Neler Yeni

Steamden alınan nfs ea de açmıyor

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
İyi forumlar

geçen nfs bundle indirimdeyken aldım ve yükledim.Steam üzerinden başlat dediğimde çalısıyor diyip anında tekrar oyna seçeneği geliyor.Ea programına atıyor oda launcher hatası veriyor.Youtube da bir sürü çözüm var hiç biri olmadı.Yönetici olarak çalıştırdım olmadı,ea silip tekrar kurdum olmadı.Tarih bölge değiştirdim olmadı.Çalıştırabilen var mı?
Not:Steamden en son dosya doğrulama yaptım 32gb oyuna 470 doğrulanmamış dosya diyip 29,4 daha indiriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasovv
İyi forumlar

geçen nfs bundle indirimdeyken aldım ve yükledim.Steam üzerinden başlat dediğimde çalısıyor diyip anında tekrar oyna seçeneği geliyor.Ea programına atıyor oda launcher hatası veriyor.Youtube da bir sürü çözüm var hiç biri olmadı.Yönetici olarak çalıştırdım olmadı,ea silip tekrar kurdum olmadı.Tarih bölge değiştirdim olmadı.Çalıştırabilen var mı?
Not:Steamden en son dosya doğrulama yaptım 32gb oyuna 470 doğrulanmamış dosya diyip 29,4 daha indiriyor
Bugün bende de aynı sorun oldu. Şu videoyada bir bak ben öyle hallettim

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuan dosya doğrulama yapıyor internetim yavaş olduğu için onu beklicem birde bana arkada çalışan servislerden biri sorunlu gibi bi hata vermiyor direk launcher hatası veriyordu ama denerim.Teşekkür ederim

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom