Neler Yeni

Yardım İtopya iptal işlemi yaptım bilen yardım PLS

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

MelihFlip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Melih Ferhad Zetçi
Biraz fazla mı salladın? 35 saatte bitti kankam

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben pazartesi alacaktım bitmişti video cuma mı cumartesi atılmıştı sanırım

MelihFlip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Melih Ferhad Zetçi
İtopya Anlayışlı Bir Firma Fiyyat Farkı Çıkartır Onuda Ödersiniz Driverler Kurulur. Fiyat Farkını İsteyin. Yada Driver Kurulu gelsin İstiyorum Yoksa İptal Edeceğim Deyin Onlar Gereğini Yapar. İtopya ve İncehesap Sağlam Firmalardır.
ulaşabilsem keşke

MelihFlip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Melih Ferhad Zetçi
Merhaba,
Kötülemek gibi olsun istemiyorum fakat itopya.com, hizmet konusunda çok yetersiz bir kuruluş. Gerek email, gerek iade, gerek iptal işlemi olsun hüsrana uğratıyor. İptal işleminin peşini bırakma ve para iadeni aldıktan sonra başka siteden topla.
ben pc olayından anlamıyorum ki brom ben oynar işimi halleder geçerim parça konusunda -32423 deyim sen düşün

MelihFlip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Melih Ferhad Zetçi
mantıklı bir
İtopya Anlayışlı Bir Firma Fiyyat Farkı Çıkartır Onuda Ödersiniz Driverler Kurulur. Fiyat Farkını İsteyin. Yada Driver Kurulu gelsin İstiyorum Yoksa İptal Edeceğim Deyin Onlar Gereğini Yapar. İtopya ve İncehesap Sağlam Firmalardır.
yaklaşım çok teşekküğr ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Baha Berk
ulaşabilsem keşke
Biraz Geç Açarlar. İncehesap Gibi Büyük Bir Müşteri Hizmetleri Ekibi Yok. Ben Bir Kaç Alışveriş Yaptım . Bir Bilgisayar Aldığımda İse 47 Dakika Sonra Bağlandım. Sitem Ettim Ayıptır Günahtır 47 Dakika Nedir Diye Özür Amaçlı Birde hediye Göndermişlerdi...

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Baha Berk
Dolar artığı için şimdi pahalı olabilir ama normalde ucuzdur.

Doların ucuz Olduğu Zamanlarıda Bilirim. Sinerji ve İnventus Maalesef çok Pahalı Şirketler. Örnek verecek Olursak İki Firmayıda Black Friday Zamanında Aradım Bütün Firmalar İnidirm Yaptım Siz Yapmayı Düşünmüyormusun Diye. Bayan Temsilciler Bizim Ürünlerimiz Zaten İndirimli Başka Bir İndirim Uygulama Gibi Planımız Yok Dediler. Ki O Sıra Yeni Bir Pc Toplama Arefesindeydim. Daha Sonra Donanım Arşivi Epic Sistemi Gördüm Bir Kaç İyileştirme İle Piyasanın Çok Ama Çok Altında Olan Rx2080ti li Ryzen 3900xli Sistem Topladım. Ogün Anladım İnce Hesap Efsaneydi. Sistemde Asus 5700 Modeli Vardı Ben Sadece 3950 TL Farkla 2080ti Ekledim ki o Zamanlar 2080ti nin Fiyatının 8 ile 12k Arası Bir Fiyata Sahipti...

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Utku
Doların ucuz Olduğu Zamanlarıda Bilirim. Sinerji ve İnventus Maalesef çok Pahalı Şirketler. Örnek verecek Olursak İki Firmayıda Black Friday Zamanında Aradım Bütün Firmalar İnidirm Yaptım Siz Yapmayı Düşünmüyormusun Diye. Bayan Temsilciler Bizim Ürünlerimiz Zaten İndirimli Başka Bir İndirim Uygulama Gibi Planımız Yok Dediler. Ki O Sıra Yeni Bir Pc Toplama Arefesindeydim. Daha Sonra Donanım Arşivi Epic Sistemi Gördüm Bir Kaç İyileştirme İle Piyasanın Çok Ama Çok Altında Olan Rx2080ti li Ryzen 3900xli Sistem Topladım. Ogün Anladım İnce Hesap Efsaneydi. Sistemde Asus 5700 Modeli Vardı Ben Sadece 3950 TL Farkla 2080ti Ekledim ki o Zamanlar 2080ti nin Fiyatının 8 ile 12k Arası Bir Fiyata Sahipti...
Sinerji o kadar pahalı değil. Gigabyte 5700Xt 3000 tl olmuştu 5600xt 2200 vs. Sistem toplama konusunda bir incehesap kadar değil ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Baha Berk
Sinerji o kadar pahalı değil. Gigabyte 5700Xt 3000 tl olmuştu 5600xt 2200 vs. Sistem toplama konusunda bir incehesap kadar değil ama
Piyasayı Çok İyi Araştırdım. Hatta Çalıştığım Kurumun Çalıştığı Firmalardan İskonto Vs İstedim Ama Hiç Birisi İncehesap Gibi Olmadı. Bence Pc Konusunda İncehesap En Avanatjlısı. Çevre Birimleri Gibi Fiyatlar da İtopya da. İtopyada Aoc 27G2U Modelini 1199 TL den Aldım. Razer Choronas Klavyeyide 199 TL

taha2607

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
taha koca
iptali geri çek eğer işlem iptale uğrarsa başın çok ağrır 7 gune kadar surer ekleme yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Cihan Dağ
Bundam 1 yada 2 ay önce pc toplamıştım güvenli olur diye İncehesap ve itopyayı seçmiştim ortalam 9000tl tutmuştu sonra bide aklım sinerji gelmişti bide orda deniyim demiştim sonra bi baktım orda 500tl dağa ucuz hemen anakart modelimi geliştirdim. sonra doların artmasıyla sinerjide pahlanmaya başlamıştı. normalde sinerji ucuzdur ama oda dolardan nasibini aldı.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom