Neler Yeni

Papara uygulamasında sorun yaşıyorum yardım lazım

Sekanos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Özgür Kaya
Merhaba arkadaşlar ben yeni papara kullancısıyım ininalden paparaya geçtim, hesabı yeni açtığımda sanırım bana sanal bir kart verdi anasayfada gözüküyor.ben papara black card sipariş ettim ve bir kaç hafta sonra geldi kartımı aktive ettim anasayfada kendi black kartımı görmek istiyorum ama herhangi bir değiştirme yapamadım black kard simgesine tıkladığımda kartım orda gözüküyor ama anasayfada gözükmüyor yardımcı olursanız sevinirim

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,231
İsim
Efecan
Hocam bi ss atma şansınız varmı bilgileriniz gözüküyor ise karalayın.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ben de kullanıyorum Papara’yı.
Sadece Black Kartım var. Anasayfamda da kart vs. yok. Sadece bakiye ve son işlemler var.

adidas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Berke Kırmızı
Merhaba arkadaşlar ben yeni papara kullancısıyım ininalden paparaya geçtim, hesabı yeni açtığımda sanırım bana sanal bir kart verdi anasayfada gözüküyor.ben papara black card sipariş ettim ve bir kaç hafta sonra geldi kartımı aktive ettim anasayfada kendi black kartımı görmek istiyorum ama herhangi bir değiştirme yapamadım black kard simgesine tıkladığımda kartım orda gözüküyor ama anasayfada gözükmüyor yardımcı olursanız sevinirim
Anasayfada gözükmesine gerek yok. Paparada para kartında değil hesabında kalır. Yani papara black kartindan para yükleyip sanal kartindan harcayabilirsin

Sekanos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Özgür Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Uslan
20210221_003455.jpg

Reis ss lik bi durum yok ana sayfada başka bir papara numarılı olan bir kart gözüküyor kendime ait kart gözükmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kart gözükmüyor
Umarım sorununu çozmustur

Ekler

• 20210221_003544.jpg
    20210221_003544.jpg
    177.1 KB · Hit: 568
  • 20210221_003647.jpg
    20210221_003647.jpg
    164.2 KB · Hit: 977

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,231
İsim
Efecan
Heralde burda yazanların hepsinde papara var. Yani anasayfada yaptığın son işlemler bakiye ve papara numaran yazar kart resmi yokturki hocam.

Sekanos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Özgür Kaya
Heralde burda yazanların hepsinde papara var. Yani anasayfada yaptığın son işlemler bakiye ve papara numaran yazar kart resmi yokturki hocam.
kanka zaten öyle ben size foto su var demedimki sadece benim sorunum hesabı açarken oto bir kart oluşturdu sonradan black cardımı aktive ettim ama anasayfadaki kart değişmedi silinmiyor (sanal kart değil galiba çünkü kart gözükmüyor black carddan başka ) birde hesap detaylarında black card numarısı yazmıyor o anasayfaki kartın numarısı yazıyor bir türlü çözemedim emaillere de bakmıyorlar

Sekanos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Özgür Kaya
kanka ben bugün bişey farkettim benim black card kart numarısını 16 haneli orda papara numarısı 10 haneli ben sanıyorumki kart numarısı orda yazıcak,sanırım o benim farklı olan dediğim şey 10 haneli yani black kartın galiba papara numarısı

Top Bottom