Neler Yeni

Aktif Gürültü Önleme çok önemli mi?

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Aşırı sesli ortamlarda bulunuyorsan önemli yoksa sıkıntı olmaz

Kontfire

80+ Silver
Valla TCL s600 kullaniyorum iyi ki ANC var diyorum. Ofiste gürültüyü engelliyor, otobüste motor sesini yok ediyor. Odaklanmam gerektiğinde yardımcı oluyor. Müzik dinlerken dışarıdan gelen ses ile müzik zevkim yok olmuyor. Transparan modu ile de istersem dışarıyı duyuyorum. Müzik dinliyorum zannediyolar ama ben onları dinliyorum :kekw::kappa:

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Bu modelde karar kıldım. Ama çoğunda aktif gürültü önleme olmasına rağmen bu modelde yoktu. Dışarıdaki sesleri engelliyormuş ama bu özellik olmasa dışarıdan çok ses alır mıyım? Ayrıca önerilerinize açığım(300 TL.)
evet çok önemli ama aktif gürültü önleme olmayan her kulaklık kötüdür alınmaz vs. demiyorum t13 fiyatına göre iyi bir model

şahin doğan

80+ Platinum
Ben Airpods 2. nesil kullanıyordum silikonsuz olduğu için ( silikonlu kulaklıklardan nefret ediyorum ) Airpods Pro'ya geçtim, silikondan hala nefret ediyorum ama otobüste, Üniversitede toplu derslerde veya tanıtımlarda vs çok rahat oluyor aktif gürültü engelleme.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,433
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Valla TCL s600 kullaniyorum iyi ki ANC var diyorum. Ofiste gürültüyü engelliyor, otobüste motor sesini yok ediyor. Odaklanmam gerektiğinde yardımcı oluyor. Müzik dinlerken dışarıdan gelen ses ile müzik zevkim yok olmuyor. Transparan modu ile de istersem dışarıyı duyuyorum. Müzik dinliyorum zannediyolar ama ben onları dinliyorum :kekw:
Transparan özelliği için bile alınır çok iyi özellikmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,023
İsim
Diyarhan
Valla TCL s600 kullaniyorum iyi ki ANC var diyorum. Ofiste gürültüyü engelliyor, otobüste motor sesini yok ediyor. Odaklanmam gerektiğinde yardımcı oluyor. Müzik dinlerken dışarıdan gelen ses ile müzik zevkim yok olmuyor. Transparan modu ile de istersem dışarıyı duyuyorum. Müzik dinliyorum zannediyolar ama ben onları dinliyorum :kekw::kappa:
Kesinlikle otobüsün ve trafiğin sesini 0 a indiriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle :kekw: kablosuz sarj olmasida mükemmel kablo ile ugrasmiyorum
Bak bunu yenş öğrendim 😄

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Ahmet Şeker
Bu modelde karar kıldım. Ama çoğunda aktif gürültü önleme olmasına rağmen bu modelde yoktu. Dışarıdaki sesleri engelliyormuş ama bu özellik olmasa dışarıdan çok ses alır mıyım? Ayrıca önerilerinize açığım(300 TL.)
bu bütçede alabileceğin en iyilerindendir bu fiyata ancli kulaklık bulamazsın zaten anc daha önce deneyimlemediysen öyle mutlaka olması gereken bir özellik değil ama bütçeni arttırabilirsen ancli olmasına dikkat et müzik zevkini katlar otobüste falan özellikle

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Airpods Pro kullanıyorum bende gürültü engelleme modu çok işime yaramıyor açıkçası otobüs vb kullanmıyorum belkide ondandır ama bence illa olması gereken bi özellik değil bundan öncede normal Airpods kullanıyordum bana pek bişe fark etmedi açıkçası daha çok transparan modu işime yaradı.

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Gürültülü ortamlarda ANC işe yarıyor fakat bana göre Transparency Mode özelliği daha önemli. Sokakta kulaklıkla yürürken vs falan komple dünyadan kopmak biraz tehlikeli.
Aynı fikirdeyim

Top Bottom