Arama sonuçları: *

1. S

1800 TL civari ayakkabi önerisi

arkadaşlar istediğim ayakkabının özellikleri rahat koşabilecegim sağlam rahat bir ayakkabı 1800 TL civarı bir butcem var bu konularda kötüyüm yardımcı olursanız sevinirim tercihim adidas veya nike ama tabi onerilerinize açığım
  2. S

Sea of thieves ne yaparsam 20 fps

Sistem özellikleri işlemci: İ5 4210-U Ram : 8 gb ekran kartı : nvidia geforce 840m Arkadaşlar sistemim çok mu kötü bana 40 fps falan vermesi gerektiğini düşünüyorum. Ama grafikler düşük de olsa orta da olsa sonuç aynı 20 fps yardımcı olursanız sevinirim
  3. S

Cs go Girdap operasyonu kar yaptırır mı ?

Merhaba yeni gelen operasyonu almak istiyorum bundan önce hiç operasyon almadım tecrübeli arkadaşlar varsa bu operasyon kar ettirir mi ?
  4. S

Minecraftta köylüler çifleşmiyor

java
  5. S

Yatak sayıca fazla
  6. S

Arkadaşlar o kadar yemek yediler üstlerinde kalp çıkıyo çıkıyo sonra bir partikül gelip çoçuk gelmiyor sorunu bir türlü çözemedim bilen varmı
  7. S

Papara uygulamasında sorun yaşıyorum yardım lazım

kanka ben bugün bişey farkettim benim black card kart numarısını 16 haneli orda papara numarısı 10 haneli ben sanıyorumki kart numarısı orda yazıcak,sanırım o benim farklı olan dediğim şey 10 haneli yani black kartın galiba papara numarısı
  8. S

kanka zaten öyle ben size foto su var demedimki sadece benim sorunum hesabı açarken oto bir kart oluşturdu sonradan black cardımı aktive ettim ama anasayfadaki kart değişmedi silinmiyor (sanal kart değil galiba çünkü kart gözükmüyor black carddan başka ) birde hesap detaylarında black card...
  9. S

Reis işte bende ordan iptal etmeyi biliyorum ama orda işte sadece black card var anasayfa anlamadığım başka bir kart var
  10. S

Reis ss lik bi durum yok ana sayfada başka bir papara numarılı olan bir kart gözüküyor kendime ait kart gözükmüyor 1613851493 Kart gözükmüyor
  11. S

Merhaba arkadaşlar ben yeni papara kullancısıyım ininalden paparaya geçtim, hesabı yeni açtığımda sanırım bana sanal bir kart verdi anasayfada gözüküyor.ben papara black card sipariş ettim ve bir kaç hafta sonra geldi kartımı aktive ettim anasayfada kendi black kartımı görmek istiyorum ama...
  12. S

8000-8500 TL ye sistem önerisi

fiyatlarmı düşücek reis ?
  13. S

8000-8500 TL ye sistem önerisi

Selamlar 8000-8500 arası sistem dizebilir veya hazır sistem önerisi yapabilirsiniz (Sadece Kasa ) çoğu zaman oyun oynuyorum yardımcı olursanız sevinirim
  14. S

Kendimce bir sistem topladım yardımcı olursanız sevinirim

İşlemci Amd Ryzen 5 3600 3,6ghz 35mb Cache Soket Am4 Işlemci 10186221 : 1.769 TL İşlemci Soğutucu : Snowman T6 Ultra 6 Bakır Kanallı Rainbow Cooler Fan : 239 Anakart : Gigabyte Gıgabyte B450m S2h Amd B450 Ddr4 M2 Matx AA880GIG729 : 629 Ekran kartı : MSI RADEON RX 5600 XT GAMING MX RX5600XT 6GB...
  15. S

Arkadaşlar size işlemci ile ilgili bir sorum olucak bi bakarsanız sevinirim

sizce amd ryzen 5 3600 ile Snowman T6 Ultra 6 Bakır Kanallı Rainbow Cooler Fan kullanmakmı daha iyi yoksa amd ryzen 5 3600x stok fanı ile mi kullanmak daha iyi fiyatları aynı sayılır siz olsaydınız hangisni seçerdiniz
  16. S

Arkadaşlar 3600x almayı düşünüyorum size bir sorum olucak

işlemci için 2200
  17. S

Arkadaşlar 3600x almayı düşünüyorum size bir sorum olucak

Arkadaşlar genellikle oyun oynııyacağım stok fan yeterli olmazmı arkadaşlarım çok ısındığını söylüyorlar sizce bu doğrumu ?
  18. S

Kendimce bir sistem topladım sizce güzel mi

reis internette aynı fiyatlar bu sistemler he ucuzları var onlarında yok ssd si kronik sorunlu yok kasası kötü yok psu kötü değiştirmede yapmıolar devirde böyle fiyatlar
  19. S

önerin için sağol hele ki bu işlemci konusunda bende senin demenle araştırdım 3600x daha mantıklı ramide dediğin gibi yaparım bu arada https://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-b450m-s2h-amd-b450-socket-am4-ddr4-3200mhz-o-c-m-2-usb-3-1-anakart.html dediğin anakart da bu demi
  20. S

İşlemci Amd Ryzen 5 3600 3,6ghz 35mb Cache Soket Am4 Işlemci 10186221 : 1.769 TL Anakart ASUS PRIME B450M-K II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400MHz(O.C.) M.2 Anakart : 722 TL Ekran kartı : MSI RADEON RX 5600 XT GAMING MX RX5600XT 6GB GDDR6 192bit AMD Ekran Kartı 3,688 TL RAM : GSKILL 16GB (2x8GB)...
Top Bottom