Arama sonuçları: *

• Users: EMREG
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. EMREG

Öneri 1000 TL Sata SSD Tavsiyesi.

Bu civarlarda maksimum 1100 TL olacak şekilde 480 GB Sata SSD alacağım. Mümkünse Hepsiburada veya taksitli bir site olsun. Sata olması gerekiyor çünkü NVME slotum yok.
  2. EMREG

Kısa mesafeden sistem taşımak.

Kuzenim bana boşta çıkan sistemini verecek. Ama taşıma konusunda kararsızım. Çok uzak bir mesafe değil. Akşam Doblo ile dönüyoruz. Kucağıma alsam ekran kartına zarar vermeden getirebilir miyim? Uzak bir yer değil. Sistem DA-V3. Kart MSI Aero GTX 1050 Tİ(tek fanlı model)(sistemdeki HDD sökülmüş)
  3. EMREG

Shopier.com Betterbutikwinter nasıldır?

(yükseltildi) https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=betterbutikwinter&sid=WEFpajYxM0Z5blVKM21vTDBfLTFfIF8g Bu sitedeki Barça sweati almak istiyorum. Platformdan başka firmalardan alışveriş yapan arkadaşlarım vardı o yüzden shopiere güveniyorum ama bu tarz kıyafetler...
  4. EMREG

Yardım İnternet Sağlayıcı Tavsiyesi

Arkadaşlar vodefone ile sözleşmemiz bitiyor ve sağlayıcıyı değiştrimek istiyoruz. Bunun için Türknet Gigafiber 1000 MBPS'yi seçtik fiyat/performans oranından dolayı.(Daha geçmedik.) Ama sormak istediğim bir konu var. Modemde ADSL2+ ve 300 Mbps yazıyor. Biz bu internetin ne kadarını...
  5. EMREG

16000 TL PC Tavsiyesi

Yaklaşık 16000 TL bütçem var. sistem fiyatları bir haftada bile zamlandı. Zaten harici kendin parça parça toplaması çok zor. https://www.incehesap.com/phoenix-v2-oyuncu-bilgisayari-fiyati-50236/ Şu sistem bu fiyatta yukardan psulu kasa, ssd markası ve psu modeli konusunda kafamı karıştırdı. Hadi...
  6. EMREG

Laptop Monitör sorunu.

MSİ Pro MM223 Series bir monitör aldım. Laptopa bağladım ve hdmi taktıktan neredeyse 5 dk sonra görüntü geldi. Her ayar tuşuna bastığımda 3-4 dk bekletiyor ve ayar menüsünü açmıyor. Siyah ekrana bağlıyor. Geri gelmesini bekliyorum. Laptop güçsüz ve bence şuan bağlanmakta zorluk çekiyor.cs source...
  7. EMREG

Öneri 3000 TL Monitör Tavsiyesi

Acer 23.8 100HZ 1MS VA Panel -2800 TL- Acer 21.5 75 HZ 1MS IPS Panel -2400 TL- MSI 21.5'' 100 HZ VA PANEL -2600 TL- Asıl sormak istediğim VA ve IPS panel fark eder mi? Oyun/FPS amaçlı olacak zaten. Uzun zamandır 60HZ 5MS TN panel kullanıyorum. Üstteki monitör nasıl olur 100hz piyasa çok yok...
  8. EMREG

Öneri 3000 TL Monitör önerisi

https://www.hepsiburada.com/acer-ka222q-215-75hz-1ms-hdmivga-freesync-full-hd-ips-led-monitr-umwx2ee007-p-HBCV00003N79SG?magaza=BOZDAN+Teknoloji&url_src=and-product-detail Şimdilik aklımda bu var. 21.5" ekran çok küçük olur mu bilemedim. Zaten uzun zamandır laptop kullanıyorum ama küçük gelme...
  9. EMREG

6000 TL Telefon önerisi

Alan kişi oyun oynamak amaçlı alacak. Malum mobil oyunu oynayacak o yüzden kamera,arayüz ve kullanışlılık dışında performans amaçlı bir şey arıyoruz. Snapdragon işlemci tercihimdir çünkü helio işlemciler çok ısınıyor. Marka takıntısı yok. Sıfır istiyor. Ama mantıklı ikinci elde olur.
  10. EMREG

YUMİ Uefi hangi türü seçmem lazım?

Arkadaşlar Rufus sürekli aynı yerde hata verdiği için yumiyi keşfettim. Your Usb MultiBoot İnstaller. Legacy kurulumda windows wista/7,8,10 kurma ekranı tek bir seçenekte. Ama Uefi olanında sadece 10 installer buldum. Ben ise Windows 8.1 Home Single Language istiyorum. Ya da hiç yumi rufus...
  11. EMREG

Windows 8.1 driver sorunsalı.

Uyumlu işletim sistemlerinde Windows 10 yazıyor. Bilgisayarımda C diskinin şişmesi ( dosyalarla birlikte) ve W10 güncellemesi sonrası %100 disk kullanımı sonucu temiz kurulum ile birlikte Windows 8.1 geçme kararı aldım. İnternette driver hakkında sorunlar olabileceği yazıyor o yüzden tamamını d...
  12. EMREG

Öneri Dark klavyesi alınır mı?

Arkadaşlar laptobumun klavyesi bozuk. 1-2 senelik bu klavye alınır mı? Çok para harcamak istemiyorum. Babamın öncelikli tercihi Hepsiburada. https://www.hepsiburada.com/dark-force-mekanik-hisli-rainbow-aydinlatmali-trke-q-siyah-oyuncu-klavyesi-dk-ac-gk1000-p-HBV00000FSH2I?url_src=and-product-detail
  13. EMREG

Öneri Note 10S 128/8 GB 7000 TL Alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-10s-128-gb-8-gb-ram-xiaomi-trkiye-garantili-p-HBCV00002Z0V83?url_src=and-product-detail Arkadaşlar koşun babam çıldırdı alalım alalım diyor sepette kargo dahil olmadan 6999 diyor. Xioamiyi biliyoruz zaten ben note 8 annem x3 nfc kullanıyor amoled...
  14. EMREG

Öneri Reeder ReeFİT S2 Lite Alınır mı?

Zamanında 80 liraya aldığım, tsunami ve ezilmeye karşı dayanıklı saatimin pimi çıktığı için şuanda takamıyorum. Malzemesi de eksik. Aldığım yere gitsem 20 TL masraf çıkarır en az. Onun yerine bu bilekliği alsam? Hem renkli hem de adım ölçüyor...
  15. EMREG

Öneri 6000 TL Telefon önerisi (2.konu)

Yenilenmiş olmaz. Marka takıntısı yok ama oppo, realme çok sevmiyor. Oyun performansından çok batarya ve stabilite önemli. (Zaten 10 senedir Batak ve Batak HD oynuyor :D) Babam 6000 TL ile bir telefon almaya karar verdi. Telefon fiyatları bir yılda 2 katına çıktığı için doğru karar veremedim o...
  16. EMREG

Öneri 6000 TL Telefon önerisi.

Yenilenmiş olmaz. Marka takıntısı yok ama oppo, realme çok sevmiyor. Oyun performansından çok batarya ve stabilite önemli. (Zaten 10 senedir Batak ve Batak HD oynuyor :D) Babam 6000 TL ile bir telefon almaya karar verdi. Telefon fiyatları bir yılda 2 katına çıktığı için doğru karar veremedim o...
  17. EMREG

QCY T13 Kutusu ışık gariplikleri

Kulaklığı ne zaman şarja takarsam hep önce kırmızı, 5-10 dk sonra ise yeşil yanıyor. Şöyle taktım bir saat sonra aldım(bu sırada uzun süredir yeşil). Sonrasında geri taktım ve şarja yine kırmızı yandı sonra yeşil oldu. Bir sorun mu var yoksa normal mi? Kırmızı ışık şarj olma uyarısı mı? Onun...
  18. EMREG

Cüzdan önerisi 200 TL.

Önerilerinizi alayım.
  19. EMREG

Aktif Gürültü Önleme çok önemli mi?

https://www.hepsiburada.com/qcy-t13-bluetooth-5-1-bluetooth-kablosuz-kulaklik-pm-HBC00000QVK4D Bu modelde karar kıldım. Ama çoğunda aktif gürültü önleme olmasına rağmen bu modelde yoktu. Dışarıdaki sesleri engelliyormuş ama bu özellik olmasa dışarıdan çok ses alır mıyım? Ayrıca önerilerinize...
  20. EMREG

Öneri 300-400 TL Kulakiçi kulaklık önerisi

Mikrofon çok önemli değil. Bu bütçede olamazda zaten. Ses kalitesi vasatı...
Top Bottom