Neler Yeni

Yardım Turknet hız 128mbps'den 16mbps'ye düştü

oguzzilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Oğuz
Başlıkta dediğim gibi bir anda düştü ve 2 gündür böyle, biraz önce TurkTelekom ekibi geldi ve modemde veya sinyalde hiçbir sorun bulamadi.
Kablolu 128, kablosuz 80-140 arasi alıyordum.
Şimdi kablolu 16, kablosuz 18 aliyorum.

Turknet'i ne zaman arasam saha ekibi gönderiyor. Benimle konuşan bile yok.

Sizce sorun nedir?

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Ana santralle ilgili sorun oldu apaçık belli teknik ekibe bilgi verin arayıp sorunu çözerler. Farklı operatörlerin servisleri kutuda değişiklikler yapmış olabilirler. Bu nedenle hızınız düşmüş olabilir. Bir kaç gün evvel aynı sorunu bizde yaşadık gelen servis sorunu çözdü kutuda.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,457
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Türk Telekom fiber olduğu için Telekom ekipleri bakıyordur ona. Açıkçası diğer firmaların abonelerini pek önemsemiyorlar bunu net olarak söyleyebilirim.

oguzzilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ana santralle ilgili sorun oldu apaçık belli teknik ekibe bilgi verin arayıp sorunu çözerler. Farklı operatörlerin servisleri kutuda değişiklikler yapmış olabilirler. Bu nedenle hızınız düşmüş olabilir. Bir kaç gün evvel aynı sorunu bizde yaşadık gelen servis sorunu çözdü kutuda.
Direkt arayamiyorum aramalarini bekleyip bunu söyleyeceğim.
Türk Telekom fiber olduğu için Telekom ekipleri bakıyordur ona. Açıkçası diğer firmaların abonelerini pek önemsemiyorlar bunu net olarak söyleyebilirim.
Gelen adam zaten 30saniye bakti bakmadi, onu Turknetle konuşacaksın diyip gitti direkt.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,457
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Türk Telekom'un kendi abonelerini de önemsediğini sanmıyorum.
Benim Türknet'te her gün giden internetim Telekom'a geçince 2 aydır bir kere bile kopmadı. Oradan anla nasıl bir standart uyguladıklarını. Ha kopmasının sebebi Türknet'se ve aylarca çözemedilerse o daha büyük ayıp orası ayrı.

hakan1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hakan
modem ara yuzunde degerler nasıl ekran göruntusu atarmısınız port sorunumu bellı olur

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Kendi abonelerini önemsiyorlar mıydı ya?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,921
Üyeler
141,359
Son üye
claxs
Top Bottom