Neler Yeni

Yardım İtopya iptal işlemi yaptım bilen yardım PLS

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

MelihFlip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Melih Ferhad Zetçi
3 hatta daha fazla kişi sana nasıl düzelteceğini yazdı. Mesajları okuyup öğrenebilirsin.
Mail attım instagram yazdım aradım sadece bu müşteri hizmetleri hangi müşteri hizmetleri acaba ?

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
Driver derken, para yarın veya diğer gün yatar ama sistem kalmaz 700 stoklu sistem 3-4 saate bitmişti

MelihFlip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Melih Ferhad Zetçi
Driver derken, para yarın veya diğer gün yatar ama sistem kalmaz 700 stoklu sistem 3-4 saate bitmişti
Onun fiyatı buna göre biraz daha uygundu bitmesi normal ama bunun bitmesi o kadar kolay değil gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Baha Berk
İtopya Anlayışlı Bir Firma Fiyyat Farkı Çıkartır Onuda Ödersiniz Driverler Kurulur. Fiyat Farkını İsteyin. Yada Driver Kurulu gelsin İstiyorum Yoksa İptal Edeceğim Deyin Onlar Gereğini Yapar. İtopya ve İncehesap Sağlam Firmalardır.

cagriunveren

80+ Bronze
Merhaba,
Kötülemek gibi olsun istemiyorum fakat itopya.com, hizmet konusunda çok yetersiz bir kuruluş. Gerek email, gerek iade, gerek iptal işlemi olsun hüsrana uğratıyor. İptal işleminin peşini bırakma ve para iadeni aldıktan sonra başka siteden topla.

cagriunveren

80+ Bronze
İtopya Anlayışlı Bir Firma Fiyyat Farkı Çıkartır Onuda Ödersiniz Driverler Kurulur. Fiyat Farkını İsteyin. Yada Driver Kurulu gelsin İstiyorum Yoksa İptal Edeceğim Deyin Onlar Gereğini Yapar. İtopya ve İncehesap Sağlam Firmalardır.
İnan bana itopya iyi firma değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Cihan Dağ
Sinerji güvenlimi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom