Arama sonuçları: *

• Users: oguzzilla
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Mikrofon kendini dinle seçeneğinde çok iyi ama discordda vs çok kötü

merhaba, biri kablolu biri kablosuz iki adet kulaklık kullanıyorum. ikisinde de arkadaşlarım discord sesinin rezalet olduğunu söylüyor. discordda kendini dinle yapıyorum gerçekten kötü, whatsapp sesli mesaj gönderiyorum gene kötü ama windows ayarlarından bu aygıtı dinle diyorum ses muazzam...
  2. O

Bilgisayarimi yükseltmek mi yoksa yeni sistem mi daha mantıklı?

merhabalar, hiç lafi uzatmadan sistem parçalarını söyleyeyim. r3 3100 gtx 1650 b450m 8x2 3200 ddr4 500 m2 ssd 550wpsu zamaninda 5600xt kartim yandığı için mecburen bu karta düştüm, şimdi de yetmiyor. uzun süredir de takip etmiyorum 4060 ucuz geldi gözüme alayim dedim darboğaz yapar diye...
  3. O

CS2 Mikrofon Basınca Sesler Boğuklaşıyor

merhabalar, cs2 oynarken mikrofon bastığım anda sesler aşırı derece boğuklaşıyor. bu durum discord açıkken de oluyor. yani mikrofon aktif olduğu sürece sesler boğuk geliyor. çözümünü bilen var mı?
  4. O

Gmail Şifre Sıfırlama Kodum Aynı Gmaile Gidiyor

merhaba, gmail şifremi unuttum. şifremi unuttum diyip telefon numarama kod gönderiyorum ve kodu giriyorum. bundan sonra da şifresini unuttuğum aynı gmailime kod gönderip onu girmemi istiyor. bu nasıl bir mantık? çözümü var mı?
  5. O

Yardım Durduk yere wifi ve mobil veri aşırı yavaşladı

merhabalar, başlıkta yazdığım gibi dünden beri telefonda internet sıkıntısı çekiyorum. wifideki diğer telefonlarda, bilgisayarlarda problem yok sadece benim telefonumda sıkıntı var. youtube anasayfayı yüklemesi 10 dakika falan alıyor. whatsapp mesajları da aynı şekilde 5-10 dakikada anca...
  6. O

Yardım QCY marka kulaklık önerisi

Merhaba dostlar, sadece spor yaparken ve bisiklet sürerken kullanacağım bir kablosuz kulaklık arıyorum. Daha önce Thunder ve Mi kullandim ancak birisinde muffle sıkıntısı diğerinde batarya şişmesi oldu. Günde 4-5 saat, temiz kullanıyorum. Bu şartlarda uzun ömürlü, fiyat performans QCY marka...
  7. O

116 megabit internet ile steamde 73mb/s indirme yapıyor

merhaba, arkadaşlarımdan birisi turknet diğeri superonline kullanıyor ikisinin de hızı 100-120 megabit arasında ve indirme hızları +70mb/s civarinda geziyor. ben vodafone kullanıyorum hızım onlarla aynı benimki 13mb/s indiriyor. benim indirme hızımın normal olduğunu biliyorum, onlarin...
  8. O

Win11 Güncelleme Sonrasi Bitlocker Sorunu

Merhaba, dün windows güncelleme sonrası pc açılışta bitlocker kurtarma keyi istiyor. Cmd ile aktiflestirdim windowsu, herhangi bir keyim yok. Yardımcı olabilir misiniz?
  9. O

Asus Tuf 15 fx506he 12bin₺ alınır mı?

Merhaba, bu laptopu black friday etkinliğinde yakaladim. Kronik sorunu olan bir Asus modeli vardi tam olarak hatırlamıyorum. O yüzden sorayım dedim, tavsiye eder misiniz? 3000 lei (ron) yani 11 bin 600₺ ye denk geliyor.
  10. O

600-800€ arasi gaming laptop onerisi

Merhaba, avrupa icerisinde fiyat performans gaming laptop ariyorum. Ornegin Romanya'da Lenovo IdeaPad 3 buldum. 12800tl yapiyor. Istedigim ozellikler: +144hz ips ekran (boyut veya pixel fark etmiyor) 16gb ram DDR fark etmiyor i5 10. nesil veya uzeri islemci (veya amd esdegeri) rtx gpu...
  11. O

Offline Steam Hesabindan Birisi Bilgisayarımı Kontrol Etti

Merhaba offline steam hesabi satin almıştım. Bugün oyundayken ses gitti, kapat-aç yaparken mouse kontrolü gitti. Biri sağda solda dosya açmaya başladı, pcyi kapattım anında. Şu an sıkıntı yok ama nasıl yapabildi ve ben oyundayken pcde gezmiş olabilir mi? crackli oyundan korktuğum için ve oyun...
  12. O

PC Açılıyor Ancak Masaüstü Yüklenmiyor

Fotoğraftaki gibi sadece mouse imleci var onun haricinde hiçbir şey yok. HDD arkadaşımın içindeki dosyalari almak istiyor. Kendi bilgisayarima taktım, fazladan sata kablom olmadığı için kendi hdd'min sata kablosunu buna taktım. PC'yi kendi HDD'mden boot etsem bu bozuk olani baska bir satayla...
  13. O

Yardım Turknet hız 128mbps'den 16mbps'ye düştü

Başlıkta dediğim gibi bir anda düştü ve 2 gündür böyle, biraz önce TurkTelekom ekibi geldi ve modemde veya sinyalde hiçbir sorun bulamadi. Kablolu 128, kablosuz 80-140 arasi alıyordum. Şimdi kablolu 16, kablosuz 18 aliyorum. Turknet'i ne zaman arasam saha ekibi gönderiyor. Benimle konuşan...
  14. O

Gmail Hesabımın Ülkesini Değiştirmek Mümkün mü?

Sıfırdan VPN ile gmail açmayı denediğimde telefon numarası istiyor. Yok mu bir çaresi Google Voice kullanacağım onun için ülkemin Amerika olarak gözükmesi gerekiyor.
  15. O

Yardım Fanların hızı sürekli değişiyor, yardım eder misiniz

Merhaba, b450m s2h v2 anakartım var ve karta 4 tane bağlı fanım var. Bios'tan mis gibi ayarlamamı yapıyorum pc açılınca SIV uygulaması yüzünden otomatik olarak hızı yükseliyor ve gereksiz bir gürültü çıkartıyor. Ne yaparsam yapayım hızı değişmiyor, 30 derecede %90 fan çalışıyor :D Yardım...
  16. O

Bu kartlar neden bu kadar ucuz?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sifir-asus-rx580-4gb-dual-oc-gddr5-256bit-938508435/detay piyasasinin 5k altinda satiliyor sebebi nedir?
  17. O

Android TV Box önerir misiniz?

10 yıllık televizyona ucuz bi tv bix önerebilir misiniz? TV 4k değil. Amazondan vs. dizi izleyeceğim 200 lira civarında ariyorum, teşekkürler.
  18. O

Bu Televizyonlardan Hangisini Tercih Etmeliyim?

İnternette istediğim gibi gezmek istiyorum, İnternetten almak sıkıntı çıkarır mı? Bütçem max 4800TL, önerilerinizi bekliyorum. 58inch olmasına rağmen fiyatı 55inch olandan daha düşük sebebi nedir? Benim bulduklarım böyle, şehrimde görüp alabileceğim bir yer olması öncelikli tercihim ancak...
  19. O

Aynı Fiyata Asus GTX 1660 mı? XFX RX 5500 XT 4GB mı?

Asus phoenix gtx 1660: 3830TL XFX RX 5500 xt 4gb: 3880TL Phoenix modelinin oyun testlerine baktım Witcher3'de 82 derece, başka oyunda 78 derece, bunlar çok fazla geliyor bana. XFX hakkında da iyi şeyler duymadım, sizce hangisi? İkisini de tavsiye etmezseniz almayacağım.
  20. O

Asus Phoenix 1660 Isınma Problemi Olur mu?

Başlıkta belirttiğim gibi, Asus Phoenix Gtx 1660 (o.c olan model değil). overclok vs. hiçbir şey yapmadan Corsair Carbide Spec Delta kasayla ısınma problemi yaşar mıyım?
Top Bottom