Arama sonuçları: *

1. TheLoveDoctor

3000-3500 TL arası monitör dahil toplama pc önerisi

Dolar Bu Saatten Sonra Zor İner. covid Devam ederse 10 TL yi geçer Dolar...
  2. TheLoveDoctor

Arteon Alacaktım Virüs Çıktı. Ne Yapmamız Gerekiyor?..

Evet Arteon Olmazsa Aklımda SuperB ve 508 Var. Aslında 508 Bu Sefer Tam Olmuş, Efsane Olmuş Ama Pejo Güven Vermiyor Bana. Evet türkiye Bu Gidişle Para Basacak Ama Sonumuz Ne Olur Bilemem. Venezuladan Beter Oluruz Herhalde. Devülasyon Buna İzin Vermez. Zaten Bu Covid-19 Virüsü Bir Çok Ülkeyi...
  3. TheLoveDoctor

Öyle Ama İkinci El Almam. Sıfır Alacağım Çünkü Ötv İndirimi Var ondan yararlanacağım. %60. Bmw Güzel Araba Ama Maalesef yetkili Servis Fiyatları Arabadan daha Pahalı. Ona Güç Yetiremem...
  4. TheLoveDoctor

Eksik veya uyumsuz parça var mı?

Bu Sisteme Anakart ve Psu vasat Durumda
  5. TheLoveDoctor

Yardım İtopya iptal işlemi yaptım bilen yardım PLS

Piyasayı Çok İyi Araştırdım. Hatta Çalıştığım Kurumun Çalıştığı Firmalardan İskonto Vs İstedim Ama Hiç Birisi İncehesap Gibi Olmadı. Bence Pc Konusunda İncehesap En Avanatjlısı. Çevre Birimleri Gibi Fiyatlar da İtopya da. İtopyada Aoc 27G2U Modelini 1199 TL den Aldım. Razer Choronas Klavyeyide...
  6. TheLoveDoctor

Arkadaşlar İlkkez Bu Sene Bir Araba Alacaktım. VW Arteon Alacaktım Ötv İndirimli Bir Kısım Biriktirdiğim Bir Kısımda Kredi İle İndirimli Bir Şekilde Alacaktım Ama Corona Virüs İlleti Çıktı. Şimdi Piyasada Sıfır Araba Yok. İkinci El Arabalarda Sıfır Arabalara Yakın Fiyatları. İkinci El...
  7. TheLoveDoctor

Doların ucuz Olduğu Zamanlarıda Bilirim. Sinerji ve İnventus Maalesef çok Pahalı Şirketler. Örnek verecek Olursak İki Firmayıda Black Friday Zamanında Aradım Bütün Firmalar İnidirm Yaptım Siz Yapmayı Düşünmüyormusun Diye. Bayan Temsilciler Bizim Ürünlerimiz Zaten İndirimli Başka Bir İndirim...
  8. TheLoveDoctor

Biraz Geç Açarlar. İncehesap Gibi Büyük Bir Müşteri Hizmetleri Ekibi Yok. Ben Bir Kaç Alışveriş Yaptım . Bir Bilgisayar Aldığımda İse 47 Dakika Sonra Bağlandım. Sitem Ettim Ayıptır Günahtır 47 Dakika Nedir Diye Özür Amaçlı Birde hediye Göndermişlerdi...
  9. TheLoveDoctor

Evet Ama Maalesef Çok Pahalı Ürünleri var. Vatan Bilgisayardan Farksız Fiyat Konusunda.
  10. TheLoveDoctor

İtopya Anlayışlı Bir Firma Fiyyat Farkı Çıkartır Onuda Ödersiniz Driverler Kurulur. Fiyat Farkını İsteyin. Yada Driver Kurulu gelsin İstiyorum Yoksa İptal Edeceğim Deyin Onlar Gereğini Yapar. İtopya ve İncehesap Sağlam Firmalardır.
  11. TheLoveDoctor

Aldından Nereden Aldın Site Hangi Site...
  12. TheLoveDoctor

Corsair spec delta RGB kasasında fanlar

Aynı kasadan bende de Var. Aura Sync Destekli olduğu İçin Klavye Fare Kasa Anakart Ekran Kartı Ramlar Sıcı Soğutucu Maousepad Aklınıza Ne Ekipman Gelirse Kulaklık Dahil Hepsi Uyumlu Bir Şekilde Çalışıyor...
  13. TheLoveDoctor

Corsair spec delta RGB kasasında fanlar

İçinde ki Rgb Kontrolcü İle yapabiliyorsun. Eğer Anakartınız Aura Sync Destekli İse İndireceğiniz Yardımcı Programla da İstediğiniz Rengi Ayarlayabiliyorsunuz?
  14. TheLoveDoctor

🔥İndirim GTA 5 %50 İndirimde

Şimdilik Almaya Değmez. Gta6 26 Martta Tanıtılacak.
  15. TheLoveDoctor

Razer'a para vermeye değer mi ??

Hocam Yönetici Olarak DikkatiniziÇekmiş Teşekkür Ederim Ama Maalesef Böyle Kötü Bir Alışkanlığım var. Üniversitede de Bu Alışkanlığım Yüzünden edebiyat Dersinde Hoca Kıl Oldu Ama Düzeltemedim.Sırf Baş Harfleri Büyük Yazıyorum Diye Tecnopat Tarafından Banlandım Anlamsızca Saçmaca. Millet Küfür...
  16. TheLoveDoctor

Mouse önerisi

Kesintisi Gamepower Ursa Şu Anda Kullanıyorum Daha Bir Eksikliğini Görmedim. Rgbside Çok Güzel Çalışıyor...
  17. TheLoveDoctor

Razer'a para vermeye değer mi ??

Şimdi Nasıl Makam Arabalarında Mercedes Ön Planda İse Oyun Dünyasının Oyuncu Ekipmanlarında da Razer Tek. Nasıl Drone Dünyasında DJİ Tekel İse Razer da Oyuncuların Dünyasında Tekel. Ben Klavgyesini Kullanıyorum. Daha Önce Rempage Jd Kullandım Ama Abi Razer Ayrı Bir Güzellik Ya
  18. TheLoveDoctor

Frekans TV nin pcsini alacağım iyi midir

tuf 3 5700xt olan sıkıntılıxt olanı sıkıntılı
  19. TheLoveDoctor

Frekans TV nin pcsini alacağım iyi midir

O Zaman Donanım Arşivi Epic Kasasını Alın Üzmeyecek O model Sizi...
  20. TheLoveDoctor

6500TL pc önerir misiniz?(monitörlü)

Buyur Hocam buda İki İşlemci Arasında Fps Değeri. Bir Kaç oyunda Birbirine Yakın Olabilir Ama Çoğu Oyunda 2600 Ara Fark Önde...
Top Bottom