya sebep oluyor.Bilgisayarı da wifi ile bağlıyorum.Bunun bi çözümü var mı?kablolu kullanmak istemiyorum. Bluetooth bağlantı da gecikme olur mu?
  11. O

Bu sorun nasıl çözülür?

İyi forumlar monitörde çok fazla boşluk var.Bunun çözümü nedir? DP ile bağladığım için mi böyle oluyor acaba?
  12. O

Mekanik klavye Keycaps önerisi

İyi forumlar bende ınca ıkg 451 modeli var Brown switch internette puding keycapsleri gördüm ve hoşuma gitti bunlar her klavyeye uyumlu mu?Kullanan var mı ? Yada başka tarz önerebilecek var mı acaba
  13. O

Steamden alınan nfs ea de açmıyor

İyi forumlar geçen nfs bundle indirimdeyken aldım ve yükledim.Steam üzerinden başlat dediğimde çalısıyor diyip anında tekrar oyna seçeneği geliyor.Ea programına atıyor oda launcher hatası veriyor.Youtube da bir sürü çözüm var hiç biri olmadı.Yönetici olarak çalıştırdım olmadı,ea silip tekrar...
  14. O

Ekran kartsız sistemim ne kadar eder?

İyi forumlar eski sistemi satıyorum ama bugün biri ekran kartsız fiyat sordu.Özelliklerini yazayım fiyat ne eder sizce ? İşlemci:Ryzen 5 3600x Anakart :Asus prime a520m-a (4 ram slotlu) Ram:Kingston hyperxpredator 16 GB 3200 MHz PSU:FPSspeed 600w M2ssd:wd sn 570 500 GB (sıfır bu ) Diğerlerinin...
  15. O

Hangi wireless mouse almalıyım?

Merhabalar wireless mouse geçmek istiyorum ama önceden hiç kullanmadım.Aklımda 2 mouse var biri Asus ROG Gladius III Wireless Cooler Master MM712 Kablosuz Bu iki mouse dan birini düşünüyorum.Farklı marka alıp PC de yazılımıyla uğraşmak istemiyorum. Birde Asus tuf m4 wireless kullanan var mı...
  16. O

30k sistem tavsiye render için

İyi forumlar herkese başlıkta belirttiğim gibi 30k hazır sistem arıyorum.Genelde 3060ti lı sistemler var ama bi sitede https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-bardish-ryzen-7-5800x-32gb-1tb-nvme-m2-ssd-rx6750xt-oyun-bilgisayari-p-42127 Bunu buldum nasıldır? Önerisi olan varsa yazarsa sevinirim
  17. O

Monitörümde ki bu ölü piksel mi ?

İyi forumlar herkese monitörümde bugün farkettiğim bi çizik var.Dışardan darbe almadı.Boya sandım değil.Ölü piksel gibi geldi bana garanti kapsamına girer mi ki ? 1675026188 fikri olan var mı?
  18. O

Çözüldü✓ Sıvı soğutma montajında yardım

İyi forumlar herkese İlk defa sıvı soğutma aldım montajını videolara baka baka yapmaya çalışıyordum lakin pump fan a takacaksınız filan diyorlar ben ise anakartımda göremiyorum.Kabloları nerelere takacağım hakkında yardımcı olur musunuz ? Anakartım Asus a520m-a Sıvı soğutma: cooler master...
  19. O

Tarayıcıda anlık siyahlaşma

İyi forumlar herkese yeni kasa aldım.Eski HDD ve m2ssd aktardım makineyi çalıştırdım her şey güzel ama web tarayıcısında garip bi sorunum var ekran sürekli siyahlaşıyor anlık olarak sebebini bilen var mı ? Telefondan 7 saniyelik video çekmiştim ama yüklemek için dosya boyutu yüksek diyor...
  20. O

Yeni sistem aldım ne yapmalıyım?

İyi forumlar herkese yeni sistel aldım.Mantis 6800 AMD versiyonu Donanımlar hakkında az biraz bilgim var ama şu yaşıma kadar hiç sistem sıfırdan kurulum yapmadım o konuda biraz bilgisizlik var.Bilgisayar geldiğinde ne yapmalıyım. Birde sisteme ek ram takviyesi yapacağım ama sistemde 2*8=16 GB...
Top Bottom