Arama sonuçları: *

1. Atéş

XBOX Series S 120hz olmuyor

Arkadaşlar yeni monitör aldım 144Hz fakat anladığım kadarıyla HDMI bağladığım için 60Hz oluyor. Display Port gerekiyormuş. Şöyle ki Xbox'da DP portu yok HDMI kablosunu DP çevirici ile monitöre taksam işe yarar mı? Çevirici link: MAXGO Displayport To Hdmi 4k Kablo Display Port Çevirici...
  2. Atéş

Öneri 2017 Macbook Pro vs HP 15S

Arkadaşlar ben şuan üniye gideceğim ve şimdiden yazılıma başlamak istiyorum geç oldu ama yapacak bir şeyim yok. Yazılım için ve gündelik hayat için kullanmak istiyorum. Youtube surf vs. 2. El 2017 macbook pro mu alayım yoksa sıfır HP 15s mi alayım? Macbook yazılım için daha iyi diyorlar ama işte...
  3. Atéş

Asus Laptop ve Masaüstü takası (yardım)

Masaüstü sistem nasıl peki iyi mi alınır mı ?
  4. Atéş

Asus Laptop ve Masaüstü takası (yardım)

Arkadaşlar bir yıl önce bir laptop aldım. Asus TUF FX505GD sıkıntısı yok ama masaüstüne geçmek istiyorum. Sahibindene koydum biri takas istedi ama arada kaldım yardımcı olur musunuz ? Asus Laptop Sistem: GTX 1050 4GB 8GB RAM 2666 Mhz 1TB HDD i5-8300H 2.3Ghz Masaüstü: i3 9100f 3.6 Ghz Gigabyte...
  5. Atéş

Rehber Bim'e gelecek Arctis 1 350 TL olan Kulaklık Alınır Mı ?Sorusunun Cevabı

Kankam bu kulaklıktan kötü bir kulaklık ile oyun oynuyorsan vs kesinlikle git al. Attığım siteye bak profesyonel teknoloji siteleri tarafından puanı gayet yeterli ve kullanıcı puanı bi hayli yüksek 20 bin kişi ortalama 100 üzerinden 90 puan vermiş. Konuyu açan arkadaş biraz fazla aşağılamış...
  6. Atéş

Rehber Bim'e gelecek Arctis 1 350 TL olan Kulaklık Alınır Mı ?Sorusunun Cevabı

Ya beyler kusura bakmayın da yok 7.1 değilmiş falan. Fiyatı 650 - 700 olsa bunları söylemeleri normal ama 350 TL'ye düşmüş fiyatı. FPS oyunlarında düşme yaşarsın da ayrı komedi bu arada xD. 60 TL olan kulakiçi jbl ile CS GO oynuyorum ve benim gibi böyle oynayan çok insan var arkadaşlarım dahil...
  7. Atéş

5000-6500 TL Arası Laptop Önerir misiniz

Kankam sıfır zor bulursun. 8 Bin TL verebilirsen Acer Nitro 5 kesinlikle tavsiye ederim. Soğutması falan mükemmel gerçekten. Ama o kadar bütçem yok diyorsan 2. el öneririm ben şahsen 2. el aldım laptop. Şuan onu kullanıyorum GTX 1050 var. Rainbow medium 100 fps falan alıyorum. 4 Bin TL'ye aldım...
  8. Atéş

İngilizcemi nasıl geliştiririm ?

Salih kim la xD
  9. Atéş

İngilizcemi nasıl geliştiririm ?

Merhaba arkadaşlar. İngilizcem fena değil orta düzey diyebilirim yaklaşık 10 senedir yabancı dizi izliyorum bana faydası olduğunu düşünüyorum. Yabancı sitelerde dolaşıyorum kendimce anlamaya çalışıyorum. Fakat hala yetersiz görüyorum. Daha da ilerletmek istiyorum. Sizce ne yapılabilir ? Site...
  10. Atéş

Öneri Macbook vs Huawei Laptop

Kanka şöyle yazılım için değil ya sunum için falan. Ayrı masaüstü toplayacağım zaten yazılımımı orda yaparım.
  11. Atéş

Üniden sonrasını da götürür mü sence ?
  12. Atéş

Aynen biraz araştırdım ben de baya iyi diyorlar. Ama pil süresi falan macbook daha üstün.
  13. Atéş

Beyler üni için oyun falan oynamak için değil sadece üni için ve üniden sonrası için. https://www.vatanbilgisayar.com/macbook-air-m1-notebook.html VS https://www.vatanbilgisayar.com/huawei-matebook-d15i-core-i5-10210u-1-6ghz-8gb-256gbssd-13-int-spacegrey.html Fiyat farkının farkındayım ama...
  14. Atéş

Switch vs Mebran Klavye

Apex 3 düşünüyorum ama bilmiyorum.
  15. Atéş

Switch vs Mebran Klavye

Apex 3 düşünüyorum. Dayanıklılığında sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ömrü kısmı isme 20m tıklama süresi var yeterli. Aklıma takılan sadece tepkime süresi.
  16. Atéş

Switch vs Mebran Klavye

Arkadaşlar ses dışında ne farkı var ? Tepkime süresi var mı ? Varsa çok mu fazla ?
  17. Atéş

Wındows 10 Şifre Kalkmıyor

Videodaki her şeyi yaptın mı ?
  18. Atéş

Wındows 10 Şifre Kalkmıyor

Buyur kankam.
  19. Atéş

Yardım Steelseries Apex 3 Alınır mı ?

Şey farkı var mı peki biliyor musun bilmiyorum red switchler var oyun için falan hani tepkime süresi falan nasıldır acaba switch olmamasına rağmen ? Ya da swtich tepkime süresine etki ediyor mu onu da tam bilmiyorum.
  20. Atéş

Yardım Steelseries Apex 3 Alınır mı ?

Açıklamada 20m kullanım ömrü yazıyor.
Top Bottom