Arama sonuçları: *

1. Emocan2214

Termal Macun değişikliği sonrası PC açılmıyor

@brsokcu @ardadesu yanıtlar için sağolun arkadaşlar bir bilgisayarci aracılığıyla hallettim işi,işlemcinin kısa devre yapmış olduğunu söyledi.
  2. Emocan2214

Termal Macun değişikliği sonrası PC açılmıyor

Kurumuş olan termal macunumu bir hafta önce falan silip macunsuz devam etmek zorunda kalmıştım bir süre. Bugün elime mx-4 macun geçtiği gibi kullandım,ne taştı ne eksik oldu ne de fazla ama parçaları taktigimda pc açılmadı. Ramler dahil her şeye güç geliyor, ama klavye mouse ve görüntü...
  3. Emocan2214

Yardım İnternet Sağlayıcısı Önerisi Lazım

anladım hocam o zaman müşteri hizmetleri vs kaliteli olanı seçmek gerekiyor, teşekkürler
  4. Emocan2214

tamamdır hocam sağolun
  5. Emocan2214

turknet altyapısı olup olmadığını nasıl sorgulayabilirim hocam,turknet sitesinde altyapı sorgula diyince otamatik olarak 170 lira olan paketi öneriyor ama aşağıda farklı altyapidaydaniz ilk 3 ay bedava falan diyor anlamadım pek
  6. Emocan2214

Hocam millenicom benim de içime sindi ama nerede o paket benim baktığım 100 mbps olan paketler ya 150 ya 170 lira 1671443387 Nerede var o paket
  7. Emocan2214

çok içime sinmedi hocam Oris Telekom zamanında çok bakmıştım onlara da ama yorumlarınız için teşekkür ederim 1671443125 anladım peki millenicom veya gıbırnet falan hakkında bilginiz var mı
  8. Emocan2214

100 mbps download 8 mbps upload destekliyor altyapımız turknet paketi ise 170 lira daha ucuza kaliteli bir internet var mı acaba
  9. Emocan2214

Turkcell Superonline 25 mbps-TV+ paketi kullanıcısıydık hep internet hızının az olduğunu dile getirsem de ailem hiç bir şekilde interneti değiştirmedi. Şimdi Superonline paketimizi 2 katına çıkaracağını söylüyor,bu yüzden yeni internet Sağlayıcısı lazım diğerlerine oranla f/p 100 mbps internet...
  10. Emocan2214

2500 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Ah hocam keşke bakabilseydim indirimlerin çoğu günü istediğim gibi bir şey bulamadım,dün ise müsait değildim bakamadım hiç koltuklara
  11. Emocan2214

Yanıt veren herkese çok teşekkür ederim. @Carl-S hawk V2-v3-v4 falan arasındaki fark sadece renk mi acaba
  12. Emocan2214

2500-2600 civarı bir bütçem var. Hawk'ın "Fab v" serisi koltukları var ve galiba renk dışında farkları yok. xDrive 15'li modeli var Sizce bunlardan hangisini almalıyım,farklı bir öneriniz varsa belirtirseniz sevinirim.
  13. Emocan2214

Yardım Xbox Gamepass Road 96 Türkçe Yama (Repost)

Aynı şekilde ben de yama geldiği gibi yardırırım,gelişmeleri bekliyorum hocam
  14. Emocan2214

Yardım Xbox Gamepass Road 96 Türkçe Yama (Repost)

Tarih hakkında henüz net bir şey söylememişler 1657390589 Şu var ancak gelişme olarak Gamepass dosyaları çıkarılmış ve çevirmene atılmış,beklememiz gerekecek biraz.
  15. Emocan2214

Road 96 Xbox Gamepass Tr yama

Road 96 bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Xbox Gamepass'e geldi. Oyuna türkçe yama yapmak istiyorum ancak Hakan AYAŞ'ın yamasında oyun loading ekranında kalıyor gamepass için çalışan yama var mıdır
  16. Emocan2214

Valorant en iyi vandal hangisi?

Asil-Rgx 11Z Pro-Işık Muhafızları Vandal benim en iyi üçlüm budur.
  17. Emocan2214

LGS sonrası kayıt nasıl olacak?

Yüzdeliğinize bağlı olarak en üstteki terchiler tutar.Sadece bir okul gelir.
  18. Emocan2214

Bu monitörlerden hangisi alınır

Sağolun size de iyi forumlar
  19. Emocan2214

Çok teşekkür ederim tüm yorumlarınız,yanıtlarınız için
  20. Emocan2214

G27Q'da bariz bir sorun var mıdır peki
Top Bottom