Arama sonuçları: *

• Users: Hasanst
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Hasanst

Lise de Vals için takım elbise önerir misiniz ?

Olup olabilecek en uygun fiyatlı takıma ihtiyacım var muhtemelen sadece 1 kez giyilecek. Normalde xs-s giyiyorum.
  2. Hasanst

Yardım D diskine yüklenmiş oyunu C diskine taşıma

Starflieldı gamepassten yüklediğim için program ekle ve kaldırdan taşımak haricinde başka yöntem bulamadım. Birkaç dakikadır alttaki bar dolmuyor, neden olabilir ? 1694442805 Yanlışıkla ayarlar uygulamasını kapattım tekrar taşımayı deneyemiyorum, taşı butonu aktif değil. Ne yapmalıyım ?
  3. Hasanst

Yardım RTX 2060 Sistemde Starfield Düşük FPS Veriyor

Low ayarlarda oyunun giriş bölümünde 60 fps bile olmuyor 30-45 fps arası değişiyor ve bazen donuyor 2-3 saniye sonra düzeliyor. Ne yapabilirim ? 1694177002 Yanlış bir ayar var mı ?
  4. Hasanst

Yardım Superonline - İnternetimdeki Rezil Değerler

1 Ay önce yeni eve taşındık eski evde fiber altyapısı vardı , superonline kullanıyorduk ve modeme ethernet ile bağlanıyordum. 25 mb paket ile 22 mb değerleri falan görüyordum, lolde de 21 ms falan oluyordu en fazla. Yeni taşındığımız evde fiber altyapısı olmadığı için vdsl kullanmak zorunda...
  5. Hasanst

Starfield Konusunda Beklentilerimizi Konuşalım.

6 Eylülde çıkış yapacak oyun ve çıktığı gibi Gamepassde oynanılabilir olacak. Birkaç gün önce ön yüklemeye açıldı. Benim beklentim fırlamış durumda, şaheser olacağına inancım tam. Sizce ?
  6. Hasanst

Öneri 7000-8000 TL televizyon önerir misiniz ?

Boyut sıkıntısı yok 32 inç üstü yeterli olur. Android TV olması lazım, Smart TV olmaz.
  7. Hasanst

Oyun Geliştirmeyi Nasıl Öğrenebilirim ?

Daha önce biraz python öğrendim ama oyun geliştirme konusunda 0'ım. Udemyden Unity C# kursları bakıyorum ama genelde hepsi hypercasual oyunlar üzerinden anlatıyor dersleri. Hypercasual oyun oynamayı sevmediğim için o tarzda minik minik oyunlar yaparken eğlenebileceğimden emin değilim. Daha...
  8. Hasanst

Yazın neler yapabilirim ?

Amacım para kazanmak değil. İçerik üretmeyi seviyorum. her şey önerebilirsiniz.
  9. Hasanst

Yardım Superonline ile gelen TV+ PRO ve Mİ STİCK ile ilgili sorular

Superonline üyeliğimizle beraber aylık ekstra ücret ödeyerek tv+ pro üyeliği aldık. Gelip bağladılar normal bir android tv gibi çalışıyor. Ama tv kanalları izlemek için tek seçeneğim tv+ uygulaması gibi gözüküyor. Ona ekstra bir ücret illaki ödemeli miyim ? Mi stick alsam yine aynı sorunları...
  10. Hasanst

silinmesi gereken konu

1) God of War 330 TL --> 197 TL : Son yılların en iyi oyunlarından biri hatta birçok kişiye göre dünyanın en iyi oyunu https://store.steampowered.com/app/1593500/God_of_War/ 2) Red Dead Redemption 2 1150 TL --> 380 TL : Son yılların en iyi açık dünya aksiyon oyunu benim de şuana kadar oynadığım...
  11. Hasanst

Öneri İnternet Sağlayıcısı Önerisi - Oda Dizaynı Önerisi

Yeni eve taşınıyoruz internet sağlayıcısı önerir misiniz ? Ve yeni odama dizayn için bazı şeyler önerir misiniz ? (Tablo vb.)
  12. Hasanst

15 Yaş Kilo Almak ve Vücudu Şekillendirmek İçin Antrenman Önerisi

15 Yaşındayım boyum 1.65 kilomdan tam emin değilim ama son ölçtüğümde 52 falandı ve kolay kolay kilo alamıyorum. 2 isteğim var sadece, biraz kilo almak ve kollarımı geliştirmek. Evde kendim yapabileceğim antrenmanlar var mı ? Salona gitmek istemiyorum. Çok pahalı olmadığı sürece gerekli şeyleri...
  13. Hasanst

Yardım Hepsiburadanın üst üste hatası

Birkaç hafta önce sipariş verdiğim biyoloji kitabını hem normalden geç getirdiler hem de konu anlatımı kitabı yerine test kitabı yolladılar. İade edip tekrar sipariş vermek zorunda kaldım ve bu bana 1 hafta vakit kaybettirdi. Geçen gün 1 TB Segate Barracuda hdd aldım bugün elime ulaştı 1 TB...
  14. Hasanst

Superonline 25 mbps 120 TL iyi mi ? Çok fazla düşme oluyor son zamanlarda.

Soru başlıkta. Geçebileceğim internet sağlayıcısı önerir misiniz ? 1684169180 @MematiBaş🚬 Hocam bilgisi olan arkadaşları etiketler misiniz ?
  15. Hasanst

Öneri 1 TB HDD önerir misiniz ?

Net bir bütçem yok fiyatlara göre değişebilir. Seagate Barracuda düşünüyorum daha iyisi var mı ? 1683964582 @MematiBaş🚬 Bilgisi olan arkadaşları etiketler misiniz rica etsem ?
  16. Hasanst

Segate Barracuda 1 TB Vento vg11a kasaya uygun mu ?

HDD konusunda bilgim yok anakart bilgisi gerekiyorsa veririm. Kasaya takmak ve kurulumunu yapmak zor mu ?
  17. Hasanst

Unreal Engine 5 - Blueprint Static Mesh Sahneye Gelmiyor ?

Ekrana neden gelmiyor ? Sağ tarafta outliner bölümüne de gelmiyor ? 1681564650 @Furkan Karagülle Bir arkadaş sizi önermişti yardımcı olursanız sevinirim
  18. Hasanst

Unreal Engine 5 Öğrenmek İçin Kaynak Önerisi Yapar mısınız ?

Bütçe sıkıntım belli bir seviyeye kadar yok. Kitap yada kurs olması benim için önemli değil. Verimli olsun yeter. Türkçe olursa daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler. @MematiBaş🚬 Hocam sizide çok fazla etiketledim son zamanlarda kusura bakmayın, bilgisi olan arkadaşları etiketlerseniz çok sevinirim.
Top Bottom