Neler Yeni

Yardım İtopya iptal işlemi yaptım bilen yardım PLS

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

MelihFlip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Melih Ferhad Zetçi
Öncelikle heyecandan iki adet konu açtın. Farkındayım. İlk başta bunu düzeltelim @Mehmet Yılmaz arkadaşın açtığı iki konuyu birleştirebilir misin?

İlk konu: https://donanimarsivi.com/forum/thr...dim-acil-yardim-acil-luetfen.2684/#post-21912

Senin soruna gelince:

İtopyaya mail at ([email protected]), eğer maili görmeyip iptal ederlerse korkma. Kredi kartlarına 1-3 güç içerisinde iaden tamamen yansıyor. Banka kartlarında bu süre 7 günü bulabiliyor. Babana "bir şey seçmeyi unutmuşum iptal ettim para gelince tekrar sipariş veririz" demen yeterli. Korkmaya gerek yok bu kadar :)
Bu sefer sistemi alamamış olursam asıl sorun bu işte 2499 sisteminden beri bekliyorum ben

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Abdullah abi driver kurmayı unuttum iptal ettim ne bileyim hemen olur sandım nasıl yapacağım bunu aylardır bekliyorum arıyorum mesai saatleri dışında diyor
Başlığı düzenle kardeşim

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Utku

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Utku
Onu biz de bilmiyoruz. Ulaşmaya çalış itopyaya başka çaren yok

MelihFlip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Melih Ferhad Zetçi
Onu biz de bilmiyoruz. Ulaşmaya çalış itopyaya başka çaren yok
Desene sabah 9'u bekleyeceğim biterse stok bende biterim gerçi benim iptalimi değerlendirecekler onları görmeden ulaşırsam sıkıntı olmaz değil mi stokta

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Utku
Desene sabah 9'u bekleyeceğim biterse stok bende biterim gerçi benim iptalimi değerlendirecekler onları görmeden ulaşırsam sıkıntı olmaz değil mi stokta
Dua et iptal etmeden önce mailine yada dmne baksınlar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom